WMFC 2019. Cancun, Mexico. UFAM Diary. 1/4 фіналу. Візит Зінченко. Чеський синдром.

Розпочався час вирішальних матчів, половина турнірної дистанції позаду.

Україна – Чехія. Перед футбольною лотереєю.

Час початку поєдинків обох наш збірних сьогодні знову співпав. Мастерси свою гру з Німеччиною розпочали трохи раніше, і початок зустрічі виявився невдалим, українці пропустили першими 0:1, події ж в іншому поєдинку Morell Cup розгортались з точністю до навпаки, українські лікарі повели в рахунку зусиллями Сергія Безпрозванного.

Подяка вболівальникам після гри.

Хоч хлопці і грали в один час, на вболівльницькій підтримці команд це не відобразилось, на кожній грі присутні рідні і друзі гравців, наш 12 гравець завжди на висоті. Сьогодні ж в таборі вболівальників додалось – підтримати лікарські збірні України з футболу приїхав гравець національної збірної України з футболу і Манчестер Сіті Олександр Зінченко, здавалося б це мало ще більше мотивувати хлопців… Проте матч з чехами складався для українців, як завжди важко, ще у першій половині зустрічі віче-чемпіони минулого року зрівняли рахунок.

Олександр Зінченко і автор голу в ворота збірної Чехії Сергій Безпрозванний

На полі ж Мастерсів ситуація змінювалась в інший бік, там відігрались українці, а потім почали збільшувати свою перевагу, здобувши в підсумку перемогу над збірною Німеччини 6:2 і вийшовши до півфіналу.

Vogel Cup 1/4

Україна – Німеччина 6:2

Голи: Шамраєв – 2, Ахтирський – 2, Виноградов, Баранов.

Півфіналісти – Мастерси

Рахунок в матчі Україна – Чехія так і не змінився в другому таймі, і як і минулого року, все вирішувала футбольна лотерея – серія пенальті, як і минулого року фортуна не була на боці українців, як і минулого року поразка 3:4 в чвертьфіналі і продовження боротьби за 5-8 місця (завтра гра зі збірною Іспанії).

Сейв Олега Войтовича в серії післяматчевих пенальті

Morell Cup 1/4

Україна – Чехія 1:1 (3:4 по пенальті)

Гол: Сергій Безпрозванний. Реалізовані 11 метрові: Максим Сабадаш, Віктор Строкоус та Микола Дяк.

Всі рази, коли доля зводила Україну і Чехію на чемпіонатах світу, наш суперник здобував перемогу і в підсумку ставав чемпіоном світу, побачимо як буде цього разу.

Україна – Німеччина. Мастерси в півфіналі!

Лишається привітати наших Мастерсів з виходом до півфіналу і продовжувати вболівати і підтримувати українських лікарів, їх боротьба за честь України на іншому континенті триває.