Регламент Чемпіонату світу з футболу

Кубок Феррана Мореля

ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ

  1. Чемпіонат світу з футболу серед лікарів створений лише для лікарських команд. По правилам Всесвітньої Медичної Футбольної Федерації, в змаганнях може приймати участь лише одна команда від однієї країни.
  2. Кожен гравець повинний мати лікарський диплом про закінчення будь-якого університету. Всі капітани команд повинні направити до оргкомітету фотокопії диплому, закордонного паспорту і фото кожного гравця. Господарі змагань несуть відповідальність за перевірку документів і посвідчень особи гравців при реєстрації команди.
  3. Кожна команда може зареєструвати максимум 25 гравців. Кожна команда повинна направити до оргкомітету змагань командний лист, що має включати фото гравця, його ім’я, вік, номер на футболці і лікарську спеціальність. Команди повинні пройти реєстрацію не пізніше чим за 2 місяці до дати початку турніру. Окремі зміни можливі до останньої п’ятниці перед датою початку змагань.
  4. Основний дух турніру полягає в змаганні Націй, представлених гравцями однієї країни. Гравці, як очікується, мають бути громадянами цієї країни або жити і працювати в цій країні. Гравці можуть представляти лише одну країну в змаганнях. Будь-який гравець, що бажає змінити країну і виступати за іншу, має зробити це не пізніше чим за 2 місяці до початку змагань.
  5. З моменту введення цього правила – Чемпіонату Світу 2006 року, що проводився у місті Майнц, по узгодженню з усіма командами, в команді не може бути гравця – не лікаря. Лише один гравець – не лікар може бути включений до складу, за умови, що він приймав участь у змаганнях до 2006 року. Йому має бути більше 35 років на момент проведення змагань і він має одягнути відповідну пов’язку під час перебування на футбольному полі.

Уточнення:

Змагання відкриті лише для гравців, що мають «людську» лікарську ступінь. Є тільки 2 вийнятки:

(1)  Команди з одним гравцем – не лікарем, що приймав участь у змаганнях до 2006 року (Майнц, Німеччина)

(2)  Команди, що мають у складі стоматологів, які приймали участь у змаганнях до 2013 року (Будапешт, Угорщина)

  1. Впродовж всієї гри, на полі має бути, як мінімум (крім воротаря) 2 гравці віком старше 35 років та 2 гравці віком старше 40 років. Для ідентифікації, ці 4 гравці мають одягнути відповідні нарукавні пов’язки під час перебування на полі. Якщо команда не буде дотримуватись цього правила, команді – супернику буде зарахований 1 гол за кожного гравця 35 або 40 років, які не грають. Після зарахування голу, команда має виправити помилку. Якщо будь-хто з гравців (які перебувають на полі) забуде одягнути пов’язку, він буде покараний жовтою карткою за відсутність пов’язки. Для уникнення штрафу, команда має обрати не менше 10 запасних гравців.
  2. Вік гравця визначається фактичною датою народження і приналежність гравців до вікових груп визначається на момент цієї дати та після неї.
  3. Мінімальний вік гравців допустимих до змагань 25 років.
  4. Для участі команди у Кубку Феррана Мореля і Всесвітній медичній конференції, для команд з 25 гравців є вступний внесок. Гравці, зареєстровані у турнірі Феррана Мореля, які мають 45 років і більше, можуть приймати участь і у змаганнях Мастерс. Ті гравці, які зареєстровані тільки у змаганнях Мастерс не можуть приймати участь у турнірі Феррана Мореля.
  5.  Після матчу, капітани команд мають право обрати 2 гравців команди – суперника для складення письмового іспиту з фундаментальних медичних тем. Якщо виникнуть будь-які сумніви, щодо приналежності гравця до лікарської спільноти, він має бути проекзаменований комісією Організаційного Комітету. Якщо будь-який гравець відмовиться складати іспит, його команді присуджується поразка  з рахунком 3:0. Організаційний Комітет може визначати ступінь покарання для будь – якої команди, в якій буде виявлено гравця – не лікаря, що перебуває на полі в будь-який час.
  6.  При необхідності, щоб дозволити певні вийнятки, всі зміни мають узгоджуватись з Правлінням турніру.
  7.  Зміни і удосконалення цих правил можуть обговорюватись не пізніше чим за місяць до старту Чемпіонату світу з футболу серед лікарів. Після чого, ці зміни будуть затверджені лише за умови одноголосного рішення Правління.
  8.  Результати і Положення турніру будуть доступні щоденно, про що дбає організаційний комітет приймаючої країни.
  9. Змагання:
  10. Чемпіонат світу з футболу серед лікарів починається зі змагань команд у групах (груповий етап). Кількість груп залежить від загальної  кількості команд, що приймають участь у турнірі. Склад груп визначається жеребкуванням під час церемонії відкриття турніру.
  11. Кожен матч триває 80 хвилин, складається з двох таймів по 40 хвилин, з 10-хвилинною перервою.
  12. Гравці мають бути перевдягнуті у командну форму за 30 хвилин до початку зустрічі. Всі команди повинні мати другий комплект форми іншого кольору, щоб уникнути повторення кольорів команд – суперниць. Для цього, гостьова команда (що значиться в листі другою) змінює форму.
  13. Заміни під час гри є безлімітними і зворотними, тобто гравець якого замінили, може пізніше вийти на заміну і прийняти участь у грі. Гравець, який виходить на заміну, заходить на поле тільки після того, як поле покинув замінений гравець. Заміни проводяться тільки в зоні до 5 метрів від центральної лінії поля на стороні команди, що проводить заміну. Гра не зупиняється.
  14. Всі інші правила міжнародного футболу діють в лікарських змаганнях, за винятком вказаних вище. У разі виникнення ситуації, яка не прописана у даних правилах, остаточне рішення приймає організаційний комітет змагань. У разі виникнення спірних питань, Правління є вищим органом прийняття рішень.
  15.  Груповий етап змагань і визначення підсумкових місць команд у групах:
    1. 1.     Рахунок:
    2. 3 залікові пункти отримує команда за перемогу у матчі
    3. По 1 пункту отримують команди, що зіграли внічию
    4. У разі неявки команди на гру, їй зараховується поразка з рахунком 3:0
    5. 1.     Критерії виходу у плей – офф:
    6. Якщо 2 команди мають у підсумку однакову кількість балів, в першу чергу приймається до уваги:

–         Результат очного протистояння команд

–         Краща різниця забитих і пропущених голів

–         Більша кількість забитих голів

–         Менша кількість пропущених голів

–         Менша кількість червоних карток

–         Менша кількість жовтих карток

–         При остаточній рівності, рішення приймається по киданню монети

  1. При остаточній рівності залікових балів у 3 команд:

–         В першу чергу вираховуються результати (бали) у протистояннях між цими трьома командами

–         Краща різниця забитих і пропущених у матчах між собою

–         Найбільша кількість забитих голів у матчах між собою

–         Найменша кількість пропущених голів у матчах між собою

–         Найменша кількість червоних карток

–         Найменша кількість жовтих карток

–         При остаточній рівності – кидання монети

  1. 1.     Стадія плей – офф:
  2. Екстратайм не призначається, для вирішення питання про переможця призначається серія пенальті.
  3. Серія пенальті розпочинається з серії з 5 ударів. У разі рівності, пенальті пробиваються до першого не забитого гола.
  4.  Дисципліна (жовті і червоні картки):

Кожен гравець несе персональну відповідальність за повагу до колег з іншої команди, чесну гру і відсутність небезпечної гри.

  1. Жовті картки є накопичувальними. Якщо гравець отримує дві жовті картки, він буде оштрафований та дискваліфікований у поточній зустрічі. Картки, отримані у ході кваліфікаційних етапів, анулюються перед півфінальними зустрічами. (це дає можливість гравцями прийняти участь у фінальній грі, але червоні картки караються пропуском наступної зустрічі).
  2. У разі отримання гравцем двох жовтих карток, гравець отримує червону картку, вилучається з поля і пропускає наступну гру.
  3. Якщо гравець отримує червону картку, він вилучається з поля і пропускає наступну гру.
  4. Якщо вилучається гравець старше 35 або 40 років, проводиться заміна, щоб одночасно на полі було 2 гравці 35 років і два гравці 40 років, при неможливості виконати цю вимогу, команда втрачає ще одного гравця.
  5. У разі серйозного порушення правил (агресивна і образлива поведінка, негативне ставлення до арбітра або інших гравців, і т.д.) рішення про покарання гравця буде прийматись організаційним комітетом спільно з координатором суддів. Організаційний комітет може прийняти рішення про дискваліфікацію гравця або команди з Чемпіонату світу з футболу серед лікарів.
  6.  Судді змагань приймають до уваги аматорський рівень Чемпіонату світу з футболу серед лікарів, але груба гра буде суворо каратись.

VOGEL CUP

Правила змагань

  1. Чемпіонат світу з футболу серед лікарів Мастерс проводиться виключно серед лікарських команд в форматі 7 на 7. Так само, згідно правил Всесвітньої Футбольної Медичної Федерації, в турнірі може приймати участь лише одна команда від однієї нації.
  2. Кожен гравець повинний мати лікарський диплом про закінчення будь-якого університету. Всі капітани команд повинні направити до оргкомітету фотокопії диплому, закордонного паспорту і фото кожного гравця. Господарі змагань несуть відповідальність за перевірку документів і посвідчень особи гравців при реєстрації команди.
  3. Кожна команда може зареєструвати максимум 16 гравців. Кожна команда повинна направити до оргкомітету змагань командний лист, що має включати фото гравця, його ім’я, вік, номер на футболці і лікарську спеціальність.
  4. З моменту введення цього правила – Чемпіонату Світу 2006 року, що проводився у місті Майнц, по узгодженню з усіма командами, в команді не може бути гравця – не лікаря. Лише один гравець – не лікар може бути включений до складу, за умови, що він приймав участь у змаганнях до 2006 року. Всім гравцям має бути 45 і більше років на момент початку турніру.
  5. В турнірі можуть приймати участь жінки, які мають лікарський диплом і яким на момент старту турніру виповнилось 25 років і більше.
  6. Вік гравця визначається по фактичній даті народження, його приналежність до вікової групи визначається на дату народження і після неї.
  7. Зареєстровані гравці з Кубку Феррана Мореля старше 45 років також можуть приймати участь у змаганнях Мастерс.
  8. Після матчу, капітани команд мають право обрати 2 гравців команди – суперника для складення письмового іспиту з фундаментальних медичних тем. Якщо виникнуть будь-які сумніви, щодо приналежності гравця до лікарської спільноти, він має бути проекзаменований комісією Організаційного Комітету. Якщо будь-який гравець відмовиться складати іспит, його команді присуджується поразка  з рахунком 3:0. Організаційний Комітет може визначати ступінь покарання для будь – якої команди, в якій буде виявлено гравця – не лікаря, що перебуває на полі в будь-який час.
  9. При необхідності, щоб дозволити певні вийнятки, всі зміни мають узгоджуватись з Правлінням турніру.
  10.  Зміни і удосконалення цих правил можуть обговорюватись не пізніше чим за місяць до старту Чемпіонату світу з футболу серед лікарів. Після чого, ці зміни будуть затверджені лише за умови одноголосного рішення Правління.
  11.  Результати і Положення турніру будуть доступні щоденно, про що дбає організаційний комітет приймаючої країни.
  12. Змагання:
  13. Чемпіонат світу з футболу серед лікарів починається зі змагань команд у групах (груповий етап). Кількість груп залежить від загальної  кількості команд, що приймають участь у турнірі. Склад груп визначається жеребкуванням під час церемонії відкриття турніру.
  14. Кожен матч триває 50 хвилин, складається з двох таймів по 25 хвилин, з 10-хвилинною перервою.
  15. Гравці мають бути перевдягнуті у командну форму за 30 хвилин до початку зустрічі. Всі команди повинні мати другий комплект форми іншого кольору, щоб уникнути повторення кольорів команд – суперниць. Для цього, гостьова команда (що значиться в листі другою) змінює форму.
  16. Заміни під час гри є безлімітними і зворотними, тобто гравець якого замінили, може пізніше вийти на заміну і прийняти участь у грі. Гравець, який виходить на заміну, заходить на поле тільки після того, як поле покинув замінений гравець. Заміни проводяться тільки в зоні до 5 метрів від центральної лінії поля на стороні команди, що проводить заміну. Гра не зупиняється.
  17. Всі інші правила міжнародного футболу діють в лікарських змаганнях, за винятком вказаних вище. У разі виникнення ситуації, яка не прописана у даних правилах, остаточне рішення приймає організаційний комітет змагань. У разі виникнення спірних питань, Правління є вищим органом прийняття рішень.
    1.  Груповий етап змагань і визначення підсумкових місць команд у групах:

Рахунок:

  1. 3 залікові пункти отримує команда за перемогу у матчі
  2. По 1 пункту отримують команди, що зіграли внічию
  3. У разі неявки команди на гру, їй зараховується поразка з рахунком 3:0

Критерії виходу у плей – офф:

Якщо 2 команди мають у підсумку однакову кількість балів, в першу чергу приймається до уваги:

1.      Результат очного протистояння команд

2.      Краща різниця забитих і пропущених голів

3.      Більша кількість забитих голів

4.      Менша кількість пропущених голів

5.      Менша кількість червоних карток

6.      Менша кількість жовтих карток

7.      При остаточній рівності, рішення приймається по киданню монети

При остаточній рівності залікових балів у 3 команд:

  1. В першу чергу вираховуються результати (бали) у протистояннях між цими трьома командами
  2. Краща різниця забитих і пропущених у матчах між собою
  3. Найбільша кількість забитих голів у матчах між собою
  4. Найменша кількість пропущених голів у матчах між собою
  5. Найменша кількість червоних карток
  6. Найменша кількість жовтих карток
  7. При остаточній рівності – кидання монети

                      Стадія плей – офф:

1. Екстратайм не призначається, для вирішення питання про переможця призначається серія пенальті.

  1.  Серія пенальті розпочинається з серії з 5 ударів. У разі рівності, пенальті пробиваються до першого не забитого гола.
  2.  Дисципліна (жовті і червоні картки):

Кожен гравець несе персональну відповідальність за повагу до колег з іншої команди, чесну гру і відсутність небезпечної гри.

  1. Жовті картки є накопичувальними. Якщо гравець отримує дві жовті картки, він буде оштрафований та дискваліфікований у поточній зустрічі. Картки, отримані у ході кваліфікаційних етапів, анулюються перед півфінальними зустрічами. (це дає можливість гравцями прийняти участь у фінальній грі, але червоні картки караються пропуском наступної зустрічі).
  2. У разі отримання гравцем двох жовтих карток, гравець отримує червону картку, вилучається з поля і пропускає наступну гру.
  3. Якщо гравець отримує червону картку, він вилучається з поля і пропускає наступну гру.
  4. У разі серйозного порушення правил (агресивна і образлива поведінка, негативне ставлення до арбітра або інших гравців, і т.д.) рішення про покарання гравця буде прийматись організаційним комітетом спільно з координатором суддів. Організаційний комітет може прийняти рішення про дискваліфікацію гравця або команди з Чемпіонату світу з футболу серед лікарів.
  5.  Судді змагань приймають до уваги аматорський рівень Чемпіонату світу з футболу серед лікарів, але груба гра буде суворо каратись.