УФАМ Футзал Ліга 2018. Чвертьфінали. Тріумф команд групи А.

11 лютого 2018 року у спорткомплексі “Наука – Спорт” відбулись чвертьфінальні матчі УФЛ ліги 2018.

Команда КМКЛ №6

У першому пождинку зустрічались команда – переможець Ліги УФАМ 2017 – Київська міська клінічна лікарня №6 та команда Української Військово – Медичної Академії. Військові лікарі не змогли вчинити серйозного опору минулорічним чемпіонам – перемога КМКЛ №6 13:5, голи на рахунку Балицького, Строкоуса, Семенюка – 3 голи, Цапука – 3 голи та Олексюка – 5 голів.

Команда Київської обласної клінічної лікарні

У другому двобої на майданчик вийшли збірна нейрохірургів та команда Київської обласної клінічної лікарні. Цей поєдинок перетворився на справжній трилер – вже в першій половині 1 тайму нейрохірурги перемагали з рахунком 4:0 зусиллями нестримного Сергія Данчука, здавалося гра “зроблена”, але гравці обласної лікарні, проявивши характер, змогли вирівняти гру і до кінця 2 тайму зрівняли рахунок, а на останніх секундах вирвали перемогу 6:5 – прийшов час продемонструвати свій досвід і майстерність Ігорю Боровику, який реалізував два 10-метрових штрафних удари і вивів свою команду у півфінал змагань. Також голами відзначились: Шевченко (збірна нейрохірургів), Черненко та Масловський хет-трик (обласна лікарня).

27751563_1305932246206708_4543558516387040084_n

Великий інтерес у глядачів і учасників змагань викликала наступна футзальна зустріч між збірною стоматологів та командою компанії “Фармак”. Єдина “нелікарська” команда Ліги УФАМ 2018 складена зі співробітників фармацевтичної компанії не знала гіркоти поразок до цієї зустрічі, виборовши 5 перемог – очолила турнірну таблицю групи Б. Проте цього разу лікарі виявилися сильнішими – заслужена перемога збірної стоматологів 4:2, голи на рахунку Овсяннікова, Филипіва та дубль Білоконського. Приємно відзначити, що деякі гравці подолали сотні кілометрів задля перемоги своєї команда, особлива подяка Олегу Щеглову з Вінниці і Андрію Филипіву з Івано-Франківська.

Команда НМУ ім. О.О.Богомольця

Закінчували ігровий день команди НМУ ім. О.О.Богомольця і Інституту кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска. Кожна з команд продемонструвала непоступливість, до останніх хвилин неможливо було визначити переможця, кардіологи прагнули повторити минулорічний успіх, дійшовши до фіналу, а гравці медичного університету щосили хотіли подарувати перемогу своєму гравцю Олександру Стеценко, що відзначав день народження в цей день. Особливо цього прагнув його син Тарас – воротар університетської команди. Сильнішими в цьому двобої виявилась команда НМУ, рахунок зустрічі 4:3 на її користь, голами відзначились: Карпенко, Ковальчук, Жильчук – 2 (НМУ) та Данилко і Палічук – 2 (Інститут кардіології).

Отже, визначились всі півфіналісти Ліги УФАМ 2018, цікаво, що ними стали всі команди з групи А, так в наступній стадії змагань зустрінуться “старі” знайомі: