Уфамівці у складі футбольної збірної лікарів та пацієнтів після трансплантації органів візьмуть участь у міжнародному чемпіонаті в Республіці Білорусь.

Українська футбольна команда 3-6 жовтня 2019 візьме участь у Міжнародному чемпіонаті з міні-футболу у м. Брест (Республіка Білорусь) та зіграє з командами із Польщі, Казахстану та Росії. У складі команди будуть грати як трансплантовані особи, які живуть зараз із донорським серцем, ниркою або печінкою, так і лікарі, поміж яких уфамівці Павло Гурін, анестезіолог-реаніматолог Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова та Тарас Галига, хірург, доцент кафедри хірургії №2 НМУ ім. О.О. Богомольця.

Команда України

Українська команда бере участь у Міжнародному чемпіонаті з однією лиш метою – задля популяризації донорства в Україні та привернення уваги можновладців, що розвиток трансплантації в Україні є надважливим питанням, що має бути вирішеним на державному рівні. Трансплантація – це про життя!- зазначають гравці.

Наша футбольна збірна лікарів та пацієнтів після трансплантації органів вирушає на міжнародний чемпіонат в Республіку Білорусь 🏆🏆🏆🏆🏆💛💙💛💙💛💙💛💙

Опубліковано Національний рух "За трансплантацію" Середа, 2 жовтня 2019 р.