Результати змагань

bvcxz

Перший тур (05.02.2017 р.)

Інститут урології – Мастерс 8:3 (перший тайм 4:1)

Склади команд:

Інститут урології: Шамраєв (капітан), Сабадаш, Корицький, Марініченко, Гурін (вр), Гусак

Мастерс: Бабушкін (вр), Черненко, Боровік, Копецький, Кравчук, Качаленко, Білий, Міхньов, Корнієнко, Константінов

Голи: Шамраєв 8, Сабадаш 20,25,27,28, Корицький 13, Гусак 16, Марініченко 32 – Черненко 6, Міхньов 30, Корнієнко 37

 

КМКЛ №6 – Студенти НМУ ім.Богомольця 2:1 (перший тайм 1:0)

Склади команд: 

КМКЛ №6:  Бахмат (вр), Строкоус (капітан), Семенюк, Мороз, Балицький, Остапчук, Кривошея, Авраменко, Масловський, Крижевський, Шевченко

Студенти НМУ ім.Богомольця: Войтович, Хомяков, Дрозд, Бойко, Кордава, Жильчук, Климов, Карпенко

Голи: Семенюк 3, Шевченко 27 – Хомяков 37

Жовті картки: Крижевський 9, Авраменко 33.

 

Інститут кардіології – Збірна стоматологів 4:6 (перший тайм 1:2)

Склади команд:

Інститут кардіології: Палічук, Степура (капітан), Мельник, Костогриз, Ісаєв, Лутай, Кушнір, Падалко, Кривчук, Смоляр, Данилко, Тітов, Неспрамюк

Збірна стоматологів: Гуменюк, Коропецький Вол., Овсянніков, Лугіна, Кушнір, Кеян, Крупка, Мірко, Тетянчук, Бачинський

Голи: Палічук 1, 3, 33, Неспрамюк 19 – Тетянчук 11, 25, Кушнір 22, Мірко 31, Коропецький Вол. 35, Овсянніков 39

Жовті картки: Палічук 30 – Коропецький Вол. 28

 

Викладачі НМУ ім.Богомольця – Збірна нейрохірургів 3:2 (перший тайм 1:1)

Склади команд:

Викладачі НМУ ім.Богомольця: Бакунець Петро, Бакунець Юрій, Пашевін, Зіва, Ращенко, Павлюченко, Яцюта, Канюра, Борисенко, Омельченко, Гичак

Збірна нейрохірургів: Камінський, Гудін, Данчук, Мий, Руденко, Оконський, Паламарчук, Антонь

Голи: Бакунець Юрій 8, Зіва 29, Борисенко 29 – Мий 7, Камінський 33

Жовті картки: Зіва 22, 38 (вилучення) – Камінський 22

 

Другий тур (12.02.2017 р.)

 Збірна урологів – Збірна нейрохірургів 4:5

Голи: Шамраєв 9, Сабадаш 10, 29, Шафаренко 27 – Камінський 18, Миц 20, Данчук 35, Шафаренко 36 (аг), Руденко 39

 

Студенти НМУ ім Богомольця – Інститут кардіології Стражеска 4:4

Голи: Хомяков 29, Жильчук 2, 20, 30 – Падалко 23, Мельник 27, Степура 34, Ісаєв 42

Жовті картки: Дрозд 7, Говонов 35 – Данилко 7, Падалка 18

 

Мастерс – Викладачі НМУ ім Богомольця 3:2

Голи: Черненко 11, 17, Боровик 20 – Кривошея 15, 38

Жовті картки: Черненко 24, Боровик 26 – Бакунець 9

 

КМКЛ 6 – Збірна стоматологів 6:3

Голи: Кривошея 2, Крижевський 9, Кретов 10, 25, Семенюк 16, Жмаков 13 – Гладир – 2

Жовті картки: Остапчук 36 -

 

Третій тур (19.02.2017 р.)

Інститут Стражеска – КМКЛ 6 5-3

Голи: Полічук 11, 33, 34, Степура 35, Абрамчук 18 – Кретов 2, Семенюк 19, 26

 

Студенти НМУ ім.Богомольця – Збірна стоматологів 8-5

Голи: Климов Євген 8, 20, 31, Хомяков Дмитро 10, 11, 14, Жильчук Дмитро 15, 23, – Гуменюк 32, Тетяюд А 17, 24, Білоконьський 19, Гладир 26

 

Викладачі НМУ ім.Богомольця – Збірна урологів 0-6

Голи: Шамраєв 17, Слободянюк 3, Маримоченко М, 8, 28, 32, Гурин (аг) 39

 

Мастерс – Збірна нейрохірургів 6-1

Голи: Черненко 39, Щеглов 19, Боровик 7, 9, 39, Константинов 24 – Руденко 17.


Thanx: Kataev