Регламент Чемпіонату України серед лікарів з футзалу

 

Положення

Про проведення V Чемпіонату України з футзалу серед лікарів

 1. I.        Мета та завдання
 2. V Чемпіонат України з футзалу серед лікарів проводиться з метою:

–          розвитку футзалу серед лікарів у Житомирській області та інших областях України;

–          підвищення спортивної майстерності гравців;

–          підготовки гравців до участі у складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів;

 1. II.      Керівництво змагань
 2. Загальне керівництво турніру здійснює організаційний комітет.
 3. Безпосередній контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує оргкомітет.
 1. III.    Умови проведення змагань та учасники

1. Чемпіонат відбуватиметься за системою: 4 підгрупи по чотири команди.

2. У перший ігровий день Чемпіонату матчі проводитимуться по коловій системі у підгрупах, а у другий ігровий день переможці підгруп формують чвертьфінальні пари за системою: А1-С2, В1-D2, А2-С1,В2-D1.

3. Переможці чвертьфіналів зустрічаються між собою у півфіналі, команди, що програли півфінальні ігри – у матчі за третє місце.

4. Змагання розпочинаються 02 грудня 2017 року о 9:00, на другий ігровий день 03 грудня 2017 року о 10:00 відбудеться урочиста церемонія відкриття фінальної частини змагань. Закінчення змагань та нагородження команд – 03 грудня о 16:30.

 1. Церемонія жеребкування відбуватиметься у режимі онлайн (про час та дату буде повідомлено додатково).
 2. Змагання відбуватимуться за правилами гри у футзал «FIFA 2014/2015» (далі Правила).
 3. Тривалість гри – два тайми по 15 хвилин “брудного” часу + 1 хвилина “чистого” часу в другому таймі на груповому етапі з перервою 3 хвилини між таймами, та 13 хвилин “брудного” часу + 2 хвилини «чистого» часу в другому таймі з перервою 5 хвилин на стадії чвертьфіналу, півфіналу, фіналу та матчу за третє місце.
 4. Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. До змагань допускаються гравці-лікарі, які мають при собі паспорт та копію диплому лікаря (допускаються лікарі всіх спеціальностей та фармацевти провізори, які брали участь у попередніх футбольних (футзальних) чемпіонатах України серед лікарів під егідою УФАМ).
 5. Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не менше одного гравця ( крім воротаря ) віком не молодше 35 років (повних років), який має бути позначений пов’язкою на правій руці.
 6. У випадку порушення цієї норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри команда отримує технічну поразку з рахунком 0:5, а команда-суперник отримує перемогу з рахунком 5:0. Якщо гравець 35+ отримує червону картку і не має заміни ( гравця 35+ ), то команда дограє у меншості.
 7. Епізодична відсутність на майданчику такого гравця розглядається бригадою арбітрів як порушення кількісного складу команди, за що команда карається фолом, а гравець, який вийшов на заміну – жовтою карткою згідно Правил.
 8. Гравці однієї футзальної команди повинні мати однакову за кольором форму, окрім воротаря.
 9. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів. Також кожного гравця має бути екіпіровано захисними щитками та відповідним взуттям.
 10. Якщо у двох команд кольори основної ігрової форми збігаються, то команда гість змінює форму. Команда гість в календарі ігор та в протоколі (рапорті) арбітра зазначена другою.
 11. На футболці повинен бути номер гравця, за яким він внесений до протоколу матчу.
 12. Гравці, екіпірування яких не відповідає діючим Правилам, до участі у матчі не допускаються.
 13. Склад команди: 18 гравців та 2 тренера. Безпосередньо на гру до рапорту (протоколу) арбітра вносяться не більше 14 гравців та два представника (тренера).
 14. Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;
 15. Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився в резерві і не виходив на заміну;
 16. За накопичені дві жовтих картки в одній грі, гравець автоматично отримує червону картку згідно «Правил», за накопичені дві жовтих картки у різних матчах гравець підлягає відстороненню на одну наступну гру, при цьому попередження, отримані в груповому етапі змагань перед фінальною частиною анулюються;
 17. За отриману червону картку гравець підлягає вилученню на кількість ігор, які визначає ДК оргкомітету змагань згідно кваліфікації порушення, що зазначено у рапорті арбітра. При цьому санкції після групового етапу не анулюються й переносяться на фінальну частину змагань.
  1. IV.    Фінансові витрати
   1. Витрати, пов’язані з участю у турнірі – за рахунок команд;
   2. Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;
 1. V.      Порядок визначення місць у турнірній таблиці
  1. Місця у турнірній таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх матчах (за перемогу 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0).
  2. У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів.
  3. При рівності цих показників підраховується найбільше число перемог в усіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найменша кількість порушень (червоних та жовтих карток).
 1. VI.    Нагородження
  1. Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками та медалями.
  2. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами
  3. Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення всеукраїнських змагань з футзалу.

Thanx: Kataev