“ANDALUSIA FOOTBALL FEST 2020. UFAM DIARY. Day 2. Перші перемоги на турнірі. Обидві лікарські команди зберігають шанси на медалі.

Ранок 22 січня у Бенальмадені був похмурим, майже всю ніч у містечку падав дощ, але до старту перших матчів про це нагадував лише вологий газон офіційних стадіонів турніру.

UFAM Seniors

Практично всі матчі до часу місцевої Сієсти були “сухими”, нажаль не до кінця “сухими” вдалося зберегти ворота уфамівській команді 40+, єдиний пропущений гол у першій грі з трьох виявився переможним для суперника УФАМу – команди Тума з Вільнюса.

Похмура погода в Андалусії не стала на заваді гарному настрою уфамівців

В поєдинку, що проходив практично в рівній боротьбі, більш фартовими виявилися литовські футболісти: УФАМ 40+ – Тума Вільнюс 0:1.

UFAM Seniors – ConUcrania Spain

В подальших двох матчах, уфамівці закінчили з нулем в графі пропущені м’ячі: 3:0 з “Ветераном” з Білорусі і 1:0 з іспанською “Con Ukrania”.

Позитивний фініш ігрового дня уфамівських сеньорів, причому переможний м’яч на рахунку капітана Сергія Малеша був проведений на останніх секундах зустрічі.

Тургірна таблиця після першого ігрового дня
UFAM Masters

Зі стартом матчів уфамівських Мастерсів почало дощити, “сухими”, нажаль не вдалося зберегти і ворота голкіперу УФАМ 50+, лікарю-легіонеру з Каталонії дермато-косметологу Мігелю Казанові, який продемонстрував дива реакції на посту №1. Поразка 0:2 від команди “Легіон XXI”.

Майбутній голова каталонського осередку УФАМ Мігель Казанова – вдалий трасфер Сергія Малеша
Уфамівські голкіпери на Andalucia Fest Євген Слєпов і Мігел Казанова

Більш позитивним виявився другий поєдинок Мастерсів, жага до перемоги і дубль капітана Андрія Капусти, 2:1 над “Металургом” з Білорусі і перші залікові 3 бали.

УФАМ Мастерс – Металург Білорусь
УФАМ Мастерс – Легіон ХХІ Київ
Результати першого ігрового дня
Турнірна таблиця команд 50+ після першого ігрового дня

Ввечері на учасників Фесту чекала екскурсія в місцеве колоритне поселення Міхас.

Уфамівці в Міхасі
Релакс в Міхасі після насиченого ігрового дня
Спорт і активний відпочинок – найкраще “перезавантаження” для лікаря

А деяким уфамівцям пощастило продегустувати на вечерю смачну паелью від Бориса Іванова.

Олександр Кайфель, Борис Іванов і Анатолій Волошин

Завтра запланований день відпочинку і поїздка в один з кращих і найбільш відвідуваних міст Іспанії, місто, що ширяє над прірвою – Ронда.

Місто Ронда

24 січня в п’ятницю відбудуться заключні матчі в групах і визначаться півфіналісти змагань.

Велика подяка і низький уклін всім хто тут в Іспанії, в Україні і інших куточках світу нас підтримує і вірить в переможну ходу і міць уфамівських збірних, Ви є тим теплом і сонцем, якого тут так бракує в ці дні.

Ну і з Днем Соборності Україно! Склад і результати наших команд в котрий раз підтверджують, що сила українців і українських лікарів в соборності і єдності!

З вірою в перемогу, Євген Слєпов з Бенальмадени