Регламент VIII Чемпіонату України з футзалу серед лікарів

I. Мета та завдання
VIII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів проводиться з метою:

– розвитку футзалу серед лікарів у всіх областях України

– підвищення спортивної майстерності гравців;

– підготовки гравців до участі у складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів;

II. Керівництво змагань:

  1. Загальне керівництво і контроль за організацією та проведення змагань з футболу серед лікарів належить Українській футбольній асоціації медиків (УФАМ)

2. Безпосередня організація, оперативний контроль за проведенням змагань та по питанням, які не передбачає регламент покладається на Комітет із проведення змагань УФАМ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань. (Комітет створюється безпосередньо за 2 місяці до проведення, в який входять члени осередку, який організовує змагання та 3 члени робочої групи

3. Змагання проводяться за принципами «Чесної гри» згідно календаря змагань, затвердженого Комітетом змагань.

4. Контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує комітет змагань УФАМ.

5. Контроль за дисциплінарними порушеннями та розглядом протестів належить до дисциплінарного комітету, який створюється з 5 членів* робочої групи регламенту.

6. Додаток: правила «Fair play»

* 5 членів до дисц. комітету та представники команд по яким розглядається питання не беруть участь у процесі і так залишається 3, якщо в процесі бере участь команда одного з членів дисц. комітету, тоді знімається з процесу ще один член, команда якого знаходиться в одній групі з розглядаємою стороною.
Оскарження рішення подається на розгляд до регламентного комітету , в якій входить один член з кожного осередка .

III. Умови проведення змагань та учасники
1. Чемпіонат відбуватиметься за системою: 4 підгрупи по чотири команди, 1 підгрупа-5 команд, з подальшим розподіленням на лігу Gold I Silver.

2. У перший ігровий день Чемпіонату матчі проводитимуться по коловій системі у підгрупах, переможці груп та команда ,яка займе 2 місце в групі з 5 команд – виходять до 1/4 ліги Голд, команди, які зайняли 2 місце в групах з 4-х команд-грають спаринг за вихід до 1/4 ліги Голд (згідно жеребкування ). Команди,які програють спаринг -гратимуть в 1/4 ліги Сільвер .
Команди,які зайняли 3 місця в групах-виходять до 1/4 ліги Silver ,також до них приєднується 2 команди,що зазнали поразки в матчах за право грати в лізі Gold. 8 команда визначається шляхом жеребкування серед 6-ти команд, що залишились.
Жеребкування 1/4 відбудеться після спарингів – згідно рейтинга команд після групового турніру (рейтинг визначається: найбільша кількість очок, ліпша різниця забитих і пропущених, більша кількість забитих, меньша кількість пропущений, краща команда фейр-плей)

3. Переможці чвертьфіналів зустрічаються між собою у півфіналі, команди, що програли півфінальні ігри – у матчі за третє місце.

4. Змагання розпочинаються 12 березня 2021 року о 10-00, на другий ігровий день 13 березня о 10.00 розпочнуться четвертьфіналі в 2-х лігах. Приблизно о 16.30-офіційне закриття турніру та нагородження команд.

  1. Церемонія жеребкування відбуватиметься у режимі онлайн (про час та дату буде повідомлено додатково.

2. Змагання відбуватимуться за правилами гри у футзал «FIFA 2020/21*далі Правила).

3.Т ривалість гри – два тайми по 13 хвилин “брудного” часу + 1 хвилина “чистого” часу в другому таймі на груповому етапі з перервою 3 хвилини між таймами, та 13 хвилин “брудного” часу + 2 хвилини «чистого» часу в другому таймі з перервою 5 хвилин на стадії чвертьфіналу, півфіналу, фіналу та матчу за третє місце.

4. Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. Допускаються лікарі всіх спеціальностей, фармацевти провізори 3 людини в заявці ,сангіговці які закінчували вищі медичні заклади очного навчання , та мають диплом про повну вищу медичну освіту, всі заграні раніше мають право ґрати !

5. Нерезидент України маючи диплом про закінчення вищого медичного закладу освіти України має право грати на всіх чемпионатах Украины по футболу ( велике , міні , пляжний тощо )

6. Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не менше одного гравця ( крім воротаря ) віком не молодше 35 років (повних років), який має бути позначений пов’язкою на правій руці.

7. У випадку порушення вікової норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри команда отримує технічну поразку з рахунком 0:5, а команда-суперник отримує перемогу з рахунком 5:0. Якщо гравець 35+ отримує червону картку і не має заміни ( гравця 35+ ), то команда дограє у меншості.

8. Епізодична відсутність на майданчику такого гравця розглядається бригадою арбітрів як порушення кількісного складу команди, за що команда карається фолом, а гравець, який вийшов на заміну – жовтою карткою згідно Правил.

9. Гравці однієї футзальної команди повинні мати однакову за кольором форму, окрім воротаря.

10. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів. Також кожного гравця має бути екіпіровано захисними щитками та відповідним взуттям.

11. Якщо у двох команд кольори основної ігрової форми збігаються, то команда гість змінює форму. Команда гість в календарі ігор та в протоколі (рапорті) арбітра зазначена другою.

12. На футболці повинен бути номер гравця, за яким він внесений до протоколу матчу.

13. Гравці, екіпірування яких не відповідає діючим Правилам, до участі у матчі не допускаються.

14. Склад команди: 18 гравців та 2 тренери.

15. Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;

16. Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився в резерві і не виходив на заміну;

17. За накопичені дві жовтих картки в одній грі, гравець автоматично отримує червону картку згідно «Правил», за накопичені дві жовтих картки у різних матчах гравець підлягає відстороненню на одну наступну гру, при цьому попередження, отримані в груповому етапі змагань перед фінальною частиною анулюються;

18. За отриману червону картку гравець підлягає вилученню на кількість ігор, які визначає ДК оргкомітету змагань згідно кваліфікації порушення, що зазначено у рапорті арбітра. При цьому санкції після групового етапу не анулюються й переносяться на фінальну частину змагань.

IV. Фінансові витрати
1. Витрати, пов’язані з участю у турнірі – за рахунок команд;
2. Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;

V. Порядок визначення місць у турнірній таблиці
Місця у турнірній таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх матчах (за перемогу 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0). У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів.
При рівності цих показників підраховується найбільше число перемог в усіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найменша кількість порушень (червоних та жовтих карток).

VI. Нагородження
1. Команди-призери, які посіли 1-3 місця в лігах Gold і Silver нагороджуються кубками та медалями.
2. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами
3. Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення всеукраїнських змагань з футзалу

Оргкомітет чемпіонату