Тренери національних лікарських збірних України з футболу Ігор Боровик і Віктор Черненко отримали Відзнаки Українського медичного клубу

Ввечері 30 жовтня у затишній конференц-залі бутік-готелю “Воздвиженський” у Києві відбулось чергове засідання Українського медичного клубу.

Коференц-зал готелю “Воздвиженський”

Не зважаючи на те, що одночасно з клубним засіданням на центральний спортивній арені України – НСК Олімпійський розпочались кубкові баталії між Динамо та Шахтарем, на вулицях київської Воздвиженки і одноїменного готелю було не менш волелюдно. Приємно, що серед поважної медичної експертної спільноти були і уфамівці. Президент Українського медичного клубу, уфамівець Іван Сорока запросив на засідання керівництво Української футбольної асоціації медиків, лікарської збірної України з футболу, голів осередків УФАМ.

Присутні вислухали заступника Міністра охорони здоров’я України Михайла Загрійчука про те хто і як будуватиме майбутнє охорони здоров’я України, цікаві виступи про персоналізовану медицину в Україні, як один з “правильних” і перспективних шляхів розвитку медичної науки.

Іван Сорока і Михайло Загрійчук

Піднімались питання іміджу і репутації українського медика, питання розвитку трансплантології та інших медичних галузей.

Віктор Корнієнко на врученні почесних відзнак

Цього вечора були відзначені переможці “медичного” блоку Народної премії, до вручення яких долучились уфамівці Віктор Корнієнко і Ігор Боровик.

Тренер збірної лікарів Ігор Боровик отримує почесну відзнаку Українського медичного клубу

Підготував відзнаки і Український медичний клуб, приємно, що серед їх володарів опинились тренери національних лікарських збірних з футболу Ігор Боровик і Віктор Черненко.

Почесна відзнака тренеру лікарської збірної України з футболу Мастерс Віктору Черненко

Засідання клубу, як завжди, відбувалось у об’єднавчому форматі і в приємній атмосфері.

Дуже хочеться вірити в світле майбутнє української медицини, щоби переможний дух, продемонстрований київськими динамівцями цього вечора передався і медикам, які б завжди перемагали страшні недуги, пишалися своєю професією і мали повагу суспільства.

Учасники Українського медичного клубу
Відеоогляд засідання медичного клубу

Довідково: Український медичний клуб – це перше в Україні професійне об’єднання лікарів всіх напрямків, провізорів, фармацевтів та інших працівників галузі охорони здоров’я.
Мета клубу — об’єднання медичної спільноти для підняття іміджу і престижу професії, вирішення проблем модернізації охорони здоров’я, інформаційна та професійна підтримка спеціалістів, що працюють в галузі охорони здоров’я, а також сприяння впровадження нових методів і технологій.
Членами клубу є головні лікарі клінік всіх напрямів діяльності, власники, керівники та представники фармацевтичних компаній, та компаній, що здійснюють поставки медичного обладнання; громадські організації, що пов’язані зі сферою охорони здоров’я які розділяють статутні цілі Українського медичного клубу та бажають брати участь у їх реалізації.

Євген Слєпов