Регламент ЧУ 7 на 7 45+

Проведення II Чемпіонату України з футболу серед лікарів віком старше 45+

1. Мета та завдання

II Чемпіонат України з футболу серед лікарів віком старше 45+ проводиться з метою:

– Розвитку футболу (серед лікарів у Дніпропетровській області та інших областях України;

– Підвищення спортивної майстерності гравців;

– Підготовки гравців до участі в складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів, підготовка гравців до Чемпіонату світу серед лікарів (cup Vogel)

2. Керівництво змагань

Загальне  керівництво турніру здійснює організаційний комітет.  Безпосередній контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань,  якого затверджує оргкомітет.

3. Умови проведення змагань та учасники

– Чемпіонат відбуватиметься за системою: 2 групи по 3 команди. Надалі команди, що посіли перші місця в групах будуть змагатись за  1-2 місце (1A-1B), команди, що посядуть в групі другі місця будуть змагатись за 3-4 місце (2 А-2 В), команди, що посядуть треті місця будуть змагатись за 5-6 місце (3 А-3 В)

В команді повинно бути 7 гравців на полі ( 6 польових + воротар)

– Ігри проходитимуть на стадіоні Молодіжного парку«Новокодацький» м. Дніпро вул. Кар’єрна 39 (штучне покриття)  згідно календаря змагань;

– Чемпіонат буде проходити в один ігровий день і складатиметься з двох етапів:

1.Матчі проводитимуться по коловій системі у групах (груповий етап)

2. Матчі за 1, 3 та 5 місце (етап плей-офф)

– Змагання розпочинаються 02 червня 2018 року о 11:00, завершення– 02 червня 2018 року о 17:00

– Церемонія жеребкування відбуватиметься перед початком змагань.

– Змагання відбуватимуться за правилами гри у футбол;

– Тривалість гри–два тайми по 20 хвилин«брудного»часу на груповому етапі з перервою 10 хвилин між таймами, та 20 хвилин«брудного»часу + серія пенальті при нічийному результаті на етапі плей-офф;

– Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. До змагань допускаються гравці-лікарі, віком 45 та старше (допускається участь гравців 1973 р.н.) які мають при собі ксерокопію паспорта та копію диплому лікаря (допускаються лікарі всіх спеціальностей)

– Кожна команда повинна мати ігрову форму однакового дизайну, однакові футболки, труси та гетри.

– Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 15-20 хвилин до початку матчу;

– Заявки на чемпіонат приймаються до 31.05.2018 на електронну пошту dniprofam@gmail.com. В заявці допускається наявність 20 лікарів, правки в заявку можна вносити до початку чемпіонату.

– Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він знаходиться в резерві і не виходив на заміну;

– Команда внесена у календар першою вважається господарем матчу, відповідно і піклується про наявність додаткового комплекту форми задля уникнення конфліктних ситуацій;

– На гру допускаються гравці в спортивному взутті для штучного покриття.

5. Порядок визначення місць у турнірній таблиці

– Місця у таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх зустрічах (за перемогу– 3, за нічию– 1);

– У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів, при рівності цих показників підраховується найбільше число перемог у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах, найменша кількість порушень (попередження– 1 очко, вилучення– 3 очка).

6. Нагородження

– Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубком та медалями. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами.

Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення всеукраїнських змагань з футболу.