Уфамобум у Радивилові. Перший масштабний благодійний лікарський футбольний турнір з початку війни.

Учасники “Слава Україні. Радивилів 2022”

28 травня 2022 року у місті Радивилів відбувся вже традиційний футбольний турнір серед лікарів 45+ “Слава Україні. Радивилів 2022”.


Чемпіони. Команда лікарів Рівного і Волині

На цей раз, формат турніру був дещо змінений (у ньому змогли взяти участь гравці 35+та 40+).

Такі зміни, на задумку організаторів, були викликані військовим станом в країні і бажанням великої кількості уфамівців зібратися, побачити, підтримати один одного, поспілкуватися і відчути дружнє плече. Спортивна складова відійшла на другий план.


Команди лікарів Києва (срібний призер) та Харкова

Цього разу, творцями цієї, переважно благодійної події виступили РІвненська футбольна асоціація медиків (президент – Сергій Малеш), Європейська Ліга ветеранів (президент Вадим Каганов), Міська Рада міста Радивилів (міський голова – Микола Карапетян), під патронатом Української футбольної асоціації медиків (президент – Олександр Балицький) та за підтримки інформаційної системи “Askep.net”.


Бронзові вінницькі шершні – команда лікарів Вінниці і Житомира

5 команд з Києва, Харкова, Рівного, Чернівців та Вінниці, до складу яких входили гравці з Волині, Житомира, Одеси, Черкас, Тернополя, Івано-Франківська та Дніпра зіграли між собою по круговій системі.


Команда лікарів Буковини

1 тур. Київ – Вінниця 1:0. Чернівці – Харків 2:2.


Команди Харкова і Вінниці

2 тур. Харків – Київ 2:1. Чернівці – Рівне 0:0.


Команди Києва і Чернівців

3 тур. Київ – Рівне 0:3. Вінниця – Харків 1:0.


Лікарі Рівного і Чернівців

4 тур. Рівне – Вінниця 1:0. Київ – Чернівці 1:0.


5 тур. Рівне – Харків 2:2. Чернівці – Вінниця 2:3.


Організатор турніру Федір Стецюк нагороджує капітана вінницьких шершнів Олега Щеглова

У підсумку перегому в турнірі здобула команда господарів з Рівного, Київ на другому місці, Вінниця – третя. Харків”яни виступали поза конкурсом, так як приїхали переважно молодіжним складом, але по-факту – вони одні з переможців, Харків на сьогодні потерпає від шаленої кількості артилерійських обстрілів і сам факт участі лікарів з цього прекрасного міста вже є перемогою.


Наші харківські герої

В цей день було все прекрасно: цікаві і безкомпромісні поєдинки, нагороди і відзнаки, зібрані кошти на допомогу ЗСУ, дружні вечеря зі спільним переглядом фіналу Ліги чемпіонів… ми згадали про наших захисників і захисниць, уфамівців, які боронять нашу країну і зцілюють поранених, уфамівців, хто проживає на тимчасово окупованих територіях, про наших рідних і близьких. Подія стала ковтком свіжого повітря для багатьох і надала віру у перемогу України і українців, показала незламність нашого духу і силу УФАМ. Чого вартує присутність з нами в цей день ювіляра Богдана Гуменюка, який приїхав відзначити своє 50-річчя з уфамівцями, приїзд харків’ян, справжнім викликом для організаторів на чолі з Федором Стецюком стало розселення учасників, їх кількість значно переважала заявлені цифри, уфамівці продовжували прибувати в Радивилів і в переддень і в день турніру, просто побачитись, просто поспілкуватись, просто зарядитись цим уфамівським духом.

Величезна подяка організаторам та учасникам. Наша підтримка ЗСУ і усім українцям!

З вірою у перемогу! Слава Україні!

Євген Слєпов, пресслужба ГО УФАМ