Уфамівці серед бронзових призерів Кубку України з футболу 40+

2-3 листопада у Вишневому на стадіоні «Центральний» відбулись матчі фінального етапу ветеранського Кубка України у віковій категорії 40 років і старше, присвяченого пам’яті видатного футболіста Юрія Войнова.

“Ветеран” Боярка з уфамівцями у складі

В боротьбі за першість у цій віковій категорії на фінішну пряму вийшли чотири колективи: «Ветеран-Лучеськ» (Луцьк), «Аркадія-Аваль» (Одеса), «Нива» (Києво-Святошинський район, Київська область) та «Ветеран» (Боярка, Київська область). Відповідно до регламенту Кубка України серед ветеранів 40 років та старше, в одній команді має бути не більше шести гравців із 1979-го до 1974 року народження, решта гравців повинна була бути 1973 року народження і старша.

Уфамівці Богдан Гуменюк, Віктор Черненко та Сергій Данчук увійшли до складу команди “Ветеран” Боярка та допомогли здобути бронзові нагороди.

Організатором турніру вже традиційно виступили Асоціація ветеранів футболу України та провідний виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні ТОВ «Агробізнес».

2 листопада запекла боротьба велась у півфіналах. Обидва представники Київської області гідно дивилися на фоні конкурентів з Одеси та Луцька, але в підсумку поступилися:

1/2 фіналу «Аркадія-Аваль» – «Ветеран» – 7:0

Вирішальні матчі престижного кубкового турніру зібрали чимало глядачів на трибунах затишної арени у Вишневому. Серед них були і легенди вітчизняного футболу, знамениті Володимир Мунтян та Андрій Біба.

Почесні гості турніру

Матч за 3-тє місце

У принциповій грі за третє місце між командами Київщини сильнішим став «Ветеран» з Боярки, який переміг києво-святошинську «Ниву» 1:0.

Переможцем престижного змагання стала команда «Ветеран-Лучеськ» із Луцька.