Визначились призери II Ліги УФАМ 2018 року (Відкритого чемпіонату Києва з футзалу серед медичних закладів). Переможець – Збірна стоматологів.

Фінальна зустріч

Фінальна зустріч

4 березня на майданчику спорткомплексу “Наука – Спорт” відбулись фінальні поєдинки Ліги УФАМ 2018. Так, в матчі за 3 місце зійшлись минулорічний переможець Київська міська клінічна лікарня №6 та команда Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Поєдинок завершився з рахунком 7:1 на користь КМКЛ №6.

Збірна стоматологів - переможці Ліги УФАМ 2018

Збірна стоматологів – переможці Ліги УФАМ 2018

У фінальному поєдинку грали Збірна стоматологів і команда Київської обласної клінічної лікарні. В матчі, що став прикрасою турніру, вирізнявся запеклою боротьбою і непоступливістю, перемогу на останніх секундах вибороли стоматологи з рахунком 5:4, голи на рахунку Боровика, Потієвський та дубль Черненко (обласна лікарня) та Овсяннікова, Гуменюка і хет-трик Білоконського (збірна стоматологів).

Команда Київської обласної лікарні - срібні призери Ліги УФАМ 2018

Команда Київської обласної лікарні – срібні призери Ліги УФАМ 2018

По завершенні фінального поєдинку відбулась церемонія нагородження призерів змагань. З вітальним словом до учасників Ліги виступили директор з маркетингу та продажів ПАТ «Фармак» Сусана Халілова, професор кафедри ортодонтії НМУ ім. О.О.Богомольця Олександр Канюра, Голова ВО УФАМ Олександр Балицький, президент «Українського медичного клубу» Іван Сорока, представники профсоюзів ПАТ “Фармак” та Асоціації аматорського футболу України.

Почесні гості церемонії нагородження

Почесні гості церемонії нагородження

Пам’ятні дипломи отримали організатори змагань лікар-кардіолог Антон Степура та лікар-анестезіолог Віктор Строкоус, а також викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ ім. О.О.Богомольця Микола Задорожній.

Бронзові призери Ліги УФАМ 2018 - КМКЛ №6 і кращий гравець турніру Дмитро Жильчук

Бронзові призери Ліги УФАМ 2018 – КМКЛ №6 і кращий гравець турніру Дмитро Жильчук та кращий нападник Тимофій Семенюк

Також особисті відзнаки отримали учасники змагань, Так кращим гравцем турніру визнано Дмитра Жильчука (НМУ ім. О.О.Богомольця), кращим нападником – Тимофія Семенюка (КМКЛ №6), кращий гравець категорії Мастерс – Юрій Наконечний (Київська обласна лікарня), а кращий голкіпер – Павло Гурін (Збірна стоматологів).

Команда НМУ ім. О.О.Богомольця - призери Ліги УФАМ 2018

Команда НМУ ім. О.О.Богомольця – призери Ліги УФАМ 2018

Щойно закінчився турнір, почалась підготовка до майбутніх змагань – III Ліги УФАМ, вже відомо що кількість бажаючих прийняти участь постійно зростає і ми очікуємо на розширення турніру до 16 команд. Приємно, що зростає і кількість учасників з інших регіонів України, лікарі з Житомира, Вінниці, Дніпра, Івано-Франківська і інших міст долають сотні кілометрів, щоб відчути смак баталій уфамівської футзальної ліги.

IMG_0802Від імені всіх учасників і вболівальників висловлюємо подяку організаторам цього великого лікарсько – футзального свята, нашим партнерам і спонсорам – Київській міській профспілці працівників охорони здоров’я та лідеру фармацевтичного ринку України компанії “Фармак”, сподіваємось на подальшу співпрацю і запрошуємо всіх на наші майбутні уфамівські події.

IMG_0789P.S. Ще раз хочу особисто подякувати всім вболівальникам, які інколи цілими родинами на трибунах несамовито підтримували свої команди під час турніру. Дуже приємно було бачити на трибунах травмованих хлопців, що прийшли вболівати за своїх друзів, деякі навіть пересуваючись на милицях. Ми бажаємо якнайшвидшого одужання Андрію Кандобі, Юрію Кривошиї, Андрію Мірко, Олександру Лисиці і іншим нашим лікарям. Родина УФАМ чекає на ваше повернення.

Воротар команди Київської обласної лікарні, дитячий хірург Євген Слєпов

Фото – Ольга Донець

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий


Thanx: My-fair-lady