Регламент футзал 45+

РЕГЛАМЕНТ II ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЛІКАРІВ 45+

I. Мета та завдання
II Чемпіонат України з футзалу серед лікарів 45+ проводиться з метою:
– розвитку футзалу серед лікарів у всіх областях України
– підвищення спортивної майстерності гравців;
– підготовки гравців до участі у складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів до міжнародних змагань;

II. Керівництво змагань:
1. Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футболу серед лікарів належить Українській футбольній асоціації медиків (УФАМ)
2.Безпосередня організація, оперативний контроль за проведенням змагань та вирішення питань, які не передбачені регламентом, покладається на Комітет із проведення змагань УФАМ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
3.Змагання проводяться за принципами «Чесної гри» згідно календаря змагань, затвердженого Комітетом змагань.
4.Контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань.

III. Умови проведення змагань та учасники
1. Чемпіонат відбуватиметься за системою: 2 підгрупи по чотири команди.
2. Матчі проводитимуться по коловій системі у підгрупах, у півфінал виходять команди, що зайняли 2 перші сходинки в своїх підгрупах. В півфіналах команда, що зайняла перше місце в своїй підгрупі зустрічається з командою, що зайняла друге місце в другій підгрупі.
3. Переможці півфіналів зустрічаються в фіналі, команди, що програли півфінальні ігри – у матчі за третє місце.
4. Змагання розпочинаються 22 лютого 2020 року о 9:00. Приблизно о 17:30 того ж дня офіційне закриття турніру та нагородження команд.
5.Церемонія жеребкування відбуватиметься перед чемпіонатом в присутності представників команд (по різних підгрупам будуть розведені команди, що зайняли перших два місця в минулому чемпіонаті).
6.Змагання відбуватимуться за правилами гри у футзал «FIFA 2014/2015» (далі Правила).
7.Тривалість гри – два тайми по 12 хвилин (11 хвилин “брудного” часу + 1 хвилина “чистого” часу у кожному таймі) на груповому етапі з перервою 3 хвилини між таймами, та 15 хвилин (14 хвилин “брудного” часу + 1 хвилина «чистого» часу в кожному таймі) з перервою 5 хвилин на фінальній стадії.
8.Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. Допускаються лікарі всіх спеціальностей, яким виповнилось 45 років (також до змагань допускаються гравці 1975 р.н.), що мають диплом про повну вищу медичну освіту!
9.У випадку порушення вікової норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри команда отримує технічну поразку з рахунком 0:5, а команда-суперник отримує перемогу з рахунком 5:0.
10.Гравці однієї футзальної команди повинні мати однакову за кольором форму, окрім воротаря.
11.Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів. Також кожного гравця має бути екіпіровано захисними щитками та відповідним взуттям.
12.Якщо у двох команд кольори основної ігрової форми збігаються, то команда гість змінює форму. Команда гість в календарі ігор та в протоколі (рапорті) арбітра зазначена другою.
13.На футболці повинен бути номер гравця, за яким він внесений до протоколу матчу.
14.Гравці, екіпірування яких не відповідає діючим Правилам, до участі у матчі не допускаються.
15.Склад команди: 15 гравців та 2 тренера. Безпосередньо на гру до рапорту (протоколу) арбітра вносяться не більше 14 гравців та два представника (тренера).
16.Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;
17.Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився в резерві і не виходив на заміну;
18.За накопичені дві жовтих картки в одній грі, гравець автоматично отримує червону картку згідно «Правил», за накопичені дві жовтих картки у різних матчах гравець підлягає відстороненню на одну наступну гру, при цьому попередження, отримані в груповому етапі змагань перед фінальною частиною анулюються;
19.За отриману червону картку гравець підлягає вилученню на кількість ігор, які визначає ДК оргкомітету змагань згідно кваліфікації порушення, що зазначено у рапорті арбітра. При цьому санкції після групового етапу не анулюються й переносяться на фінальну частину змагань.

IV. Фінансові витрати
1.Витрати, пов’язані з участю у турнірі – за рахунок команд;
2.Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;

V. Порядок визначення місць у турнірній таблиці
Місця у турнірній таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх матчах (за перемогу 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0).
У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів.
При рівності цих показників підраховується найбільше число перемог в усіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найменша кількість порушень (червоних та жовтих карток).

VI. Нагородження
1.Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками та медалями.
2.Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами.

Оргкомітет змагань