WMFC 2019. Cancun, Mexico. UFAM Diary. Matchday 5. День народження в таборі збірної.

Саме з привітання хочеться розпочати сьогоднішній щоденник збірної. Я не перебуваю поряд командою, але є відчуття, що збоку організаторів чемпіонату світу вcе менше підтримуються цінності, де в основі є людина, особистість… Саме завдяки участі в турнірі лікарів з різних континентів, різних культур і традицій, їх родин, друзів, вболівальників і є привабливим і цінним цей івент.

В перегонах за перемогами, представники окремих збірних все більше культивують зневагу до людей, до окремих професій, приймаються незрозумілі кабінетні рішення (як наприклад заборона з наступного року приймати участь в турнірі всім лікарям-стоматологам, навіть тим, які багато років приймали участь і жили цим чемпіонатом)…

Показовою є і сьогоднішня ситуація з викликом на медичний іспит, дворазового чемпіона світу, найціннішого гравця чемпіонату світу 2018 у Празі, українця Олега Голобуцького. Виклик після того, як наша команда Мастерс зазнала поразки у півфіналі від колумбійців в нервовій серії післяматчевих пенальті…

Сьогоднішня ювілярка Ксенія Голобуцька

На довго запам’ятає цей день і дружина Олега – Ксенія, яка святкує сьогодні Ювілей. Вона блискуче проводила стріми матчів збірної Мастерс всі ці дні і я впевнений, що її сьогодні привітає вся наша делегація, що з перевагою компенсує всі ті дрібні негативні моменти.

Гол Олега Голобуцького

Від імені всіх вболівальників і уфамівської родини, ми вітаємо Ксенію Голобуцьку! Сьогодні її чоловік відзначився голом, впевнено реалізувавши пенальті та на відмінно склав медичний іспит… бажаємо, щоб з таких невеличких і більших перемог та незабутніх позитивних вражень складався новий рік життя нашої іменинниці. А футбол лише гра, найбільша цінність це родина, команда, люди.

Україна – Іспанія

Чудово, що до привітань долучилась і наша лікарська команда з Morell Cup, хлопці здобули перемогу над технічними і швидкими іспанцями. Привіт організаторам підготував один з лідерів атак збірної лікар-стоматолог Василь Коропецький, зробивши хет-трик. Важко збагнути, що кращий бомбардир Чемпіонату світу серед лікарів 2014 року у Бразилії, людина, гра якого під час професійної футбольної кар’єри викликала симпатію тисяч вболівальників, буде позбавлена права приймати участь у чемпіонатах світу.

Morell Cup (5-6 place)

Україна – Іспанія 4:1

Голи: Коропецький Василь – 3, Анатолій Жмаков.


Vogel Cup semifinal

Україна – Колумбія 0:0 (2:3 по пенальті)

Завтра на наших Мастерсів чекає битва за бронзу, а хлопці з молодіжної команди намагатимуться також переможно закінчити турнір.

Якими б не були результати, ці фантастичні і самобутні збірні продовжать свій шлях до перемог і прославлення України на міжнародній арені, а величезна армія наших вболівальників щодня тільки зростатиме, тому що УФАМ це не просто збірна, не просто асоціація – це велика родина, де не розділяють по віку чи спеціальності, де кожна людина є самобутньою і неповторною!

Гімн України у виконанні дворазових чемпіонів світу з футболу серед лікарів – лікарської збірної України Мастерс

Віримо в вас, хлопці і дівчата! Пишаємося вами! Повертайтесь з перемогами!

P.S. Сейви у виконанні одного з кращих українських голкіперів-лікарів Юрія Ковальчука!

Євген Слєпов