II Фармак Чемпіонат України з футболу серед лікарів. Прес-анонс.

logo_chempionat

27 – 29 квітня 2018 року у Києві відбудеться II Чемпіонат України з футболу серед лікарів у форматі 11 на 11. Свою майстерність на футбольному полі продемонструють більше 300 лікарів з 14 областей України, що будуть представлені у 9 командах: Київ, Львів, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ, Харків, Поділля (Вінниця – Житомир – Хмельницький), Волинь (Рівне – Луцьк), Причорномор’я (Одеса – Миколаїв – Херсон). Серед учасників фахівці провідних регіональних та національних медичних установ, кандидати та доктори медичних наук, професори, керівники клінік.

Чемпіонат пройде на стадіонах «Центральний» м. Вишневе, вулиця Європейська 15  та «Козак Арена» с. Петропавлівська Борщагівка, вулиця Шкільна 3.

Турнір проводиться під егідою Української футбольної асоціації медиків  (УФАМ). Організатор турніру – Київська футбольна асоціація медиків.

Це буде вже другий за ліком чемпіонат України з футболу серед лікарів в форматі 11 на 11 і восьмі за ліком всеукраїнські лікарські футбольні змагання. Цьогорічний турнір в столиці України стане наймасштабнішою лікарсько – футбольною подією на теренах нашої держави.

Нагадаємо, що Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» створена у 2013 році у Києві, УФАМ є дійсним членом Всесвітньої футбольної лікарської федерації та щорічним учасником чемпіонатів світу з футболу серед лікарів.

Національна футбольна лікарська збірна Чемпіон світу (Vogel Cup, лікарі 45+)  2015 року (м. Лонг Біч, США), срібний призер 2016 року (м. Барселона, Іспанія), бронзовий 2017 року (м. Леоганг, Австрія) та віце-чемпіон світу 2017 року (Morell Cup, лікарі 25 – 45 років).

Чемпіонат України є першим за значимістю всеукраїнським заходом державного рівня, згідно з результатами якого буде сформований склад національних лікарських футбольних збірних України до головних міжнародних стартів  2018 року. В тому числі, до XXIV чемпіонату світу з футболу серед лікарів в Празі (Чехія).

Генеральний спонсор чемпіонату – ПАТ Фармак.

Партнери – Професійна спілка працівників охорони здоров’я,  Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, Медична мережа “Добробут”, Український медичний клуб,  Міжнародна офтальмологічна клініка «Батігоз»,  Вишнева міська рада, Києво – Святошинська районна федерація футболу, ГО “Соціальна справедливість “Совість”.

Євген Слєпов, прес служба ГО «ВО УФАМ»

тел.093 4987121, e-mail: DrSlepoff@gmail.com

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий


Thanx: My-fair-lady