Склади команд

Команда Києва:

1. Строкоус Віктор 35+, анестезіолог

2. Білоконський Дмитро, військовий лікар

3. Гуменюк Богдан 40+, стоматолог

4. Бабушкін Олександр 35+, анестезіолог – реаніматолог

5. Балицький Олександр 40+, невролог

6. Семенюк Тимофій, травматолог

7. Цапук Павло

8. Карпович Юрій 40+, реабілітолог

9. Раковський Олег, військовий лікар

10. Дрозд Павло, лікар загальної практики

11. Іщук Микола, нарколог

12. Камінський Андрій, нейрохірург

13. Віноградов Денис 40+, хірург

14. Боровик Ігор, 40 +, дитячий хірург – тренер

15. Лугіна Сергій, стоматолог

16. Степура Антон, кардіолог

17. Черненко Віктор 35+, судмедексперт

18. Данчук Сергій 40+, нейрохірург

19. Данчук Валерій 40+, стоматолог

20. Слєпов Євген 35+, дитячий хірург

21. Палічук Дмитро, лікар загальної практики

22 Коропецький Володимир 35+, стоматолог

23. Гурін Павло, анестезіолог

24. Копецький Славко, хірург

25. Нескоромюк Артем, стоматолог

26. Сорока Іван 40+, гінеколог

27. Потієвський Дмитро, отоларинголог

28. Шамраєв Сергій, 40+, уролог

29. Гладир Сергій 35+, стоматолог

30. Корнієнко Віктор 40+, дерматовенеролог

Команда Подлісся (Вінниця – Житомир – Хмельницький)

1). Безпрозванний Сергій Васильович, 27.06.1984 р.н., хірург ЦМЛ-1

2). Голубєв Дмитро Миколайович, 31.10.1991 р.н., хірург ЖОКЛ ( інтерн 1 курс).

3). Єщенко Руслан Миколайович, 12.12.1972 р.н., анестезіолог ЦРЛ м.Малин

4). Коваленко Ігор Васильович,    20.10.1981 р.н., хірург ОЖКЛ.

5). Корзун Володимир Леонідович 21.05.1974 р.н., анестезіолог ЦРЛ м. Червоноармійськ

6). Костюченко Віктор Вікторович 16.01.1991 р.н., Малинське стоматоб’єднання

7). Мартинюк Олег Миколайович, 31.03.1971р.н., інфекціоніст, ЦРЛ м.Чуднів

8). Наконечний Юрій Григорович, 12.04.1979 р.н., медпросувник

9). Невмержицький Іван Миколайович, 14.10.1979 р.н., хірург ЖОКЛ

10). Никитин Євген Сергійович 19.08.1980 р.н.,стоматолог.

11). Романенко Максим Анатолійович, 19.05.1987 р.н. провізор.

12). Савчин Олег Романович 06.11.1985 р.н., хірург ЦМЛ-2

13).Савчук Олександр Леонідович 20.02.1984 р.н. провізор

14).Щеглов Олег Анатолійович 07.05.1974 р.н. судмедексперт, Вінницьке обласне бюро судмедекспертизи

15).Богачук Віталій Володимирович 25.04.1988 р.н. стоматолог к.м.н.

16).Квік Андрій Романович 28.07.1974 р.н. кардіолог МЦРЗ

17).Савков Владислав Олександрович 1983 р.н. фізіотерапевт санаторій “Поділля”

18).Гресько Михайло Сергійович 1983 р.н. паталогоанатом ЦРЛ

19).Шпак Володимир Володимирович 1984 р.н. провізор ПАТ “ФАРМАК”

20).Гонтар Іван Олександрович 1988 р.н. стоматолог Міська поліклініка м.Вінниця

21).Андрушенко Микола Михайлович 11.09.1963 р.н. ортопед-травматолог Вінницький госпіталь інвалідів війни

22).Мариновський Олександр Олегович 03.05.1986 р.н. провізор

23).Луцак Олександр Олександрович 1985 р.н. провізор ПАТ “ФАРМАК”

24).Перепилиця Дмитро Сергійович 1988 р.н. провізор

25).Юхніч Олег Святославович 04.08.1986 р.н. провізор

26).Штельмах Олександр Олександрович 27.01.1988 р.н. гінеколог, Погребищенська ЦРЛ

27).Пелишок Олег Олегович 14.10.1991 р.н.

28) Панасюк Олександр Вікторович 28.03.1984 р.н. провізор

29. Міщенко Олександр Володимирович, 08.08.1993 р., Тиврівська ЦРЛ, стоматолог

Команда Чернівців

1)Буздуган Віталій Іванович 08.05.1978 р.н., ОКЛ м.Чернівці, лікар-офтальмолог

2) Голобуцький Олег Ігорович 16.05.1967 р.н., ЛОР лікар, Вижницька ЦРЛ

3)Гуцуляк Ігор Миколайович – 1982 р.н., лікар-стоматолог ПЦ м.Чернівці

4)Кухто Анатолій Анатолійович – 17.02.1994 р.н., лікар-інтерн ЕМД, ІваноФранківський ІФООЦМ та НК

5) Кейван Петро Іванович – 13.02.1974 р.н., Вижницька ЦРЛ, стоматолог

6) Кушнір Сергій Леонтієвич – 31.01.1973 р.н., лікар-геніколог, ОДЦ м.Чернівці

7) Гараздюк Василь Петрович – 28.10.1995 рн., сімейний лікар, Вашківецький центр ПМСД

8) Вишкварко Вадим Юрійович -17.02.1962 р.н., лікар швидкої допомоги, педіатр

9) Паушак Сергій Танасієвич – 17.06.1972 р.н., лікар, заступник директора ОКУ Чернівецький ОЦЕМД

10) Кушнір Олександр Леонтієвич- 02.09.1982 р.н., щелепно-лицевий хірург, ОКЛ м.Чернівці

11) Міглей Георгій Іонович – 03.05.1994 р.н., лікар-стоматолог, Глибоцька ЦРКЛ

12) Лазоряк Михайло Степанович – 20.11.1994 р.н., лікар-стоматолог Заставнівська ЦРЛ

13) Андрієць Микола Миколайович – 27.03.1978 рн, ВДНЗ України БДМУ викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації,спортивної медицини та фізичного виховання

14) Ходзінський Андрій Вікторович – 17.11.1992 р.н., лікар-анестезіолог, ЛШМД м Чернівці

15)Мойсюк Сергій Володимирович – 28.09.1987 р.н., лікар-дерматолог ПЦ м.Чернівці

16) Гоменюк Олег Анатолійович 11.09.1979 р.н., лікар-психіатр, ОКУ Чернівецький ОЦЕМД

17) Броска Петро Васильович 31.10.1986 р.н., лікар-хірург, Сторожинецька ЦРЛ

18) Анталовський Радомир Іванович 24.11.1976 р.н., лікар-рентгенолог, поліклініка профоглядів м.Чернівці

19) Радукан Віорел Пантелейович, 02.10.1974, лікар-стоматолог, ПЦ Радент

20) Мажар Павло Євгенович -10.11.1984, лікар-терапевт

21) Масний Олег Іванович 19.06.1987 р.н., ангіохірург, ОКЛ м.Чернівці

22) Лупашко Тарас Ігорович, 09.03.1991 р.н., ортопед-травматолог ПЦ “Аватаж”

23)Костинян Флорін Флорович 28.10.1993 р.н., лікар-анестезіолог, ЛШМД м.Чернівці

Команда Волині

1. Брус Роман Богданович , 1980, ортопед-травматолог Нововолинська ЦМЛ. Випуск – Тернопільська державна медична академія 2003 р.2. Носатов Віталій Олегович, 25.01.1989, головний спеціаліст (лікар із загальноі гігієни) Хмельницьке міське управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області. Випуск – Львівський національний медичний університет імені. Данила Галицького 2012 р.3. Овечко Віталій Степанович, 23.11.1983 р.н., Харківський національний медичний університет, 2009 рік випуску.4. Дяк Микола Миколайович, 1985, лікар хірург-онколог Волинський онкодиспансер. Випуск – Буковинский державний медичний університет 2008 р.5. Остапук Віталій Васильович, 13.11.78 р.н, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД , Торчинська РЛ. Випуск – Буковинська державна медична академія 2003 р.6. Боднар Михайло Сергійович, 14.11.1986 р.н., лікар-анестезіолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Буковинський державний медуніверситет 2011 р.7.Телебей Ростислав Валерійович, 27.03.1994р.н., ортопед-травматолог (лікар-інтерн), Маневицька ЦРЛ. Випуск – Вінницький національний медуніверситет 2017 р8. Абрамчук Микола Вікторович08.09.1987, ортопед-травматологТМО Любомльсьго та Шацького р-нів. Випуск – Національний університет ім. Богомольця, м. Київ, 2011 р.9. Гречковський Олег Олександрович,26.05.88р.,стоматолог.,клініка”Кузьменка “. Випуск – Полтавська стоматакадемія, 2011 р.10) Шабат Дмитро Юрійович 12.03.1994, ЛНМУ ім.Данила Галицького 2016р., стоматфакультет11) Бицький Богдан Казимирович, 14.09.56.травматолог Луцька црл . Випуск – Тернопільський ДМІ 1984 р.12) Орел Назар Анатолійович, 14.11.1986 р.н., лікар-епідеміолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Харківський національний медичний університет 2009 р.13) Луць Леонід, Випуск – Буковинський державний медуніверситет, 2005 р.14.Львівський медичний інститут 1995.Радивилівська РЛ лікар хірург Стецюк Федір Григорович15.Возняк Олександр ІвановичТернопільська державна медична академія 2004 р. КЗ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» лікар судово-медичний експерт.16.Малеш Сергій Володимирович 1974 р.н. УжДУ 2001 РОШВД17 . Дейнеко Олександр  Київський національний медичний університет, ім.  Богомольця, 2015, РОДЛ, Лікар педіатр18. Монастирський Віктор Михайлович 1974р.н. Вінницький національний медичний університет 1998р лікар невропатолог РОКЛ19. Кліщ Микола Іванович 1985р.н.Тeрнопільський дeржавний мeдичний унівeрситeт ім.І.Я.Горбачeвського 2007ріклікар-отоларинголог20.Філончук В’ячеслав Олександрович,18.08.1975.Випуск ТДМА 1998рік,лікар дерматовенеролог КЗ”РОШВД”21. Куба Максим Костянтином 1982р.н. 2006р Вінницькій національний медичний університет. РООД ЛІКАР УЗД22. Ярославський Володимир Миколайович 1988р.н.Вінницький національний медичний університет 2013р. ЦМЛ нейрохірург23.Гудима Богдан 1991р.Івано-Франківський Національний Медичний Університет 2014р. Приватна практика клініка ДентАРО. Стоматолог.24) Карплюк Сергій Васильович, Вінницький національний медичний університет, 2015, хірург-слухач УВМА, м.Київ25. Буток Ігор Євгенійович,1972 р.н.1989-1995 р.р.ДДМА,лікувальна справа26. Хмелярський Володимир Богданович 1984р.н. НМУ ім.О.О.Богомольця закінчив 2007 році27. Гордієвич Сергій Григорович, 01.04.1975. ТДМА 1998 р. РОШВ

Команда Львова

1. Мальований2. Чулевич3. Клипко4. Трутяк5. Курило6. Герич7. Гураль8. Хом’як9. Попович10. Ключак11. Крук12. Рокита13. Мороз14. Сабадаш15. Капуста16.Горішний17. Терлецький18. Комнацький19. Павлів А20. Козицький21. Ляшук22. Пельц23. Вацяк – тренерКоманда Дніпра

ФИОДатаСпеціалізаціяВУЗМісто
1Абрамов Сергій Вікторович04.12.70ТерапевтДГМАДніпро
2Бачинський Денис Васильович29.06.88СтоматологіяДГМАДніпро
3Васильченко Владислав Васильович22.04.78ХірургіяДГМАДніпро
4Васильченко Єгор Васильович16.02.87ТравматологіяДГМАДніпро
5Марченко Сергій Васильович01.01.70НеврологДГМАДніпро
6Долина Олександр Володимирович23.01.77СанєпідемологДГМАДніпро
7Джанджулія Артем Олександрович01.02.83ОнкологДГМАДніпро
8Жмаков Анатолій Олегович16.04.89СМЕДГМАДніпро
9Курлянцев Олег Дмитрович23.01.93ТерапевтДГМАДніпро
10Крижевський Віталій Васильович27.06.93ТравматологДГМАЧеркаси
11Литвиченко Богдан Володимирович20.09.90НеврологДГМАДніпро
12Мусін Мирослав Вікторович15.10.82ПедіатрЛГМАДніпро
13Павлиш Олександр Сергійович28.11.85АнестезіологДГМАДніпро
14Ткаченко Павло Васильович12.04.68УрологДГМУКиїв
15Пасечник Андрій Петрович12.02.81СтоматологДГМАДніпро
16Сафонов Денис Олегович24.02.89ТерапевтДГМАДніпро
17Таран Олексій Сергійович15.07.82АнестезіологДГМАДніпро
18Шостак Владислав Васильович02.01.77СМЕДГМАДніпро
19Коштура Василь Васильович03.07.64УрологДГМАДніпро
20Авксентьев Олег  Олегович04.10.73ГінекологДГМАДніпро
21Яременко Сергій Олексійович20.06.84Дитячий хірургДГМАДніпро
22Чернокнижний Максим23.07.78КардіохірургДГМАДніпро
23Чарун Дмитро Игоревич13.07.91СтоматологДГМАДніпро
24Чумак Олег Борисович15.04.83ТравматологДГМАКривий Ріг

Команда Івано-Франковська

239B2E25-4B14-4148-B97A-FDC759A4C197

Команда Причорномор’я

1 . Овсянніков Юрій Вікторович  1983хирург стоматолог
2. Замлинський Володимир Олегович28.08.1979уролог
3.Янюк Андрій Васильович  07.11.1980лор
4. Руденко Сергій Миколайович                                                  13 03 1983Педиатр 
5.Щептицкий Вадим Владимирович1982нарколог
6 Шестопалюк Олексій 1983хірург
7 Кочерган   Сергей Анатольевич                                                   12,10,1973 Терапевт
8.Добровольский Володимир08.06.74псіхіатр
9 Шерстюк Сергій Ігорьович14.10.76психиатр, зам.гл. врача по мед. части
10 Степанюк Юрій Степанович09.03.1968лікар-бактеріолог
11. Богданов Максим Александрович06.10.1986лікар-Стоматолог
12 Кеян Давид Миколайович1985хирург стоматолог
13 Діордієв Станіслав1986фармаколог- провізор
14 Борисенко Андрій16.03.1984Доцент кафедри гігіени
15 Гоменюк Микола 19.12.1990лікар інтерн
16 Шостак Богдан Олександрович29.06.1993лікар медицини невідкладних станів
17.Скринчук Александр Васильович13.03.1985дитячий невролог
18.Кондратюк Павло Миколайович31.05.1990лікар-стоматолог
19.Жидков Радомир Вадимович  1988хірург
20 Емануіл Нгене                                                      10 07 89лікар інтерн
21 Стороженко Дмитро                                                      08 10 84лікар-стоматолог
22 Москаленко Данил1989лікар-Стоматолог
23 Иванов Евген1991лікар інтерн
24 Волков Сергій1992лікар травматолог
25 Шуневич Володимир1987гінеколог
26 Федоренко Микола1985анестезіолог
27 Руслан Демьяненко1993лікар інтерн
28 Максим Байрак1987хірург
29 Сергей Пинчук1990хірург
30 Алексей Никулин1990гінеколог