Збірна лікарів України Мастерс з футболу провела товариську зустріч з FC Antalya Soccer Masters (Туреччина) до Дня пам’яті захисників України та Дня перемоги в Туреччині.

29 серпня 2020 року на арені “Центральна” у м.Вишневе (Київська область), відбулась міжнародна товариська футбольна зустріч між збірною лікарів України старше 45 років та аматорською командою Antalya Soccer Masters з Туреччини.

Гості з Туреччини багато подорожують світом та проводять у своєму місті великі футбольні змагання серед ветеранів, цього разу настала черга відвідати стародавню столицю України – місто Київ.

Капітан Анталія Мастерс Айхан Долма і президент УФАМ Олександр Балицький

Схоже, що проведення футбольних зустрічей в рамках своїх туристичних тріпів є досить розповсюдженим явищем в Європі і світі, так лише уфамівці, мають в своїй історії такі товариські зустрічі на українській землі з колегами з Хорватії та аматорами з Амстердаму (Нідерланди).

ГІмн Туреччини

Так співпало, що в день поєдинку Україна відзначала День пам’яті захисників, що полегли у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність нашої Держави, а 30 серпня – Туреччина відзначає День перемоги
(на честь засновника сучасної Туреччини Мустафи Кемаля Ататюрка та військової перемоги над греками в 1922 році). Учасники поєдинку хвилиною мовчання відзначили всіх полеглих захисників своїх країн, наші гості наголосили на тому, що їм також дуже близька ця тема.

Хвилина мовчання на честь полеглих захисників України і Туреччини

Не оминули увагою і медиків, які сьогодні на передовій у боротьбі зі світовою пандемією Covid – 19, на їх честь на футбольній арені пролунали гучні оплиски на знак вдячності і підтримки.

Церемонія відкриття зустрічі

Сам поєдинок виявився цікавим і насиченим на події, глядачі, що мали змогу дивитись онлайн трансляцію наживо, стали свідками 6 забитих м’ячів, щоправда вони залітали у ворота наших турецьких друзів, яким було досить важко протистояти титулованій українській команді, дворазовому чемпіону світу з футболу серед лікарів.

Збірна лікарів України Мастерс

Голами у зустрічі відзначились: Сергій Данчук, Денис Віноградов (Київ), Володимир Ахтирський – 2 (Запоріжжя), Микола Кислий – 2 (Полтава).

Нові уфамівські друзі
Збірна лікарів України: Павло Ткаченко, Володимир Качаленко, Віктор Корнієнко, Валерій Данчук, Сергій Данчук, Олександр Міхньов, Денис Віноградов, Микола Кислий, Володимир Ахтирський, Олександр Закусило, Ігор Боровик, Богдан Гуменюк, Ростислав Мокринський, Олександр Стеценко.
Тренер: Віктор Черненко
ФК Анталія Мастерс
Анталія Мастерс (Туреччина):
Kaleci Ilker Doğanay, Mehmet Dağdelen, Okan Deniz Kılıççı, Salih Imir, Tuncer Dolma, Mehmet Gündoğdu, Davut Acar, Hayatı Akçin, Mehmet Ali Tunç, Ayhan Dolma, Ali Zeki Yalvaç, Yedekler, Durali Akça, Abdurrahman Akman.
Тренер лікарської збірної України Мастерс Віктор Черненко

Українська футбольна асоціація медиків дякує за організацію і підтримку в проведенні акції Вишневій міській Раді, Києво – Святошинській районній федерації футболу, керівництву стадіону “Центральний”, Київській футбольній асоціації медиків та Українським медичним іграм.

Окрема подяка нашим друзям з Туреччини з побажанням чудового проведення часу i насолоди від столиці України.

Співорганізатор акції, амбасадор Всесвітніх Медичних Ігор в Україні Євген Слєпов