“ANDALUSIA FOOTBALL FEST 2020. UFAM DIARY. Day 6. Лікарські збірні стають відкриттям турніру і зупиняються в кроці від п’ядесталу.

26 січня у нарешті, сонячній Бенальмадені відбулись фінальні поєдинки Андалусія Фест 2020. Боротьба за медалі продовжувалась у трьох вікових групах, 18+, 40+ і 50+. Наші лікарські збірні були представлені в останніх двох.

Уфамівська делегація на Андалусія Фест 2020

Обидві лікарські збірні, по результатам групового етапу змагань продовжували боротьбу за медалі, так лікарська команда 50+ у матчі за 3-4 місце зустрічалась з однією з найтитулованіших команд Европейської ветеранської ліги, яка в далекому 2012 була однією зі співзасновниць і ініціаторів її створення.

УФАМ 50+ – Легіон ХХІ

Мастерси вже зустрічались з Легіоном ХХІ в груповому етапі і поступилися, лікарі були сповнені бажання взяти реванш, але і цього разу перемогу святкували легіонери. УФАМ 50+ зупиняється в кроці від п’ядесталу змагань.

Кращий гравець УФАМ 50+ Костянтин Куба

Костянтин Куба визнаний кращий гравцем команди, а Олександр Міхньов отримав відзнаку кращого нападника турніру. Свій приз отримав і Борис Іванов, який сьогодні святкував день народження, дякуємо організаторам за пам’ятну нагороду імениннику і приєднуємось до багаточисельних привітань.

УФАМ 40+ – Ветеран Лучеськ Луцьк

Паралельно з поєдинком Мастерсів, на сусідньому полі, відбувалась перша півфінальна зустріч турніру 40+. Тут інша уфамівська команда, що напередодні вразила всіх виходом до четвірки кращих команд, зустрічалась з командою “Ставні” Південноукраїнськ.

Збірна лікарів 40+

Команді, складеній з майстрів спорту міжнародного класу, чемпіону України серед ветеранів останніх 4 років, у складі з тренером футзальної збірної України Олександром Косенко, уфамівці дали справжній бій.

Ставням, що напередодні не мали особливого спротиву від суперників на груповому етапі змагань, здобуваючи перемоги з хокейним рахунком, цього разу прийшлось віддати багато сил аби перемогти лікарів. Перший тайм ескулапи поступились з рахунком 0:2, але на початку другого тайму відіграли один м’яч і навіть мали шанс зрівняти рахунок, постріл Віталія Коваля зупинила стійка воріт, проте 3:1 і “Ставні” крокують у фінал, де як потім виявилось, декласували ЗП СІЧ з Запоріжжя 7:3 і стали чемпіонами.

У малому фіналі на лікарів чекав поєдинок з лучанами, які в іншому півфіналі мінімально поступились команді ЗП Січ з Запоріжжя. Поєдинок складався для лікарів більш, ніж вдало, вже до середини першого тайму уфамівці вели в рахунку 3:0, проте пенальті на останній хвилині тайму і команди ідуть на перерву з рахунком 3:1.

У другому таймі на полі був справжній триллер, ще за 10 хвилин до кінця матчу рахунок був 4:2 на користь лікарів, проте відсутність резервів і втома далася в знаки, лучани нарощували тиск на уфамівські ворота і змогли зрівняти рахунок.

Далі на команди чекала серія з трьох пенальті, у якій виявилися більш влучними гравці Ветерану Лучеськ 3:2 на користь лучан і уфамівські сеньори повторюють результат мастерсів – 4 місце.

Кращий захисник Андалусія Фест 2020 Сергій Малеш

Євген Слєпов отримав відзнаку кращого гравця УФАМ 40+, а Сергій Малеш став кращим захисником турніру.

Я думаю, можна констатувати, що лікарі гідно увійшли до великої ветеранської футбольної родини Європи і залишили незабутній і позитивний слід в її історії, ми дякуємо організаторам на чолі з Вадимом Кагановим за те,що відчували себе на іспанській землі як вдома, за гостинність і поміркованість у прийнятті інколи важких організаторських рішень, дякуємо родинам кожного уфамівця, які зібрались тут, а також сотням і тисячам тих, хто вдома вболівав і підтримував нас, такої підтримки однозначно не мала жодна команда.

Першим завжди не просто, тим більше в поєдинках з професійними футболістами, але бажання, єдність і характер роблять неймовірне.

Вадим Каганов, президент Європейської ветеранської футбольної Ліги і організатор Андалусія Фест, сказав, що відкрив для себе нову чудову команду УФАМ і запросив лікарів на майбутні турніри Ліги.

Ці лікарські команди зупинились за крок до п’ядесталу, але впевнений, що в майбутньому лікарі обов’язково здобудуть медалі на турнірах Європейської ветеранської Ліги.

"Andalusia Football Fest"

The official awarding ceremony for participants and winners of the International Football and Culture Festival "Andalusia Fest".Spain, Benalmadena.Официальная церемония награждения участников, призеров и победителей Международного фестиваля Футбола и Культуры "Andalusia Football Fest".Испания, Бенальмадена.#FootballUnites

Опубліковано European veteran's league Четвер, 30 січня 2020 р.

Вболівай за тих, хто лікує!

Євген Слєпов з Бенальмадени.