Регламент ЧУ з пляжного футболу

Регламент Чемпіонату України з пляжного футболу серед лікарів

1. Мета та завдання

  • Розвиток та популярізація футболу та здорового способу життя серед лікарів України
  • Підвищення спортивної майстерності гравців
  • Перегляд та Підготовка гравців до чемпіонату світу

2. Керівництво змагань:

  • Загальне керівництво і контроль за організацією та проведення змагань з пляжного футболу серед лікарів належить Українській футбольній асоціації медиків (УФАМ)
  • Безпосередня організація, оперативний контроль за проведенням змагань та по питанням, які не передбачає регламент покладається на Комітет із проведення змагань УФАМ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань. (Комітет створюється безпосередньо за 2 місяці до проведення, в який входять члени осередку, який організовує змагання та 3 члени робочої групи)
  • Змагання проводяться за принципами «Чесної гри» згідно календаря змагань, затвердженого Комітетом змагань.
  • Контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує комітет змагань УФАМ.
  • Контроль за дисциплінарними порушеннями та розглядом протестів належить до дисциплінарного комітету, який створюється з 5 членів* робочої групи регламенту.

Додаток: правила «Fair play»

* 5 членів до дисц. комітету та представники команд по яким розглядається питання не беруть участь у процесі і так залишається 3, якщо в процесі бере участь команда одного з членів дисц. комітету, тоді знімається з процесу ще один член, команда якого знаходиться в одній групі з розглядаємою стороною. Оскарження рішення подається на розгляд до регламентного комітету , в якій входить один член з кожного осередка .

3. Умови проведення змагань та учасники

3.1 Церемонія жеребкування відбувається в он-лайн режимі за декілька днів перед початком змагання.

3.2. Змагання відбуваються за правилами гри у пляжний футбол ФІФА.
Тривалість ігор Чемпіонатів України серед лікарів – три тайми по 8 хвилин з перервою 2 хвилини.

Команди повинні бути належно оформлені заявки з допуском до змагань та печаткою лікаря, які надаються безпосередньо перед стартом змагань.

Допускаються лікарі всіх спеціальностей, фармацевти, провізори 3 людини в заявці, сангіговці, які закінчували вищі медичні заклади очного навчання, та мають диплом про повну вищу медичну освіту, які мають при собі ксерокопію диплому та паспорту або зафіксовані і оформлені на сторінці свого осередку на офіційному сайті Української футбольної асоціації медиків.

Всі заграні раніше гравці мають право ґрати !

Кількість гравців в заявці 25

Регламент проведення матчу

1) Кожна команда повинна мати ігрову форму однакового дизайну, однакові футболки та труси.
Якщо команди, які грають між собою мають форму одного кольору номінальний або фактичний гість матчу повинен змінити форму, так щоб футболки не збігалися в кольорі с командою гостей.

2) Команди перед початком матчу повинні сфотографуватися разом та обмінятися вимпелами по бажанню.

  • Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не меньше одного гравця віком не молодше 35 років (повних років) не враховуючи воротарів. Гравці з віковими нормами мають надягти повязки. Повязки будуть надані організаторами змагань.
  • У випадку порушення цієї норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри, команда грае в меншості .У випадку епізодичної відсутності на майданчику такого гравця ,якщо команда не зняла одного гравця – його команда карається пробиттям пенальті.
  • Якщо у команди видалили ветерана, команда грає в меншості, і на полі має відбутися заміна молодого гравця на ветерана, щоб був 1 віковий гравець на полі.
  • Якщо немає ветеранів на заміні знімається ще один гравець ,команда грає з 2-ма польовими гравцями.

3) Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;

4) Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він знаходиться в резерві і не виходив на заміну;

5) Команда внесена у календар першою вважається господарем матчу;

4. Фінансові витрати

  • витрати, пов’язані із участю у турнірі за рахунок команд;
  • Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;

5. Порядок визначення місць у турнірній таблиці

  • Місця у таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх зустрічах (за перемогу – 3, за перемогу у додатковий час – 2, за перемогу в серії пенальті -1);
  • У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів, при рівності цих показників підраховується найбільше число перемог у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах, найменша кількість порушень (попередження – 1 очко, вилучення – 3 очка).

6. Нагородження

Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубком та медалями. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами.

Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення всеукраїнських змагань з футболу.