Andalusia Football Fest 2020. UFAM Diary. Поселення. Розклад змагань.

21 січня – стартовий день традиційного Міжнародного Фестивалю Футболу і Культури «Andalusia Fest» Іспанія, Бенальмадена 2020.

Polideportivo Municipal Benalmádena Pueblo – один з найкращих стадіонів півдня Іспанії

З багатьох куточків Європи до мальовничого іспанського курортного містечка, що розташоване на узбережжі Коста дель Соль на південний захід від Малаги збираються ті, хто буде створювати в найближчий тиждень атмосферу свята футболу, серед них і лікарська збірна України.

Брати Валерій і Сергій Данчуки і Олександр Бабушкін

Уфамівці діставались Бенальмадени різними шляхами, частина лікарів прилетіла 20 січня з пересадкою в Німеччині, інші дістались Іспанії 21-го через Краків і Відень.

Більша частина команди діставалась Малаги через Відень

Нажаль, кадрових втрат зазнала команда УФАМ 50+, з різних причин команді на полях Іспанії не допоможуть Віктор Корнієнко, Іван Сорока та Олександр Закусило. Втім, капітан мастерсів Андрій Капуста налаштований оптимістично, він впевнений, що фізична форма багатьох гравців дозволить їм відіграти матчі практично без замін.

Досвідчений Дмитро Туканов знає як подолати стрес від перельоту і адаптуватися до прохолодної дощової погоди в Бенальмадені

Іспанія зустріла уфамівців зливою, яка триває другий день, деякими регіонами Іспанії пронісся ураган, в районі Аліканте випала велика кількість снігу, нажаль стихія не оминула і наших лікарів, літак з уфамівцем Дмитром Тукановим вимушений був сідати в Валенсії, аеропорт Аліканте відминив понад 200 рейсів.

Уфамівець Сергій Герасименко діставався Малаги через вічне місто.

21 січня у кафетерії “Просвіта” у Бенальмадені, що є офіційною фан-зоною фестивалю відбулась зустріч капітанів і менеджерів команд, озвучена “сітка” змагань та досягнуто домовленості, що перед матчами буде перевірений вік гравців, щоб уникнути “підстав” і недопуску до турніру гравців, яким не виповнилось 40 і 50 років, відповідно до форматів фесту.

Руслан Ротань на шляху до Малаги

Організатори фестивалю на чолі з Вадимом Кагановим продовжують підносити сюрпризи учасникам, щодня ми отримуємо повідомлення про нових футбольних зірок, що візьмуть участь у змаганнях. Так, черговою прикрасою турніру стане участь у ньому капітана національної збірної України, тренера молодіжної збірної Руслана Ротаня.

Національна лікарська збірна України є практично єдиною справді аматорською і корпоративною командою змагань, але лікарі налаштовані дати бій на футбольному полі своїм іменитим суперникам-футболістам.

Розклад матчів Andalusia Football Fest 2020

Тримаємо кулаки і віримо в наших лікарів. Вболівай за тих, хто лікує!

Євген Слєпов з Бенальмадени