Нова кров в УФАМ. Ласкаво просимо в родину черкаських лікарів.

Учасники CherkFAM Hippocrates Cup 2020

27 червня 2020 року у Золотоноші відбувся футбольний турнір серед лікарів “CherkFAM Hippocrates Cup” у рамках відкриття черкаського осередку ВО УФАМ.

Змагання відбулись під патронатом Української Футбольної Асоціації Медиків (УФАМ), за підтримки міського голови Віталія Олександровича Войцехівського, Федерації футболу Золотоноші, ТМ “Златогор”, ТМ “Златокрай”, компанії “Еконія”, ТМ “ASP”, ТМ “Royal Fruit”, ветеринарної клініки “ВетШанс”, ТМ “Mac Coffee”, ТМ “Домашнє свято”, магазин “Профіспорт.

Команди лікарів Кропивницького та Вінниці

Брали участь у змаганнях команди лікарів з Золотоноші, Черкас ФК “Гіпократ”, Києва, Кропивницького і Вінниці. Кубок з футболу серед лікарів “CherkFAM Hippocrates Cup” відбувся з суворим дотриманням всіх карантинних обмежень.

Новоспечений гетьман черкаського осередку УФАМ Юрій Мазур (праворуч) отримує пам’ятну булаву від команди лікарів Кропивницького

Команди зіграли між собою по коловій системі, у підсумку перемогу у міні-турнірі здобули господарі – команда лікарів Черкас “Гіппократ”, срібло у лікарів з Києва, бронза – Кропивницького.

Вітаємо нових друзів і колег з Черкас на чолі з головою Юрієм Мазуром в великій родині УФАМ, дякуємо за гостинність і бажаємо насолоди і позитиву в нашій асоціації

Євген Слєпов