II Чемпіонат України з футзалу серед лікарів 45+ відбудеться 22 лютого 2020 року у Кам’янець – Подільському

22 лютого 2020 року у місті сонця – Кам’янець – Подільському відбудеться ІІ Чемпіонат України з футзалу серед лікарів старше 45 років (Мастерс).

Кам’янець – Подільський

У змаганнях візьме участь 8 лікарських команд з-понад 14 регіонів України (Київ, Буковина, Причорномор’я, Івано-Франківськ, Дніпро-СІЧ, Рівне, Полтава та Вінниця & Житомир).

Футзальні баталії відбуватимуться на одному з найкращих майданчиків міста і області спорткомплексі “ФОК”, що знаходиться за адресою: Хмельницьке шосе, 32.

Спорткомплекс “ФОК”

Для розміщення учасників і гостей чемпіонату організаторами запропоноване розміщення в готелі “7 днів“, що розташований в історичному і культурному центрі Кам’янця-Подільського .

Готель “7 днів”

Організатором події виступає Українська Футбольна Асоціація Медиків (президент – Олександр Балицький, голова оргкомітету змагань – Валерій Данчук) за підтримки фармацевтичної компанії “Фармак” та Всесвітніх медичних ігор “Medigames” (посол в Україні – Євген Слєпов).

Історична довідка:

Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні (після Києва та Львова) за кількістю історичних та культурних пам’яток. Близько 200 найцінніших об’єктів зберігають таємниці колись могутнього стародавнього міста. Старе місто і фортеця Кам’янець-Подільського – є кандидатом в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кам’янець-Подільський – це унікальне місто зі своїм неповторним колоритом. Його називають містом семи культур. У Кам’янці протягом багатьох століть перепліталися культури і традиції семи народів: українців, вірмен, поляків, литовців, турків, росіян і євреїв. Це поєднання різних звичаїв і вірувань створило своєрідну, автентичну атмосферу, відображену в архітектурі Старого Міста.

Квітка на камені, – так говорила про прекрасне місто Поділля Леся Українка. Місто Кам’янець-Подільський був заснований на кам’янистому півострові, який огинає річка Смотрич. Глибокий каньйон річки надійно захищав стародавнє місто з трьох сторін, а з заходу – потужним форпостом на шляху ворогів служив Старий замок. Тут надзвичайно затишно і колоритно. Гуляючи мощеними вуличками, серед старовинних будинків мимоволі переносишся на сторіччя назад. Більше про історію міста ТУТ

Довідково:

Перший Чемпіонат України з футзалу серед лікарів 45+ відбувся 26 січня 2019 року у м. Рівне. Змагання проходили у спорткомплексі ДЮСШ 4 та були організовані Рівненською Футбольною Асоціацією Медиків (голова Сергій Малеш). У змаганнях взяло участь 7 команд, переможцем стала команда лікарів Києва.

Учасники І Чемпіонату України з футзалу серед лікарів 45+ у Рівному (січень 2019 року)

Голова оргкомітету – Валерій Данчук, тел. 067 773 63 67.