ПАТ «Фармак» нагородив збірну команду УФАМ — абсолютного чемпіона світу з футболу серед лікарів

viber image▶️Команда мастерс УФАМ (вікова категорія «45+») здобула переконливу перемогу у всесвітніх футбольних змаганнях World Medical Football Championship, які пройшли у Празі. Це щорічні змагання, які об’єднують команди лікарів з понад 20 країн світу. Члени збірної отримали пам’ятні нагороди від ПАТ «Фармак».

▶️ Привітати чемпіонів прийшли Ілик Роман — заступник міністра охорони здоров’я України, Гінзбург Валентина — директор Департаменту охорони здоров’я КМДА, Поворозник Микола — перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, Гутцайт Вадим — директор департаменту молоді та спорту КМДА, Задорожний Микола — заступник Голови київської профспілки працівників ОЗ, Татаркін Денис — директор клініки «Медиком», Володимир Костюк — виконавчий директор ПАТ «Фармак», Сусана Халілова — директор з маркетингу та продажів ПАТ «Фармак» та інші представники «Фармак» та УФАМ.

44702831_922466131474838_2458281719355146240_n▶️ «Фармак» продовжує активно співпрацювати з Українською асоціацією медиків (УФАМ). Ми підтримуємо усі спортивні ініціативи УФАМ, демонструючи єдність з лікарями України у цінностях здоров’я та активного способу життя. Коли лікарі своїм прикладом показують, що шлях до здоров’я — спорт. Це переконливо. Ми дуже раді, що при нашій підтримці, УФАМ показали хороший результат. Упевнений, що співпраця принесе багато яскравих перемог і ми досягнемо нашої спільної головної мети — здорової, сильної держави», — відзначив Володимир Костюк, виконавчий директор ПАТ «Фармак».

44767743_922466218141496_3651709275278934016_n▶️ «УФАМ — це велика родина, що об’єднує лікарів зі всієї України, для яких здоровий спосіб життя — це окрема філософія. Поєднувати професійну діяльність лікаря та потяг до футбольного поля, стає реальним, коли є підтримка однодумців-уфамівців, членів родин, а також надійних партнерів. Вдячні компанії «Фармак», лідеру фармацевтичного ринку, за активну підтримку у всіх наших спортивних ініціативах. Приємно, коли лідери вітчизняного бізнесу стають на сторону популяризації здорового способу життя, надають підтримку спортивним об’єднанням, та надихають прикладом інших», — зауважив Олександр Балицький , Голова УФАМ.

По матеріалам сторінки Facebook ПАТ Фармак

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий


Thanx: My-fair-lady