Склади команд

Кандидати до Збірної УФАМ на Чемпіонат Світу в Празі (попередній розширений список)

1. Балицький Олександр 40+ Київ

2. Данчук Сергій 40+ Київ

3. Щеглов Олег 40+ Вінниця

4. Малеш Сергій 40+ Рівне

5. Буздуган Віталій 40+Чернівці

6. Туканов Дмитро 40+ Дніпро

7. Квік Андрій 40+ Вінниця

8. Монастирський Віктор 40+ Рівне

9. Масловський Олекс 35+ Київ

10. Черненко Віктор 35+ Київ

11. Овсянніков Юрій 35+ Київ

12. Курило Андрій 35+ Львів

13. Строкоус Віктор 35+ Київ

14. Коропецький Володимир 35+ Київ

15. Джанджулія Артем 35+ Дніпро

16. Герич Гнат 35+ Львів

17. Мальований Богдан 35+ Львів

18. Бабушкін Олександр 35+ Київ

19. Возняк Олександр 35+ Рівне

20. Брус Роман 35+ Волинь

21. Куба Максим 35+ Рівне

22. Янюк Андрій 35+Тернопіль

23. Безпрозваний Сергій Житомир

24. Раковський Олег Армія

25. Семенюк Тимофій Київ

26. Олексюк Володимир Київ

27. Степура Антон Київ

28. Палічук Михайло Київ

29. Сабадаш Максим Львів

30. Жмаков Анатолій Дніпро

31. Абрамчук Микола Волинь

32. Камінський Андрій Київ

33. Жидков Радомир Чехія

34. Мироняк Роман Івано-Франківськ

35. Білоконський Дмитро Київ

36. Іщук Микола Київ

37. Савчук Олександр Вінниця

38. Постранський Віталій Дніпро

39. Васильченко Єгор Дніпро

40. Слєпов Євген Київ

41. Бахмат Дмитро Київ

media-share-0-02-05-5c8680b4bd0ce8c12ddd4cde90d6172d854661f0fb198d3839728169bd2d7bc1-94b6a42f-300a-48bd-b233-1a8b7d7749ed

Кандидати в Збірну Україну Мастерс УФАМ на ЧС- 2018 в Празі:

1.Сорока Іван Київ

2.Закусило Олександр Київ

3. Мироняк Володимир Івано – Франківськ

4. Голобуцький Олег Чернівці

5. Качаленко Володя Київ

6. Ковальчук Юрій Тернопіль

7.Дяк Анатолій Івано – Франківськ

8. Шамраєв Сергій Київ

9. Вишкварко Вадим Чернівці

10. Комнацький Микола Львів

11. Андрушенко Микола Вінниця

12. Герасименко Сергій Київ

13. Міхньов Олександр Київ

14. Корнієнко Віктор Київ

15. Стеценко Олександр Київ

16. Боровик Ігор Київ

17. Білий Олександр Київ

18. Ярменчук Ігор Київ

19. Гуменюк Богдан Київ

20. Виноградов Дєніс Київ

21. Ткаченко Сергій Київ

22. Марченко Сергій Дніпро

23. Абрамов Сергій Дніпро

24. Коштура Василь Дніпро

25.Капуста Андрій Тернопіль

26.Кушнір Сергій Чернівці


Thanx: Kataev