Склади команд

Команда Чернівців “БУКОВИНА”

  1. Кушнір Олександр Петрович 26.02.1972 р.
  2. Голобуцький Олег 05.07.1967 р.
  3. Одинський Валерій 28.08.1968 р.
  4. Вишкварко Вадим Юрійович. 26.01.1962 р.
  5. Іванічек Іван Петрович 03.07.1957 р.
  6. Паушак Сергій, 17.06.1972 р.
  7. Дашкевич Михійло, 20.09.1962 р.
  8. Плаксивий Олександр, 04.12.1957 р.

Тренер – Буздуган Віталій


Команда Києва

  1. Данчук Сергій, 27.07.1974 р.
  2. Данчук Валерій, 27.07.1974 р.
  3. Стеценко Олександр, 11.02.1972 р.
  4. Шамраєв Сергій, 15.05.1969 р.
  5. Корнієнко Віктор, 22.06.1966 р.
  6. Ярменчук Ігор
  7. Боровик Ігор, 17.06.1966 р.
  8. Виноградов Денис, 27.06.1971 р.
  9. Качаленко Володимир, 21.01.1967 р.
  10. Ілюшин Василь, 09.07.1970 р.

Тренер – Віктор Черненко


Команда Рівного:

  1. Стецюк Федір Григорович 6.02.1972 р.
  2. Коваль Віталій Анатолійович 03.09.1974 р.
  3. Малеш Сергій Володимирович 05.02.1974 р.
  4. Монастирський Віктор Михайлович 15.09.1974 р.
  5. Кучерук Володимир Анатолійович 07.11.1970 р.
  6. Левчук Іван Васильович 07.10.1975 р.
  7. Чернишов Віталій Олександрович 30.11.1972 р.
  8. Синицький Валентин Євгенович 19.09.1972 р.
  9. Гордієвич Сергій Григорович 01.04.1975 р.
  10. Циплінський Юрій Іванович, 05.03.1954 р.

Тренер – 


Команда Івано-Франківська

  1. Дяк Анатолій, 03.04.1960 р., едоскопіст, Косівська ЦРЛ
  2. Вережак Дмитро, стоматолог
  3. Данилюк Ярослав, 01.01.1956 р., сімейний лікар
  4. Кобиляк Ярослав, 01.02.1961 р.
  5. Матейко Мирон, 01.04.1961 р., головний лікар
  6. Мельник Тарас, 04.06.1965 р., реаніматолог, заступник гол.лікаря ОКДЛ
  7. Мироняк Володимир 01.01.1964 р.
  8. Хруник Анатолій, 14.11.1967 р., хірург, ОКЛ
  9. Ємчук Петро, 15.05.1972 р., ЛОР, Городенка ЦРЛ
  10. Мацюк Ігор, 10.12.1966 р., стоматолог
  11. Савка Іван, 07.07.1973 р., гінеколог
  12. Рожко Микола
  13. Комнацький Микола
  14. Крук Богдан

Тренер – Роман Мироняк


Команда Вінниці і Житомира:

1. Щеглов Олег Анатолійович, 07.05.1974
2. Павлюк Сергій Миколайович, 23.01.1975
3. Квік Андрій, 28.07.1974
4. Андрушенко Микола Михайлович, 11.09.1963
5. Ковальчук Юрій Михайлович, 25.06.1965
6. Куба Костянтин Ігорович, 1963 р.
7. Єщенко Руслан Миколайович, 1972 р.
8. Бенедичук Юрій Володимирович, 1964 р.
9. Радчук Ігор Петрович, 1965 р.
10. Когут Ігор Павлович, 1973 р.
11. Шевченко Ігор Степанович, 1970 р.

12. Мартинюк Олег, 31.03.1971 р.

Тренер – Олександр Савчук


Команда “Скіфи Причорномор”я”

1. Волошин Анатолій
2. Кайфель Олександр
3. Іванов Борис
4. Капуста Андрій
5. Федоров Сергій
6. Добровольський Володимир
7. Баранов Валерій
8. Мазок Іван
9. Кочерган Сергій
10. Богданов Олександр
11. Армаш Олександр
12. Міхньов Олександр
13. Колесник Сергій

Тренер – Овсянніков Юрій


Команда Полтави

  1. Кучер Олександр, 12.09.1973 р., лікар УЗД
  2. Козак Євген, 17.04.1972 р., дерматолог
  3. Петров Віталій, 20.02.1970 р., сімейний лікар
  4. Міщенко Ігор, 30.03.1963 р., професор УМСА
  5. Литвиненко Юрій, 23.07.1969 р., нарколог
  6. Кислий Микола, 02.04.1968 р., травматолог
  7. Ляшенко Володимир, 21.10.1965 р., стоматолог

Тренер – Сич О.


Команда ДніпроСІЧ

  1. Марченко С., 01.01.1970 р, невролог

  2. Ахтырский В.,14.08.1971 р., бактеріолог

  3. Абрамов С., 04.12.1970 р., лікар загальної практики

  4. Котелевец В., 10.01.1974 р., хірург

  5. Семенюк В.,15.11.1968 р., лікар загальної практики

  6. Герасименко Сергій, 15.04.1966 р., отоларинголог.

  7. Ксензов А., 31.08.63 нейрохірург

  8. Туканов Д., 14.07.1975 р., травматолог

  9. Ткаченко П., 12.04.1968 р., уролог

  10. Литвиненко И., 30.12.1969 р., анестезіолог

    Тренерський штаб: Рясний Олексій, Марченко, Ізюмський