Команди UFAM Seniors і UFAM Masters візьмуть участь у Міжнародному фестивалі футболу і культури “Andalusia Football Fest 2020” в Іспанії.

21 – 27 січня 2020 року у містечку Бенальмадена (Benalmadena), Іспанія відбудеться міжнародний футбольний фестиваль “Andalusia Football Fest 2020”.

У змаганнях візьмуть участь 32 футбольні аматорські команди з 10 країн світу.

УФАМ Мастерс

Формат змагань 40+ і 50 +, 8 на 8 гравців.

Майбутні суперники UFAM Seniors
Майбутні суперники UFAM Masters

Бенальмадена – муніціпалитет в Іспанії, входить до складу провінції Малага у складі автономної громади Андалусія. Населення – 63560 жителів. Відстань до Малаги – 22 км.

Офіційний готель фестивалю

Бенальмадена один з популярних курортів на узбережжі Коста-дель-Соль. Крім туристів, у місті проживає велика кількість іноземців, переважно британців. У Бенальмадені (в Арройо-де-ла-Мьєль) працює парк роваг «Тіволі Уорлд» і канатна дорога Teleférico de Benalmádena від станції Арройо-де-ла-Мьєль до вершини гори Calamorro висотою 771 метр. В Бенальмадені Пуебло знаходяться акваріум Sea Life та дельфінарій Selwo Marina.

Офіційний стадіон турніру №1. Штучне покриття останнього покоління. Остання заміна покриття 2 місяці тому, спеціально під Andalusia Football Fest
Офіційний стадіон №2 – одна з найкрасивіших футбольних арен в Європі. Розташована між морем і горами.

Футбольні матчі на фестивалі будуть поєднуватись з цікавими екскурсіями.

Культурна програма фестивалю
Погода в Бенальмодені
Розклад турніру
Схема розташування базавого готелю і стадіону в Бенальмадені