“ANDALUSIA FOOTBALL FEST 2020. UFAM DIARY. Day 4. Лікарські збірні вийшли в четвірку кращих команд турніру.

Після дня відпочинку, на Andalucia Football Fest 2020, що відбувається на полях містечка Бенальмадена в Іспанії, відновились матчі групового етапу.

Нашим лікарським збірним лишалося провести по 3 зустрічі в своїх групах. Сьогодні наші команди проводили свої поєдинки на різних стадіонах, але це не завадило Мастерсам, матчі яких закінчились раніше, приїхати і підтримати своїх молодших колег в вирішальному матчі, за що їм величезна подяка.

UFAM Masters

Мастерси, що напередодні зазнали втрат (через травми не змогли допомогти команді 2 гравці) гідно боролися і дали бій своїм іменитим суперникам.

UFAM Masters – Нива

В важких поєдинках, наші ветерани здобули одну перемогу і 3 залікові бали, що дозволить їм вже післязавтра представляти нашу лікарську спільноту в малому фіналі Andalucia Fest 2020.

UFAM Masters – Veteran United Білорусь

Не менш важливими і важкими виявились поєдинки за участю уфамівських сеньорів. Перша ранкова зустріч з лідером групи “Ветеран Лучеськ” Луцьк розпочалась для лікарів оптимістично, уфамівці повели в рахунку після влучного пострілу Віталія Коваля з шедевральної передачі через все поле капітана Сергія Малеша, проте лучани на чолі зі знаним майстром Василем Сачко були не згідні з таким розвитком подій, влучний постріл Василя головою на останній хвилині першого тайму і гол по перерві “перевернули” гру, а третій м’яч лучан в контратаці тільки закріпив перевагу “Ветерана Лучеська”, склад якої прикрашали еск-гравці вищої і першої ліги чемпіонату України з футболу.

УФАМ 40+ – Ветеран Лучеськ Луцьк 1:3 (гол Віталій Коваль)

Лікарі і зокрема Федір Стецюк завжди в центрі уваги на будь-якому турнірі

Наступний поєдинок УФАМ 40+ вирішував долю другої путівки з групи А у півфінал. Суперником наших сеньорів була Нива з Петропавлівської Борщагівки, срібний призер минулорічного турніру, міцна і непоступлива команда, що до зустрічі з лікарями “йшла” на другому місці. Двічі програючи по ходу поєдинку 0:1 і 1:2, лікарі проявили характер і вирвали таку важливу перемогу.

УФАМ 40+ – Нива П.П.Борщагівка 3:2 (голи: Данчук Сергій, Данчук Валерій, Віталій Коваль).

UFAM Seniors

Для виходу далі уфамівцям треба було, щоб “Нива” втратила очки в поєдинку з лучанами і перемога в останньому поєдинку лікарів з київським “Брізом”.

Лучани зі своєю справою впорались на відмінно, здобувши перемогу над “Нивою” 3:0, що додало наснаги лікарям, які при підтримці своїх старших колег, не залишили шансів команді “Breeze” з Києва – 3:0 і уфамівські сеньори в історичному півфіналі!

УФАМ 40+ – Breeze Київ 3:0 (голи: Віталій Коваль – 2, Дмитро Туканов).

В черговий раз лікарські збірні голосно заявили про себе на міжнародній арені, мабуть в жодній з 20 команд учасниць не лишилось людини, яка б не знала про УФАМ. Так, наприклад, братів Данчуків запросили до своїх лав поляки, що допомогло їх команді здобути перемогу над калінінградською Балтікою, польські ветерани ще довго не відпускали наших хлопців, влаштувавши фотосесію.

Два польських і два українських брати

Швидко розповсюдилась слава про лікарські здібності Федіра Стецюка, який напередодні “поставив” на ноги відомого українського спортивного журналіста і телекоментатора Віктора Вацка, що захищав на турнірі кольори київської команди “Васко да Гама”, Віктор, який ще вчора ледь ходив, відіграв сьогодні два матчі і відзначився забитим м’ячем. До Федора швидко утворилась черга на прийом…

А після виходу до четвірки кращих команд турніру про лікарів тільки і чути розмов. Приємно, що біля поля, в фан-зоні, фойє готелю до нас підходять суперники, вітають і бажають успіхів у півфіналі.

УФАМ однозначно увійде в історію цього масштабного Фестивалю футболу і культури.

Завтра у хлопців день відпочинку і екскурсійна поїдка до Севільї, де поміж іншим, передбачені відвідини футбольного поєдинку за участю місцевої футбольної команди, а вже в суботу 26 січня – фінальні поєдинки – УФАМ 40+ – Ставні, УФАМ 50+ – Легіон ХХІ.

Дякуємо всім за підтримку і віру в наших лікарів! З перемогою!

Євген Слєпов з Бенальмадени