Київщина ФАМ
п/н | П.І.Б | Дата народж. | ВУЗ,рік закінч. | Місце роботи, спеціальність |
1 | Степура Антон Олександрович | 1983 р.н. | НМУ ім. Богомольця2007 | Кардіолог, ННЦ “Інститут кардіології ім. Стражеско” |
2 | Масловський Олександр Вікторович | 1980 р.н. | УМСА м.Полтава2003 | Спортивна медицина,ФК”Колос”(Ковалівка) |
3 | Черненко Віктор Юрійович | 1979 р.н. | УМСА м.Полтава2004 | Судмедексперт, Київське обласне бюро судмедекспертизи |
4 | Палічук Михайло Іванович | 1990 р.н. | НМУ ім. Богомольця2014 | Терапевт, «Універсум клінік» |
5 | Коропецький Володимир Васильович | 1982 р.н. | НМУ ім. Богомольця2004 | Стоматолог, Поліклініка №5 Шевченківського району м.Києва |
6 | Слєпов Євген Олексійович | 1980 р.н. | НМУ ім. Богомольця2003 | Дитячий хірург, Київська обласна дитяча лікарня |
7 | Якубовський Руслан Аркадійович | 1974 р.н. | Вінницький НМУ ім. Пирогова1998 | Анестезіолог, компанія «Сона Фарм» |
8 | Нескромнюк Артем Валерійович | 1991 р.н. | НМУ ім. Богомольця2014 | Стоматолог, клініка «Мед Лайф Еталон» |
9 | Коропецький Василь Васильович | 1986 р.н. | НМУ ім. Богомольця2008 | Стоматолог, ФК”Колос”(Ковалівка) |
10 | Гуменюк Богдан Ярославович | 1972 р.н. | НМУ ім. Богомольця1995 | Стоматолог, клініка «Меді Центр» |
11 | Гурін Павло Володимирович | 1983 р.н. | НМУ ім. Богомольця2007 | Анестезіолог, Інститут хірургії і трансплантології ім. Шалімова |
12 | Загородний Богдан Сергійович | 1994 р.н. | НМУ ім. Богомольця2017 | Ортопед-травматолог, Інститут ортопедії і травматології |
13 | Борисенко Андрій Анатолійович | 1984 р.н. | НМУ ім. Богомольця2007 | Медико-профілактична справа, доцент каф.гігієни та екологіїї НМУ ім.Богомольця |
14 | Боровик Ігор Миколайович | 1966 р.н. | Вінницький НМУ ім. Пирогова1992 | Дитячий хірург, Київська обласна дитяча лікарня |
15 | Білий Дмитро Олександрович | 1984 р.н. | НМУ ім. Богомольця2007 | Кардіолог, ННЦ “Інститут кардіології ім. Стражеско”. |
16 | Бабушкін Олександр Олександрович | 1980 р.н. | НМУ ім. Богомольця2002 | Анестезіолог, Васильківська ЦРЛ |
17 | Ісаєв Дмитро Олегович | 1981 р.н. | НМУ ім. Богомольця2006 | Терапевт, Янссен Фармацевтика |
Житомир ФАМ
1. Безпрозванний Сергій Васильович, 1984 р.н., хірург ЦМЛ-1 – капітан команди.
2. Бенедичук Юрій Володимирович 17.10.1964 р.н., гінеколог мед.центр “Матерна”.
3. Бібіков Віталій Ігорович, 1989 р.н., лікар , ЦРЛ м.Коростишів
4. Буковський Сергій Пилипович, 21.10.1982 р.н., хірург ЦМЛ-2.
5. Годлевський Віталій Володимирович, 1989 р.н., анестезіолог ЦРЛ м. Андрушівка
6. Дем’янчук Олександр Сергійович, 1988 р.н., хірург ЦРЛ м. Новоград-Волинський
7. Єщенко Руслан Миколайович, 1972 р.н., анестезіолог ЦРЛ м.Малин.
8. Коваленко Ігор Васильович, 20.10.1981 р.н., хірург ОЖКЛ.
9. Ковальчук Сергій Анатолійович, 12.04.1995 р.н., 6 курс НМУ ім. О.О.Богомольця
10. Когут Ігор Павлович , 1973 р.н., лікар швидкої допомоги.
11. Козловець Ігор Володимирович 13.02.1988 р.н., начмед ЦРЛ м. Коростишів, Воротар.
12. Корзун Володимир Леонідович 1974 р.н., анестезіолог ЦРЛ м. Червоноармійськ
13. Кошелев Роман Юрійович 1990 р.н., хірург ЦМЛ-1.
14. Кулиш Олександ Петрович 1979 р.н., хірург ЦМЛ-2
15. Ліщинський Анатолій Миколайович 1976 р.н., хірург ОЖКЛ
16. Мартинюк Олег Миколайович, 1971р.н., інфекціоніст, ЦРЛ м.Чуднів
17. Наконечний Юрій Григорович, 12.04.1979 р.н.
18. Невмержицький Іван Миколайович, 14.10.1979 р.н., хірург ЖОКЛ
19. Погодін Олександр Сергійович , 1992 р.н., провізор
20.Радчук Ігор Петрович, 1965 р.н., анестезіолог, ЖООД помічник тренера.
21. Романенко Максим Анатолійович, 19.05.1987 р.н., провізор.
22. Романенко Євген Анатолійович, 1991 р.н., провізор, воротар-2
23. Савчин Олег Романович 1985 р.н., хірург ЦМЛ-2
24. Собко Тарас Дмитрович 14.06. 1964 р.н. Головний лікар ЦРЛ Житомирської районної ради, тренер.
25. Стільник Віталій Олександрович, ендокринолог ЦРЛ, м. Коростишів
БУКФАМ
1) Буздуган Віталій Іванович, 1978 р.н., обласна клінічна лікарня м. Чернівці. БДМА
2) Голобуцький Олег Юрійович, 1967 р.н., Вижницька ЦРЛ. Закінчив КМІ
3) Бамбуляк Андрій Васильович, 1983 р.н., БДМУ, закінчив ЛНМУ ім. Д.Галицького
4) Хащук Василь Сидорійович 1986 р.н., КМУ “МДКЛ”, закінчив БДМУ
5) Унгурян Андрій Михайлович 1981 р.н. КМУ “МДКЛ”, закінчив БДМА
6) Кушнір Стeпан Анатолійович 1996 р.н. БДМУ, студeнт
7)Гуцуляк Ігор Миколайович…1981 р н …закінчив ІФДМА
8)Гоменюк Олег Анатолійович 1979р.н.,БДМА 2002р.ЦЕМД та МК(Шмд).
9) Семенов Руслан Миколайович, 1988 р.н., БДМУ. ЦЕМД та МК
10) Кушнір Сергій Леонтійович,1973, Обл. Медичний діагностичний центр, закінчив БДМА
11) Кушнір Олександр Леонтійович, 1982, обласна клінічна лікарня, закінчив ІФДМА
12) Лазоряк Михайло Степанович , 1995, закінчив БДМУ
13) Пахольчук Олександр Ігорович, 1996 р.н., БДМУ, студент
14) Буряк ОлексаБДМУ. Григорович, 1983 р.н., закінчив БДМУ, працюю у БДМУ
15) Анталовський Радомир Іванович, 1976 р.н. БДМУ, Поліклініка профогдядів.
16) Смандич Віталій Степанович, 1988 р.н. БДМУ, БДМУ.
17)Білокопитий Василь Степанович,1979р.н.БДМА 2002р.КМУ”МДКЛ” хірург
18) Вишкварко Вадим Юрійович. 26.01.1962 р. Чернівецький, медичний інститут. На пенсіі.
19. Бербець Андрій Миколайович, 1977 р.н. Буковинська державна медична академія, БДМУ.
20. Андрієць Микола Миколайович.1978 р.н. ВДНЗ України БДМУ.
21) Паушак Сергій Танасійович , 1972 р.н. , БДМУ , ОКУ “ЧОЦЕМД та МК”
22). Гетюк Олексій Іванович 1990 р.н. Закінчив ІФНМУ, стоматолог в приватній клініці
Вінниця ФАМ
1. Щеглов Олег Анатолійович, 1974 р.н., судмедексперт, Вінницьке обласне бюро судмедекспертизи
2. Мариновський Олександр, 1986 р.н., фармацевт, компанія “Фарм-Вектор”
3. Савчук Олександр Леонідович
4. Гресько Михайло Сергійович, 1983 р.н., паталогоанатом
5. Колодько Віктор Сергійович, 1962 р.н., невролог
6. Павлюк Сергій Миколайович, 1975 р.н., уролог, Вінницький обласний шпиталь інвалідів війни.
7. Малащук Олександр Олександрович, 1979 р.н, хірург, приватна клініка “Статус”
8. Німчик Юрій Анатолійович, 1991 р.н., стоматолог
9. Бакун Василь Миколайович, 1985 р.н, реабілітолог
10. Штельмах Олександр Олександрович, 1988 р.н., гінеколог, Погребищенська ЦРЛ
11. Перепелиця Дмитро Сергійович, 1988 р.н., фармацевт
12. Совков Владислав Олександрович, 1983 р.н., фізіотерапевт
13. Богачук Віталій Володимирович, 1988 р.н., стоматолог, к.м.н.
14. Шпак Володимир Володимирович, 1984 р.н., фармацевт, ПАТ “ФАРМАК”
15. Грабовський Володимир Іванович, 1969 р.н., гінеколог
16. Луцак Олександр Олександрович, 1985 р.н., фармацевт
17. Гонтар Іван Олександрович, 1988 р.н., стоматолог, міська поліклініка м. Вінниця
18. Квік Андрій Романович, 28.07.1974, хірург, м. Хмільник
19. Андрушенко Микола Михайлович, 11.09.1963, ортопед -трааматолог, Вінницький госпіталь інвалідів війни
20. Стукан Сергій; 1983 р.н, хірург, Вінницька обласна клін.лікарня ім.Пирогова
21. Юхніч Олег Святославович, 04.08.1986; лікар-фармацевт, Вінниця, ТОВ “Вента лтд”.
Збірна стоматологів України
1. Лугіна Сергій Костянтинович 21.02.1985 ПП “Олета стоматологічна клініка” м.Киів (НМУ Богомольця)
2. Гладир Сергій Петрович 04.08.1979 клініка Дубновоі “Стоматолог і Я” м.Киів (НМУ Богомольця)
3 Кушнір Богдан Васильович 28.10.93 , приватна практика м.Киів (НМУ Богомольця)
4. Занімонцев Станіслав Олександрович, 04.07.1989, «КП міська стоматологічна поліклініка 5» м. Запоріжжя (Дніпровська медична академія)
5. Прітула Михайло Сергійович 06.03.1990 «Эконом стоматология» м.Миколаів (Полтавська стоматологічна академія)
6. Пасечник Андрій Петрович,12.02.1981 клініка,,Добрый доктор”м.Дніпро (Дніпровський медичний інститут народноі медицини)
7. Стороженко Дмитро Володимирович 8.10.1984 клініка “Білий зуб” м.Киів (НМУ Богомольця)
8. Сидоренко Тарас Вікторович 22.12.1987 ПП “Дент”,м.Ромни (Дніпровська медична академія)
9. Хмелярський Володимир 09.12.1984 ПП клініка SmileDent м.Ковель (НМУ ім. Богомольця)
10. Галатенко Владислав Дмитрович 28.03.1990 ПП “Альфа-стом” м.Херсон (Полтавська стоматологічна академія)
Волинь ФАМ
1. Брус Роман Богданович , 1980, ортопед-травматолог Нововолинська ЦМЛ. Випуск – Тернопільська державна медична академія 2003 р.
2. Носатов Віталій Олегович, 25.01.1989, головний спеціаліст (лікар із загальноі гігієни) Хмельницьке міське управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області. Випуск – Львівський національний медичний університет імені. Данила Галицького 2012 р.
3. Тиндик Андрій Богданович, 1984р, лікар-хірург, Луцька ЦРЛ. Випуск – Львівський національний медичний університет 2007 р.
4.Дяк Микола Миколайович, 1985, лікар хірург-онколог Волинський онкодиспансер. Випуск – Буковинский державний медичний університет 2008 р.
5.Остапук Віталій Васильович, 13.11.78 р.н, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД , Торчинська РЛ. Випуск – Буковинська державна медична академія 2003 р.
6.Боднар Михайло Сергійович, 14.11.1986 р.н., лікар-анестезіолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Буковинський державний медуніверситет 2011 р.
7.Телебей Ростислав Валерійович, 27.03.1994р.н., ортопед-травматолог (лікар-інтерн), Маневицька ЦРЛ. Випуск – Вінницький національний медуніверситет 2017 р
8. Абрамчук Микола Вікторович 08.09.1987, ортопед-травматолог ТМО Любомльсьго та Шацького р-нів. Випуск – Національний університет ім. Богомольця, м. Київ, 2011 р.
9. Гречковський Олег Олександрович,26.05.88р.,стоматолог.,клініка”Кузьменка “. Випуск – Полтавська стоматакадемія, 2011 р.
10) Рацький Роман Юрійович, 14.08.1995, лікар-інтерн стоматолог, Луцька міська стоматологічна поліклініка, 2017Луцьк. Випуск – ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2017 р.
11) Бицький Богдан Казимирович, 14.09.56.травматолог Луцька црл . Випуск – Тернопільський ДМІ 1984 р.
12) Орел Назар Анатолійович, 14.11.1986 р.н., лікар-епідеміолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Харківський національний медичний університет 2009 р.
13) Антощук Роман Ярославович 8.09.1978 р. Волинський обл. госпіталь ветеранів війни, лікар хірург. Випуск – Тернопільська медакадемія 2001 р.
14) Луць Леонід, 02.12.1981 р.н., ТМО Любомльського та Шацького районів, хірург. Випуск – Буковинський державний медуніверситет, 2005 р.
Львів ФАМ
1. Ключак Андрій Ігорович (ДН – 25.05.1991; Ст. Регіональний представник, компанія “Сандоз”, ВНЗ – ЛНМУ ім. Д. Галицького)
2. Крук Богдан Романович 12.01.1974 фізичний терапевт відділення фізичної реабілітації КМКЛШМД
3. Мальований Богдан Ярославович (06.10.80) дитячий хірург КЗ ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ » викладач з хірургії!
4. Рокита Василь Григорович, 01.01.1987, КМКЛаШМД Львів ортопед-травматолог. ВНМУ ім Пирогова 2010
5.Герич Гнат Ігорович 23.12.89., кмклшмд, лікар -хірург, внз – ЛНМУ
6. Клипко Сергій Олегович 15.04.1995 Лікар-стоматолог, «Пародент» ЛНМУ ім. Д. Галицького
7.Трутяк Роман Ігорович 03.02.1984, 2006 ЛНМУ, судинний хірург, асистент кафедри хірургії N2
8. Хом’як Володимир Всеволодович, 02.06.1978р.н., доцент кафедри хірургії #1 ЛНМУ, 2001 ЛНМУ
9. Курило Андрій Васильович 13.12.1982р.н Лікар-анестезіолог ЛОДКЛДКЦ ЛДМУ ім Д Галицького 2006
10.Комнацький Микола Ігорович 1.01.1972 Травматолог-ортопед, 1996- Івано-Франківська медакадемія, КЗЛОРЛОГВВ та Р ім. Ю. Липи
11. Мороз Василь Григорович 08.06.1994 Лікар-інтерн КМКЛШМД, ЛНМУ ім. Д. Галицького
12. Попович Роман Ярославом 2.12.1978, ЛНМУ 2002, ортопед-травматолог, ГЦРЛ м.Городок
13. Щибовик Дмитро Володимирович 8.11.1985р.н., лікар-нейрохірург, ЛНМУ ас. кафедри неврології та нейрохірургії ФПДО.
14. Гураль Євгеній Васильович, 15.06.1986р.н., КЗЛОР”ЛОГВВтаР” ім. Ю. Липи ортопед-травматолог, ЛНМУ 2009р.
15. Пельц Андрій Ігорович 16.07.1990, аспірант кафедри ЩЛХ нму ім. О.О. Богомольця
16. Павлів Андрій Іванович 8.01.1991. Лікар стоматолог. Приватна практика. ЛНМУ ім. Д Галицького.
17. Козицький Богдан Ігорович,ЛНМУ ім. Д. Галицького Лікар-стоматолог Клініка “Камелія”
18. Сабадаш Максим Євгенович, ДУ Інститут урології НАМН України, лікар- уролог
19. Гуменюк Василь Васильович, 08.09.1978, завуч кафедри медицини катастроф і військової медицини ЛНМУ, травматолог 2001 ЛНМУ, стоматолог 2009 ЛМІ.
20. Гера Орест Артурович,18.08.1983р.н.,ЛНМУ2006р.,лікар-анестезіолог,КМКЛШМД
21. Терлецький Андрій Ігорович 11.04.1994, лікар-інтерн, ЛМІ
22. Павлів Роман Іванович 20.06.1982, лікар-стоматолог. Приватна практика. ЛНМУ ім. Д. Галицького
23.Горішний Максим Леонідович 29.04.1990, м.Кам’янець-Подільський,стоматологічний центр “Атланта”,лікар-стоматолог
24. Весна Віталій Валерійович 10.04.1990 м.Бровари стоматологічна клініка”Оланко”
25.Чулевич Володимир Богданович 11.06.1991 ХНУ ім.В.Н. Каразіна 2014 ортопед-травматолог Синексус (КЗЛОРЛОГВВтаР)
Львівщина ФАМ
1. Козицький 2. Крук 3. Гуменюк 4. Павлів Р. 5. Пельц 6. Сабадаш 7. Горішний 8. Весна 9. Гера 10. Щибовик 11.Казьо 12. Свистула 13. Герич
Львів ФАМ
1. Хомяк 2.Павлів А. 3. Мальований 4. Комнацький 5.Курило 6. Клипко 7. Терлецький 8.Мороз 9. Рокита 10.Гураль 11.Трутяк 12. Ключак 13. Чулевич
Київ ФАМ
1 | Строкоус Віктор Володимирович | 11.05.1979 | ІФДМА | 2002, лікувальна справа | КМКЛ №6, лікар-анестезіолог |
2 | Балицький Олександр Петрович | 18.10.1977 | НМУ ім. Богомольця | 2001, лікувальна справа | КМКЛ №6, лікар-невропатолог |
3 | Данчук Сергій Вікторович | 27.07.1974 | НМУ ім. Богомольця | 1999, лікувальна справа | КМЛШМД, лікар-нейрохірург |
4 | Бахмат Дмитро Олексійович | 24.03.1992 | НМУ ім. Богомольця | 2015, лікувальна справа | КМКЛ №6, лікар-хірург |
5 | Крижевський Віталій Васильович | 27.06.1992 | ДМА | 2016, лікувальна справа | КМКЛ №6, лікар-хірург |
6 | Семенюк Тимофій Леонідович | 28.04.1993 | НМУ ім. Богомольця | 2016, лікувальна справа | КМКЛ №6, лікар-травматолог |
7 | Цапук Павло Вікторович | 12.07.1993 | НМУ ім. Богомольця | 2017, стоматологія | НМАПО, лікар-стоматолог |
8 | Раковський Олег Ігорович | 06.07.1991 | НМУ ім. Богомольця | 2016, лікувальна справа | УВМА, лікар-хірург |
9 | Олексюк Володимир Борисович | 07.03.1993 | ВНМУ ім. Пирогова | 2017, лікувальна справа | КМЛШМД, лікар-травматолог |
10 | Кретов Кирил Віталійович | 19.07.1981 | НМУ ім. Богомольця | 2004, лікувальна справа | БФЗ, сімейний лікар |
11 | Дрозд Павло Олександрович | 02.10.1994 | НМУ ім. Богомольця | 2017, лікувальна справа | НМАПО, лікар-інтерн |
12 | Шевченко Віталій Миколайович | 26.06.1985 | НМУ ім. Богомольця | 2008, лікувальна справа | КМПШМД №2, лікар невідкладних станів |
13 | Камінський Андрій Анатолійович | 25.09.1991 | НМУ ім. Богомольця | 2014, лікувальна справа | КМЛШМД, лікар-нейрохірург |
14 | Марцинюк Ілля Олександрович | 02.03.1977 | ДДМА | 2000, лікувальна справа | Етікон, медичний представник |
15 | Чернишов Віталій Олександрович | 30.11.1972 | ХНМУ | 1996, лікувальна справа | Лікар-дерматолог |
Рівненщина ФАМ
1. Замлинський Володимир Олегович, лікар-уролог, місце роботи: Оріон Корпорейшн, 1979 р.н, закінчив Тернопільську держ.мед.академію 2003 р.
2. Дейнеко Олександр Віталійович 1992р. Лікар-педіатр, місце роботи :РОДЛ, НМУ ім. Богомольця, рік закінчення 2015
3. Степанюк Юрій Степанович, лікар-бактеріолог, місце роботи: РОДЛ, Дніпропетровський медичний університет, рік закінчення 1994, 1968 р. н
4. Карплюк Сергій Васильович,р.н 1992 хірург-слухач УВМА, ВНМУ імені Пирогова,рік закінчення 2015
5. Гудима Богдан Володимирович, лікар-стоматолог, приватна клініка ” ДентАро”, р.н.1991, закінчив Іванофранківський нац.мед.університет 2014р.
6.Скринчук Олександр Васильович – 1985 р.н, працює : Амбулаторія #3 ЦПМСД м. Дубно, дитячий невролог. Закінчив Буковинський держ.мед.університет 2008
7. Бакалярчик Ігор Володимирович , лікар-ендоскопіст, закінчив Тернопільську державну мед.академію 2006р, працює КЗ Галицька ЦРЛ, 1983 р.н
8.Осійчук Андрій Миколайович, лікар-хірург, працює в ЦРЛ Березне, 1977 р.н, закінчив Львівський нац.мед.університет 2000р.
9. Буковецький Олексій Юліанович, лікар-анестезіолог, 1986 р.н, працює в Перинатальному центрі , закінчив Буковинський держ.мед.університет 2009р.
10. Юзепчук Віктор Іванович, травматолог дитячий, місце роботи РОДЛ, НМУ ім. Богомольця, 1957 р. н
11. Кондратюк Павло Миколайович, 1990 р. н. НМУ ім. Богомольця, закінчив у 2012р.лікар-стоматолог, приватний стоматологічний кабінет, м. Рівне
12. Стовпюк Ярема Дмитрович, 1992 р. н., закінчив Івано-Франківський медичний університет у 2015 році, лікар-травматолог, м. Коломия
Рівне ФАМ
1. Філончук В’ячеслав Олександрович…18.08.75…КЗ РОШВД РОР
2. Куба Максим Костянтином 1982р.н. КЗ РООД
3. Кліщ Микола Іванович 30.01.1985р.н. КЗ “РОДЛ” РОР дитячий отоларинголог
4. Коваль Віталій Анатолійович 03.09.1974р.н. Радивилівська РЛ хірург- стоматолог
5. Возняк Олександр Іванович 01.01.1981 КЗ «РОБСМЕ»
6. Монастирський Віктор Михайлович 15.09.1974 обласна клінічна лікарня
7. Ярославський Володимир Миколайович 18.11.1989 ЦМЛ нейрохірург
8. Кучерук Олександр Євгенович 20.03.1975 ЦМЛ нейрохірург.
9. Лущик Олександр Іваномич 08.12.1980 Анестезіолог.рівненська црл
10. Малеш Сергій Володимирович 05.02.1974 Рівненський ОШВД
11. Гордієвич Сергій Григорович 01.04.1975 Рівненський ОШВД
12. Шинкарук Сергій Миколайович, 25.06.1986, лікар-хірург Рівненська ЦРЛ, Міська лікарня 2 РМР.
ХерсонФАМ
№ | ФИО | Дата рождения | ВУЗ,год окончания | Специальность | Место работы |
1. | Ступницкий Олег Григорьевич | 30/05-1985 | КГМУ, 2008 | Стоматолог | ЧП «Альфа-Стом», г. Херсон |
2. | Баранов Валерий Леонидович | 14/07-1970 | КГМУ, 1993 | Хирург | Каховская центральная районная больница |
3. | Ходос Евгений Юрьевич | 15/09-1990 | ЗГМУ, 2013 | Ортопед-травматолог | Ортопедо-вертебрологический Центр, г. Херсон |
5. | Шацило Евгений Геннадьевич | 21/03-1990 | ЗГМУ, 2013 | Педиатр | Голопристанская ЛА ЦПМСП |
6. | Федотов Андрей Александрович | 03/08-1983 | ЗГМУ, 2007 | Хирург | Каховская центральная районная больница |
7. | Громов Артём Борисович | 15/10-1981 | КГМУ, 2004 | Детскийортопед-травматолог | Детская городская больница №5, г. Севастополь |
8. | Кандоба Андрей Леонидович | 13/12-1986 | КНМУ, 2013 | Семейный врач | ЦПМСП №1 Шевченковского района, г. Киев |
9. | Морковник Илья Александрович | 19/08-1993 | ЗГМУ, 2016 | Уролог | Запорожская городская клиническая больница №5 |
10. | Пряников Иван Александрович | 29/10-1987 | ЗГМУ, 2010 | Детский невролог | Запорожская городская многопрофильная детская больница №5 |
11. | Ющук Сергей Иванович | 10/09-1978 | ЗГМУ, 2001 | Анестезиолог | Херсонская областная клиническая больница |
13. | Смоляр Евгений Вячеславович | 10/07-1990 | КНМУ, 2013 | Судебно-медицинский эксперт | Черниговское областное бюро судебно-медицинской экспертизы |
15. | Распутько Александр Сергеевич | 03/01-1992 | ЗГМУ, 2016 | Уролог | Херсонская областная клиническая больница |
19. | Нетков Дмитрий Юрьевич | 24/05-1994 | УМСА, 2016 | Стоматолог | Херсонская городская клиническая больница им. Карабелеша |
21. | Ковшарь Николай Николаевич | 04/12-1988 | ХНМУ, 2011 | Офтальмолог | Херсонская областная клиническая больница |
22. | Зоткин Василий Викторович | 01/08-1977 | КГМУ, 2003 | Стоматолог | Частный стоматологический кабинет, г. Севастополь |
Дніпро ФАМ
№ | ФИО игрока | Дата рождения | Специальность | ВУЗ |
1 | Абрамов Сергей Викторович | 04.12.1977 | Врач общей практики | ДГМА |
2 | Бачинский Денис Васильевич | 29.06.1988 | Стоматолог | ДГМА |
3 | Васильченко Егор Васильевич | 16.02.1987 | Ортопед-травматолог | ДГМА |
4 | Долина Александр Владимирович | 23.01.1977 | Дерматовенеролог | ДГМА |
5 | Жмаков Анатолий Олегович | 16.04.1989 | Смэ | ДГМА |
6 | Комаренко Николай Олегович | 11.09.1985 | Радиология | ЗГМУ |
7 | Кравченко Константин Сергеевич | 07.10.1989 | Стоматолог | ДГМА |
8 | Кулагин Александр Александрович | 11.11.1988 | Мед. профилактика | ДГМА |
9 | Курлянцев Олег Дмитриевич | 23.01.1993 | Врач общей практики | ДГМА |
10 | Литвиченко Богдан Владимирович | 20.09.1990 | Невролог | ДГМА |
11 | Мирошниченко Андрей Анатольевич | 28.02.1980 | Стоматолог | ДГМА |
12 | Мусин Мирослав Викторович | 15.10.1982 | Педиатрия | ЛГМУ |
13 | Павлыш Александр Сергеевич | 28.11.1985 | Анестезиолог | ДГМА |
14 | Рыбка Виктор Николаевич | 30.07.1987 | Ортопед-травматолог | ДГМА |
15 | Сафонов Денис Олегович | 24.02.1989 | Врач общей практики | ДГМА |
16 | Таран Алексей Сергеевич | 15.07.1982 | Анестезиолог | ДГМА |
17 | Чарун Дмитрий Игоревич | 13.07.1991 | Стоматолог | ДГМА |
18 | Яременко Сергей Алексеевич | 20.06.1984 | Детский хирург | ДГМА |
Капустин Александр Васильевич | Тренер |