Регламент змагань

Регламент

Проведення II Фармак  Чемпіонату України з футболу серед лікарів.

1. Мета та завдання

II Фармак  Чемпіонат України з футболу серед лікарів проводиться з метою:

– Розвитку футболу (серед лікарів у Київській області та інших областях України;

– Підвищення спортивної майстерності гравців;

– Підготовки гравців до участі в складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів, підготовка гравців до Чемпіонату світу серед лікарів.

2. Керівництво змагань

Загальне керівництво турніру здійснює організаційний комітет. Безпосередній контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує оргкомітет.

3. Умови проведення змагань та учасники

– Чемпіонат відбуватиметься за системою: 3 групи по 3 команди. Надалі команди, що посіли перші місця в группах будуть змагатись за 1-3 місце (по колу-1A-1C,1B-1C,1A-1B), команди, що посядуть в групі другі місця будуть змагатись за 4-6 місце (2А-2С.2В-2С.2А-2В), команди,що посядуть треті місця будуть змагатись за 7-9 місце (3А-3С.3В-3С.3А-3В)

– Ігри проходитимуть на стадіоні «Центральний” м. Вишневе (штучне покриття) та на стадіоні “Козак Арена” у с. Петропавлівська Борщагівка (штучне покриття)  згідно календаря змагань;

– У перший ігровий день Чемпіонату матчі проводитимуться по коловій системі у групах;

– Змагання розпочинаються 27 квітня 2017 року о 11:00, завершення – 29 квітня 2017 року о 18:00 (уточнюється)

– Церемонія жеребкування відбуватиметься в онлайн-режимі (про час та дату буде повідомлено додатково);

– Змагання відбуватимуться за правилами гри у футбол;

– Тривалість гри – два тайми по 30 хвилин «брудного» часу на груповому етапі з перервою 10 хвилин між таймами, та 30 хвилин «брудного» часу + додатковий час за рішенням арбітра;

– Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. До змагань допускаються гравці-лікарі, які мають при собі ксерокопію паспорта та копію диплому лікаря (допускаються лікарі всіх спеціальностей, реабілітологи та фармацевти-провізори, які брали участь у попередніх футбольних  чемпіонатах України серед лікарів під егідою УФАМ);

– Кожна команда повинна мати ігрову форму однакового дизайну, однакові футболки, труси та гетри.

– Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не менше двох гравців, віком не молодше 35 років (повних років) та не менш двох гравців віком не молодше 40 років, за виключенням воротарів. Гравці з віковими нормами мають надягти повязки: 35 років і більше –білого кольору, 40 років і більше –синього  кольору. Повязки будуть надані організаторами змагань.

– У випадку порушення цієї норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри – команда позбавляється можливості участі у півфінальних матчах); у випадку епізодичної відсутності на майданчику такого гравця – його команда карається пробиттям з 11 метрової позначки (пенальті)

– Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;

– Заявки на чемпіонат приймаються до 31.03.2018 на електронну пошту DrSlepoff@gmail.com. В заявці допускається наявність 30 лікарів, правки в заявку можна вносити до початку чемпіонату.

– Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він знаходиться в резерві і не виходив на заміну;

– Команда внесена у календар першою вважається господарем матчу, відповідно і піклується про наявність додаткового комплекту форми задля уникнення конфліктних ситуацій;

– На гру допускаються гравці в спортивному взутті для штучного покриття.

4. Фінансові витрати

– витрати, пов’язані із участю у турнірі за рахунок команд;

– всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;

5. Порядок визначення місць у турнірній таблиці

– Місця у таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх зустрічах (за перемогу – 3, за нічию – 1);

– У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів, при рівності цих показників підраховується найбільше число перемог у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах, найменша кількість порушень (попередження – 1 очко, вилучення – 3 очка).

6. Нагородження

– Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубком та медалями. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами.

Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення всеукраїнських змагань з футболу.

Оргкомітет змагань


Thanx: Kataev