День медика – 2020. Лікарі зіграють з зірками естради і кіно України на підтримку медиків, що протистоять пандемії Covid-19.


21 червня 2020 року о 15 00, в День медичного працівника, на стадіоні «Центральний» міста Вишневе, відбудеться благодійна товариська зустріч з футболу між збірною лікарів України та командою зірок естради, кіно та шоу-бізнесу України ФК «Маестро» під гаслом «COVID-19 не вирок!».

Наших медиків об’єднує не тільки спільна справа – лікувати людей. Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ), яка цими днями святкує свій день народження, вже 7 років об’єднує лікарів іншим захопленням яких є футбол, уфамівці є дворазовими чемпіонами світу з футболу серед лікарів.

Перша половина 2020 року стала справжнім випробування для людства. Нова жахлива хвороба розпочала  свої криваві жнива на всіх континентах. Медичні системи багатьох країн світу і нашої країни опинились під загрозою перевантаження. Тільки професіоналізм та відчайдушні зусилля медичних працівників утримали ситуацію під контролем і ми нарешті починаємо повертатись до нормального життя, хоча загроза не минула.

Вимушений локдаун змусив людей переоцінити багато речей, як то роль сім’ї та близьких, непотрібних соціальних запитів, держави та головне, роль медиків, які стали першою лінією боротьби із новим вірусом.

Символічно, що в такий день на смарагдовий газон, разом з медиками вийдуть зірки українського шоу-бізнесу, люди, творчість яких допомагає зцілювати людську душу.

До Дня медика, гравці ФК «Маестро», які вже провели низку важливих соціальних акцій та благодійних проектів, вийдуть на знак підтримки українських медиків, які вже четвертий місяць поспіль 24/7 борються зі страшним вірусом Covid-19. Станом на 12 червня захворювання підтверджено у 5322 медиків, з них 40 – померли.

Професор-уролог з Інституту урології Сергій Шамраєв і співак, фронтмен групи «ТНМК» Олександр «Фоззі» Сидоренко, автор першої в Україні трансплантації кісткового мозку дитині від неродинного донора, дитячий онкогематолог НДСЛ «ОХМАТДИТ» Олександр Лисиця і співак, музикант, переможець телевізійного проекту «Голос країни. Перезавантаження» Ігор Грохоцький, військовий медик, ветеран АТО, людина, що перемогла Covid – 19 і як лікар, і як пацієнт Дмитро Білоконський і діджей, резидент багатьох культових клубів і проектів DJ Starkov, директор ТМО «Дерматовенерологія» Віктор Корнієнко і співак, переможець п’ятого сезону українського вокального шоу «X-Фактор» Дмитро Бабак, професор – ортодонт, проректор Національного медичного Університету ім. О.О. Богомольця Олександр Канюра та співак, музикант, переможець українського проекту «Фабрика Зірок -2» Вадим Олейник та багато інших провідних медиків, музикантів, акторів, теле і радіоведучих зберуться в цей день разом, щоб сказати: «Covid-19 – не вирок! Ми віримо і підтримуємо українських медиків».

Своє бажання привітати і підтримати медиків у своїх відеозверненнях виказали: відомий футбольний коментатор Віктор Вацко, журналістка Яніна Соколова, перша ракетка України Сергій Стаховський, співачка Ольга Полякова, телеведуча Олександра Лобода, головний лікар Національного Інституту Раку Андрій Безносенко, легендарний український футболіст і тренер Сергій Ребров та багато-багато інших.

Акція відбудеться з суворим дотриманням всіх карантинних обмежень, всі бажаючі зможуть поспостерігати за матчем наживо – планується он-лайн трансляція, коментувати футбольний поєдинок буде хірург-онколог Національного Інституту Раку В’ячеслав Копецький.

Організатор акції  – Українська футбольна асоціація медиків, за підтримки Вишневої міської Ради, компанії “Electro UA”, клініки «Айвімед Родинне джерело», ТМ “StakhovskyWines”, Асоціації аматорського футболу України, Києво-Святошинської районної федерації футболу та Всесвітніх медичних ігор “Medigames”.

«Covid-19 – не вирок! Віримо, підтримуємо українських медиків разом!».

Акредитація ЗМІ – Євген Слєпов

Tel.|Viber|Telegram +380934987121, e-mail: drslepoff@gmail.com

Запрошення на матч президента УФАМ Олександра Балицького