27 червня – відкриття черкаського осередку ГО “ВО УФАМ”

27 червня 2020 року у м.Золотоноша відбудеться велике поповнення уфамівської родини.

До міста чорнобривців і велосипедистів приїдуть лікарі з багатьох куточків України, щоби вітати у нашій лікарсько-футбольній родині нових колег, нових друзів і однодумців.

На березі річки Золотоноші, у болотяних заводях якої місцеві козаки ховали придбане “вогнем і мечем” золото, на стадіоні спорткомплексу ДЮСШ (м.Золотоноша, вул. Черкаська, 5) відбудеться Кубок з футболу серед лікарів “CherkFAM Hippocrates Cup”. Свою участь у змаганнях підтвердили 4 команди лікарів з Черкас ФК “Гіпократ”, Києва, Кропивницького і Вінниці.

За планами організаторів, на чолі з травматологом КНП “Золотоніська РБЛ” Юрієм Мазуром, об 11 00 заплановане відкриття турніру, проведення матчів по круговій системі для визначення переможців і призерів, після чого переїзд до перлини Дніпра – міста Черкаси, де у готельно-ресторанному комплексі “Робінзон” на березі головної річкової артерії України, в 3 таймі, уфамівці вирішать, все ж таки продукція яких місцевих воробників – партнерів заходу є найкращою, чи то вода від Еконії чи сидр та пиво від Роял Фрут, чи можливо продукція ТМ “Златогор”.

Готельно-ресторанний комплекс “Робінзон”

“CherkFAM Hippocrates Cup” відбудеться під патронатом Української Футбольної Асоціації Медиків, за підтримки міського голови міста Золотоноша Войцехівського Віталія Олександровича, Федерації футболу Золотоноші, ТМ “Златогор”, ТМ “Златокрай”, компанії “Еконія”, ТМ “ASP”, ТМ “Royal Fruit”, ветеринарної клініки “ВетШанс”, ТМ “Mac Coffee”, ТМ “Домашнє свято”, магазин “Профіспорт”, відпочинок забезпечує готельно-ресторанний комплекс “Робінзон”.

Контактна особа Юрій Мазур тел. 097 9119292