Команди

Київщина ФАМ

п/н

П.І.Б

Дата народж.

ВУЗ,

рік закінч.

Місце роботи, спеціальність

1

Степура Антон Олександрович

1983 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2007

Кардіолог, ННЦ “Інститут кардіології ім. Стражеско”

2

Масловський Олександр Вікторович

1980 р.н.

УМСА м.Полтава

2003

Спортивна медицина,

ФК”Колос”(Ковалівка)

3

Черненко Віктор Юрійович

1979 р.н.

УМСА м.Полтава

2004

Судмедексперт, Київське обласне бюро судмедекспертизи

4

Палічук Михайло Іванович

1990 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2014

Терапевт, «Універсум клінік»

5

Коропецький Володимир Васильович

1982 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2004

Стоматолог, Поліклініка №5 Шевченківського району м.Києва

6

Слєпов Євген Олексійович

1980 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2003

Дитячий хірург, Київська обласна дитяча лікарня

7

Якубовський Руслан Аркадійович

1974 р.н.

Вінницький НМУ ім. Пирогова

1998

Анестезіолог, компанія «Сона Фарм»

8

Нескромнюк Артем Валерійович

1991 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2014

Стоматолог, клініка «Мед Лайф Еталон»

9

Коропецький Василь Васильович

1986 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2008

Стоматолог, ФК”Колос”(Ковалівка)

10

Гуменюк Богдан Ярославович

1972 р.н.

НМУ ім. Богомольця

1995

Стоматолог, клініка «Меді Центр»

11

Гурін Павло Володимирович

1983 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2007

Анестезіолог, Інститут хірургії і трансплантології ім. Шалімова

12

Загородний Богдан Сергійович

1994 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2017

Ортопед-травматолог, Інститут ортопедії і травматології

13

Борисенко Андрій Анатолійович

1984  р.н.

НМУ ім. Богомольця

2007

Медико-профілактична справа, доцент каф.гігієни та екологіїї НМУ ім.Богомольця

14

Боровик Ігор Миколайович

1966 р.н.

Вінницький НМУ ім. Пирогова

1992

Дитячий хірург, Київська обласна дитяча лікарня

15

Білий Дмитро Олександрович

1984 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2007

Кардіолог, ННЦ “Інститут кардіології ім. Стражеско”.

16

Бабушкін Олександр Олександрович

1980 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2002

Анестезіолог, Васильківська ЦРЛ

17

Ісаєв Дмитро Олегович

1981 р.н.

НМУ ім. Богомольця

2006

Терапевт, Янссен Фармацевтика

Житомир ФАМ

1. Безпрозванний Сергій Васильович, 1984 р.н., хірург ЦМЛ-1 – капітан команди.

2. Бенедичук Юрій Володимирович 17.10.1964 р.н., гінеколог мед.центр “Матерна”.

3. Бібіков Віталій Ігорович, 1989 р.н., лікар , ЦРЛ м.Коростишів

4. Буковський Сергій Пилипович, 21.10.1982 р.н., хірург ЦМЛ-2.

5. Годлевський Віталій Володимирович, 1989 р.н., анестезіолог ЦРЛ м. Андрушівка

6. Дем’янчук Олександр Сергійович, 1988 р.н., хірург ЦРЛ м. Новоград-Волинський

7. Єщенко Руслан Миколайович, 1972 р.н., анестезіолог ЦРЛ м.Малин.

8. Коваленко Ігор Васильович, 20.10.1981 р.н., хірург ОЖКЛ.

9. Ковальчук Сергій Анатолійович, 12.04.1995 р.н., 6 курс НМУ ім. О.О.Богомольця

10. Когут Ігор Павлович , 1973 р.н., лікар швидкої допомоги.

11. Козловець Ігор Володимирович 13.02.1988 р.н., начмед ЦРЛ м. Коростишів, Воротар.

12. Корзун Володимир Леонідович 1974 р.н., анестезіолог ЦРЛ м. Червоноармійськ

13. Кошелев Роман Юрійович 1990 р.н., хірург ЦМЛ-1.

14. Кулиш Олександ Петрович 1979 р.н., хірург ЦМЛ-2

15. Ліщинський Анатолій Миколайович 1976 р.н., хірург ОЖКЛ

16. Мартинюк Олег Миколайович, 1971р.н., інфекціоніст, ЦРЛ м.Чуднів

17. Наконечний Юрій Григорович, 12.04.1979 р.н.

18. Невмержицький Іван Миколайович, 14.10.1979 р.н., хірург ЖОКЛ

19. Погодін Олександр Сергійович , 1992 р.н., провізор 

20.Радчук Ігор Петрович, 1965 р.н., анестезіолог, ЖООД помічник тренера.

21. Романенко Максим Анатолійович, 19.05.1987 р.н., провізор.

22. Романенко Євген Анатолійович, 1991 р.н., провізор, воротар-2

23. Савчин Олег Романович 1985 р.н., хірург ЦМЛ-2

24. Собко Тарас Дмитрович 14.06. 1964 р.н. Головний лікар ЦРЛ Житомирської районної ради, тренер.

25. Стільник Віталій Олександрович, ендокринолог ЦРЛ, м. Коростишів

БУКФАМ

1) Буздуган Віталій Іванович, 1978 р.н., обласна клінічна лікарня м. Чернівці. БДМА

2) Голобуцький Олег Юрійович, 1967 р.н., Вижницька ЦРЛ. Закінчив КМІ

3) Бамбуляк Андрій Васильович, 1983 р.н., БДМУ, закінчив ЛНМУ ім. Д.Галицького

4) Хащук Василь Сидорійович 1986 р.н., КМУ “МДКЛ”, закінчив БДМУ

5) Унгурян Андрій Михайлович 1981 р.н. КМУ “МДКЛ”, закінчив БДМА

6) Кушнір Стeпан Анатолійович 1996 р.н. БДМУ, студeнт

7)Гуцуляк Ігор Миколайович…1981 р н …закінчив ІФДМА

8)Гоменюк Олег Анатолійович 1979р.н.,БДМА 2002р.ЦЕМД та МК(Шмд).

9) Семенов Руслан Миколайович, 1988 р.н., БДМУ. ЦЕМД та МК

10) Кушнір Сергій Леонтійович,1973, Обл. Медичний діагностичний центр, закінчив БДМА

11) Кушнір Олександр Леонтійович, 1982, обласна клінічна лікарня, закінчив ІФДМА

12) Лазоряк Михайло Степанович , 1995, закінчив БДМУ

13) Пахольчук Олександр Ігорович, 1996 р.н., БДМУ, студент

14) Буряк ОлексаБДМУ. Григорович, 1983 р.н., закінчив БДМУ, працюю у БДМУ

15) Анталовський Радомир Іванович, 1976 р.н. БДМУ, Поліклініка профогдядів.

16) Смандич Віталій Степанович, 1988 р.н. БДМУ, БДМУ.

17)Білокопитий Василь Степанович,1979р.н.БДМА 2002р.КМУ”МДКЛ” хірург

18) Вишкварко Вадим Юрійович. 26.01.1962 р. Чернівецький, медичний інститут. На пенсіі.

19. Бербець Андрій Миколайович, 1977 р.н. Буковинська державна медична академія, БДМУ.

20. Андрієць Микола Миколайович.1978 р.н. ВДНЗ України БДМУ.

21) Паушак Сергій Танасійович , 1972 р.н. , БДМУ , ОКУ “ЧОЦЕМД та МК”

22). Гетюк Олексій Іванович 1990 р.н. Закінчив ІФНМУ, стоматолог в приватній клініці

Вінниця ФАМ

1. Щеглов Олег Анатолійович, 1974 р.н., судмедексперт, Вінницьке обласне бюро судмедекспертизи

2. Мариновський Олександр, 1986 р.н., фармацевт, компанія “Фарм-Вектор”

3. Савчук Олександр Леонідович

4. Гресько Михайло Сергійович, 1983 р.н., паталогоанатом

5. Колодько Віктор Сергійович, 1962 р.н., невролог

6. Павлюк Сергій Миколайович, 1975 р.н., уролог, Вінницький обласний шпиталь інвалідів війни.

7. Малащук Олександр Олександрович, 1979 р.н, хірург, приватна клініка “Статус”

8. Німчик Юрій Анатолійович, 1991 р.н., стоматолог

9. Бакун Василь Миколайович, 1985 р.н, реабілітолог

10. Штельмах Олександр Олександрович, 1988 р.н., гінеколог, Погребищенська ЦРЛ

11. Перепелиця Дмитро Сергійович, 1988 р.н., фармацевт

12. Совков Владислав Олександрович, 1983 р.н., фізіотерапевт

13. Богачук Віталій Володимирович, 1988 р.н., стоматолог, к.м.н.

14. Шпак Володимир Володимирович, 1984 р.н., фармацевт, ПАТ “ФАРМАК”

15. Грабовський Володимир Іванович, 1969 р.н., гінеколог

16. Луцак Олександр Олександрович, 1985 р.н., фармацевт

17. Гонтар Іван Олександрович, 1988 р.н., стоматолог, міська поліклініка м. Вінниця

18. Квік Андрій Романович, 28.07.1974, хірург, м. Хмільник

19. Андрушенко Микола Михайлович, 11.09.1963, ортопед -трааматолог, Вінницький госпіталь інвалідів війни

20. Стукан Сергій; 1983 р.н, хірург, Вінницька обласна клін.лікарня ім.Пирогова

21. Юхніч Олег Святославович, 04.08.1986; лікар-фармацевт, Вінниця, ТОВ “Вента лтд”.

Збірна стоматологів України

1. Лугіна Сергій Костянтинович 21.02.1985 ПП “Олета стоматологічна клініка” м.Киів (НМУ Богомольця)

2. Гладир Сергій Петрович 04.08.1979 клініка Дубновоі “Стоматолог і Я” м.Киів (НМУ Богомольця)

3 Кушнір Богдан Васильович 28.10.93 , приватна практика м.Киів (НМУ Богомольця)

4. Занімонцев Станіслав Олександрович, 04.07.1989, «КП міська стоматологічна поліклініка 5» м. Запоріжжя (Дніпровська медична академія)

5. Прітула Михайло Сергійович 06.03.1990 «Эконом стоматология» м.Миколаів (Полтавська стоматологічна академія)

6. Пасечник Андрій Петрович,12.02.1981 клініка,,Добрый доктор”м.Дніпро (Дніпровський медичний інститут народноі медицини)

7. Стороженко Дмитро Володимирович 8.10.1984 клініка “Білий зуб” м.Киів (НМУ Богомольця)

8. Сидоренко Тарас Вікторович 22.12.1987 ПП “Дент”,м.Ромни (Дніпровська медична академія)

9. Хмелярський Володимир 09.12.1984 ПП клініка SmileDent м.Ковель (НМУ ім. Богомольця)

10. Галатенко Владислав Дмитрович 28.03.1990 ПП “Альфа-стом” м.Херсон (Полтавська стоматологічна академія)

Волинь ФАМ 

1. Брус Роман Богданович , 1980, ортопед-травматолог Нововолинська ЦМЛ. Випуск – Тернопільська державна медична академія 2003 р.

2. Носатов Віталій Олегович, 25.01.1989, головний спеціаліст (лікар із загальноі гігієни) Хмельницьке міське управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області. Випуск – Львівський національний медичний університет імені. Данила Галицького 2012 р.

3. Тиндик Андрій Богданович, 1984р, лікар-хірург, Луцька ЦРЛ. Випуск – Львівський національний медичний університет 2007 р.

4.Дяк Микола Миколайович, 1985, лікар хірург-онколог Волинський онкодиспансер. Випуск – Буковинский державний медичний університет 2008 р.

5.Остапук Віталій Васильович, 13.11.78 р.н, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД , Торчинська РЛ. Випуск – Буковинська державна медична академія 2003 р.

6.Боднар Михайло Сергійович, 14.11.1986 р.н., лікар-анестезіолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Буковинський державний медуніверситет 2011 р.

7.Телебей Ростислав Валерійович, 27.03.1994р.н., ортопед-травматолог (лікар-інтерн), Маневицька ЦРЛ. Випуск – Вінницький національний медуніверситет 2017 р

8. Абрамчук Микола Вікторович 08.09.1987, ортопед-травматолог ТМО Любомльсьго та Шацького р-нів. Випуск – Національний університет ім. Богомольця, м. Київ, 2011 р.

9. Гречковський Олег Олександрович,26.05.88р.,стоматолог.,клініка”Кузьменка “. Випуск – Полтавська стоматакадемія, 2011 р.

10) Рацький Роман Юрійович, 14.08.1995, лікар-інтерн стоматолог, Луцька міська стоматологічна поліклініка, 2017Луцьк. Випуск – ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2017 р.

11) Бицький Богдан Казимирович, 14.09.56.травматолог Луцька црл . Випуск – Тернопільський ДМІ 1984 р.

12) Орел Назар Анатолійович, 14.11.1986 р.н., лікар-епідеміолог, пологовий будинок Луцьк. Випуск – Харківський національний медичний університет 2009 р.

13) Антощук Роман Ярославович 8.09.1978 р. Волинський обл. госпіталь ветеранів війни, лікар хірург. Випуск – Тернопільська медакадемія 2001 р.

14) Луць Леонід, 02.12.1981 р.н., ТМО Любомльського та Шацького районів, хірург. Випуск – Буковинський державний медуніверситет, 2005 р.

Львів ФАМ

1. Ключак Андрій Ігорович (ДН – 25.05.1991; Ст. Регіональний представник, компанія “Сандоз”, ВНЗ – ЛНМУ ім. Д. Галицького)

2. Крук Богдан Романович 12.01.1974 фізичний терапевт відділення фізичної реабілітації КМКЛШМД

3. Мальований Богдан Ярославович (06.10.80) дитячий хірург КЗ ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ » викладач з хірургії!

4. Рокита Василь Григорович, 01.01.1987, КМКЛаШМД Львів ортопед-травматолог. ВНМУ ім Пирогова 2010

5.Герич Гнат Ігорович 23.12.89., кмклшмд, лікар -хірург, внз – ЛНМУ

6. Клипко Сергій Олегович 15.04.1995 Лікар-стоматолог, «Пародент» ЛНМУ ім. Д. Галицького

7.Трутяк Роман Ігорович 03.02.1984, 2006 ЛНМУ, судинний хірург, асистент кафедри хірургії N2

8. Хом’як Володимир Всеволодович, 02.06.1978р.н., доцент кафедри хірургії #1 ЛНМУ, 2001 ЛНМУ

9. Курило Андрій Васильович 13.12.1982р.н Лікар-анестезіолог ЛОДКЛДКЦ ЛДМУ ім Д Галицького 2006

10.Комнацький Микола Ігорович 1.01.1972 Травматолог-ортопед, 1996- Івано-Франківська медакадемія, КЗЛОРЛОГВВ та Р ім. Ю. Липи

11. Мороз Василь Григорович 08.06.1994 Лікар-інтерн КМКЛШМД, ЛНМУ ім. Д. Галицького

12. Попович Роман Ярославом 2.12.1978, ЛНМУ 2002, ортопед-травматолог, ГЦРЛ м.Городок

13. Щибовик Дмитро Володимирович 8.11.1985р.н., лікар-нейрохірург, ЛНМУ ас. кафедри неврології та нейрохірургії ФПДО.

14. Гураль Євгеній Васильович, 15.06.1986р.н., КЗЛОР”ЛОГВВтаР” ім. Ю. Липи ортопед-травматолог, ЛНМУ 2009р.

15. Пельц Андрій Ігорович 16.07.1990, аспірант кафедри ЩЛХ нму ім. О.О. Богомольця

16. Павлів Андрій Іванович 8.01.1991. Лікар стоматолог. Приватна практика. ЛНМУ ім. Д Галицького.

17. Козицький Богдан Ігорович,ЛНМУ ім. Д. Галицького Лікар-стоматолог Клініка “Камелія”

18. Сабадаш Максим Євгенович, ДУ Інститут урології НАМН України, лікар- уролог

19. Гуменюк Василь Васильович, 08.09.1978, завуч кафедри медицини катастроф і військової медицини ЛНМУ, травматолог 2001 ЛНМУ, стоматолог 2009 ЛМІ.

20. Гера Орест Артурович,18.08.1983р.н.,ЛНМУ2006р.,лікар-анестезіолог,КМКЛШМД

21. Терлецький Андрій Ігорович 11.04.1994, лікар-інтерн, ЛМІ

22. Павлів Роман Іванович 20.06.1982, лікар-стоматолог. Приватна практика. ЛНМУ ім. Д. Галицького

23.Горішний Максим Леонідович 29.04.1990, м.Кам’янець-Подільський,стоматологічний центр “Атланта”,лікар-стоматолог

24. Весна Віталій Валерійович 10.04.1990 м.Бровари стоматологічна клініка”Оланко”

25.Чулевич Володимир Богданович 11.06.1991 ХНУ ім.В.Н. Каразіна 2014 ортопед-травматолог Синексус (КЗЛОРЛОГВВтаР)

Львівщина ФАМ

1. Козицький 2. Крук 3. Гуменюк 4. Павлів Р. 5. Пельц 6. Сабадаш 7. Горішний 8. Весна 9. Гера 10. Щибовик 11.Казьо 12. Свистула 13. Герич

Львів ФАМ

1. Хомяк 2.Павлів А. 3. Мальований 4. Комнацький 5.Курило 6. Клипко 7. Терлецький 8.Мороз 9. Рокита 10.Гураль 11.Трутяк 12. Ключак 13. Чулевич

 Київ ФАМ

1

Строкоус Віктор Володимирович

11.05.1979

ІФДМА

2002, лікувальна справа

КМКЛ №6, лікар-анестезіолог

2

Балицький Олександр Петрович

18.10.1977

НМУ ім. Богомольця

2001, лікувальна справа

КМКЛ №6, лікар-невропатолог

3

Данчук Сергій Вікторович

27.07.1974

НМУ ім. Богомольця

1999, лікувальна справа

КМЛШМД, лікар-нейрохірург

4

Бахмат Дмитро Олексійович

24.03.1992

НМУ ім. Богомольця

2015, лікувальна справа

КМКЛ №6, лікар-хірург

5

Крижевський Віталій Васильович

27.06.1992

ДМА

2016, лікувальна справа

КМКЛ №6, лікар-хірург

6

Семенюк Тимофій Леонідович

28.04.1993

НМУ ім. Богомольця

2016, лікувальна справа

КМКЛ №6, лікар-травматолог

7

Цапук Павло Вікторович

12.07.1993

НМУ ім. Богомольця

2017, стоматологія

НМАПО, лікар-стоматолог

8

Раковський Олег Ігорович

06.07.1991

НМУ ім. Богомольця

2016, лікувальна справа

УВМА, лікар-хірург

9

Олексюк Володимир Борисович

07.03.1993

ВНМУ ім. Пирогова

2017, лікувальна справа

КМЛШМД, лікар-травматолог

10

Кретов Кирил Віталійович

19.07.1981

НМУ ім. Богомольця

2004, лікувальна справа

БФЗ, сімейний лікар

11

Дрозд Павло Олександрович

02.10.1994

НМУ ім. Богомольця

2017, лікувальна справа

НМАПО, лікар-інтерн

12

Шевченко Віталій Миколайович

26.06.1985

НМУ ім. Богомольця

2008, лікувальна справа

КМПШМД №2, лікар невідкладних станів

13

Камінський Андрій Анатолійович

25.09.1991

НМУ ім. Богомольця

2014, лікувальна справа

КМЛШМД, лікар-нейрохірург

14

Марцинюк Ілля  Олександрович

02.03.1977

ДДМА

2000, лікувальна справа

Етікон, медичний представник

15

Чернишов Віталій Олександрович

30.11.1972

ХНМУ

1996, лікувальна справа

Лікар-дерматолог

Рівненщина ФАМ

1. Замлинський Володимир Олегович, лікар-уролог, місце роботи: Оріон Корпорейшн, 1979 р.н, закінчив Тернопільську держ.мед.академію 2003 р.

2. Дейнеко Олександр Віталійович 1992р. Лікар-педіатр, місце роботи :РОДЛ, НМУ ім. Богомольця, рік закінчення 2015

3. Степанюк Юрій Степанович, лікар-бактеріолог, місце роботи: РОДЛ, Дніпропетровський медичний університет, рік закінчення 1994, 1968 р. н

4. Карплюк Сергій Васильович,р.н 1992 хірург-слухач УВМА, ВНМУ імені Пирогова,рік закінчення 2015

5. Гудима Богдан Володимирович, лікар-стоматолог, приватна клініка ” ДентАро”, р.н.1991, закінчив Іванофранківський нац.мед.університет 2014р.

6.Скринчук Олександр Васильович – 1985 р.н, працює : Амбулаторія #3 ЦПМСД м. Дубно, дитячий невролог. Закінчив Буковинський держ.мед.університет 2008

7. Бакалярчик Ігор Володимирович , лікар-ендоскопіст, закінчив Тернопільську державну мед.академію 2006р, працює КЗ Галицька ЦРЛ, 1983 р.н

8.Осійчук Андрій Миколайович, лікар-хірург, працює в ЦРЛ Березне, 1977 р.н, закінчив Львівський нац.мед.університет 2000р.

9. Буковецький Олексій Юліанович, лікар-анестезіолог, 1986 р.н, працює в Перинатальному центрі , закінчив Буковинський держ.мед.університет 2009р.

10. Юзепчук Віктор Іванович, травматолог дитячий, місце роботи РОДЛ, НМУ ім. Богомольця, 1957 р. н

11. Кондратюк Павло Миколайович, 1990 р. н. НМУ ім. Богомольця, закінчив у 2012р.лікар-стоматолог, приватний стоматологічний кабінет, м. Рівне

12. Стовпюк Ярема Дмитрович, 1992 р. н., закінчив Івано-Франківський медичний університет у 2015 році, лікар-травматолог, м. Коломия

Рівне ФАМ 

1. Філончук В’ячеслав Олександрович…18.08.75…КЗ РОШВД РОР

2. Куба Максим Костянтином 1982р.н. КЗ РООД

3. Кліщ Микола Іванович 30.01.1985р.н. КЗ “РОДЛ” РОР дитячий отоларинголог

4. Коваль Віталій Анатолійович 03.09.1974р.н. Радивилівська РЛ хірург- стоматолог

5. Возняк Олександр Іванович 01.01.1981 КЗ «РОБСМЕ»

6. Монастирський Віктор Михайлович 15.09.1974 обласна клінічна лікарня

7. Ярославський Володимир Миколайович 18.11.1989 ЦМЛ нейрохірург

8. Кучерук Олександр Євгенович 20.03.1975 ЦМЛ нейрохірург.

9. Лущик Олександр Іваномич 08.12.1980 Анестезіолог.рівненська црл

10. Малеш Сергій Володимирович 05.02.1974 Рівненський ОШВД

11. Гордієвич Сергій Григорович 01.04.1975 Рівненський ОШВД

12. Шинкарук Сергій Миколайович, 25.06.1986, лікар-хірург Рівненська ЦРЛ, Міська лікарня 2 РМР.

ХерсонФАМ

ФИО

Дата рождения

ВУЗ,

год окончания

Специальность

Место работы

1.

Ступницкий Олег Григорьевич

30/05-1985

КГМУ, 2008

Стоматолог

 ЧП «Альфа-Стом», г. Херсон

2.

Баранов Валерий Леонидович

14/07-1970

КГМУ, 1993

Хирург

Каховская центральная районная больница

3.

Ходос Евгений Юрьевич

15/09-1990

ЗГМУ, 2013

Ортопед-травматолог

Ортопедо-вертебрологический Центр, г. Херсон

5.

Шацило Евгений Геннадьевич

21/03-1990

ЗГМУ, 2013

Педиатр

Голопристанская ЛА ЦПМСП

6.

Федотов Андрей Александрович

03/08-1983

ЗГМУ, 2007

Хирург

Каховская центральная районная больница

7.

Громов Артём Борисович

15/10-1981

КГМУ, 2004

Детский

ортопед-травматолог

Детская городская больница №5, г. Севастополь

8.

Кандоба Андрей Леонидович

13/12-1986

КНМУ, 2013

Семейный врач

ЦПМСП №1 Шевченковского района, г. Киев

9.

Морковник Илья Александрович

19/08-1993

ЗГМУ, 2016

Уролог

Запорожская городская клиническая больница №5

10.

Пряников Иван Александрович

29/10-1987

ЗГМУ, 2010

Детский невролог

Запорожская городская многопрофильная детская больница №5

11.

Ющук Сергей Иванович

10/09-1978

ЗГМУ, 2001

Анестезиолог

Херсонская областная клиническая больница

13.

Смоляр Евгений Вячеславович

10/07-1990

КНМУ, 2013

Судебно-медицинский эксперт

Черниговское областное бюро судебно-медицинской экспертизы

15.

Распутько Александр Сергеевич

03/01-1992

ЗГМУ, 2016

Уролог

Херсонская областная клиническая больница

19.

Нетков Дмитрий Юрьевич

24/05-1994

УМСА, 2016

Стоматолог

Херсонская городская клиническая больница им. Карабелеша

21.

Ковшарь Николай Николаевич

04/12-1988

ХНМУ, 2011

Офтальмолог

Херсонская областная клиническая больница

22.

Зоткин Василий Викторович

01/08-1977

КГМУ, 2003

Стоматолог

Частный стоматологический кабинет, г. Севастополь

Дніпро ФАМ

ФИО игрока

Дата рождения

Специальность

ВУЗ

 1 Абрамов Сергей Викторович

04.12.1977

Врач общей практики

ДГМА

2 Бачинский Денис Васильевич

29.06.1988

Стоматолог

ДГМА

3 Васильченко Егор Васильевич

16.02.1987

Ортопед-травматолог

ДГМА

4 Долина Александр Владимирович

23.01.1977

Дерматовенеролог

ДГМА

5 Жмаков Анатолий Олегович

16.04.1989

Смэ

ДГМА

6 Комаренко Николай Олегович

11.09.1985

Радиология

ЗГМУ

7 Кравченко Константин Сергеевич

07.10.1989

Стоматолог

ДГМА

8 Кулагин Александр Александрович

11.11.1988

Мед. профилактика

ДГМА

9 Курлянцев Олег Дмитриевич

23.01.1993

Врач общей практики

ДГМА

10 Литвиченко Богдан Владимирович

20.09.1990

Невролог

ДГМА

11 Мирошниченко Андрей Анатольевич

28.02.1980

Стоматолог

ДГМА

12 Мусин Мирослав Викторович

15.10.1982

Педиатрия

ЛГМУ

13 Павлыш Александр Сергеевич

28.11.1985

Анестезиолог

ДГМА

14 Рыбка Виктор Николаевич

30.07.1987

Ортопед-травматолог

ДГМА

15 Сафонов Денис Олегович

24.02.1989

Врач общей практики

ДГМА

16 Таран Алексей Сергеевич

15.07.1982

Анестезиолог

ДГМА

17 Чарун Дмитрий Игоревич

13.07.1991

Стоматолог

ДГМА

18 Яременко Сергей Алексеевич

20.06.1984

Детский хирург

ДГМА

Капустин Александр Васильевич

Тренер

 


Thanx: Kataev