Склади команд

Склад збірної команди лікарів Києва:

1. Войтович Олег, 24.07.1993 р, сімейний лікар, НМАПО.

2. Строкоус Віктор, 11.05.1979 р., лікар-анестезіолог КМКЛ 6.

3. Балицький Олександр, 18.10.1977 р., лікар-невропатолог КМКЛ 6.

4. Данчук Сергій, 27.07.1974 р., лікар-нейрохірург КМЛШД.

5. Данчук Валерій, 27.07.1974 р., лікар-стоматолог, приватна клініка.

6.Черненко Віктор, 1979 р., судмедексперт, КОБСМЕ.

7. Кретов Кирило, 19.07.1981 р,, головний лікар, приватна клініка.

8. Олексюк Володимир, 07.03.1993 р., лікар-травматолог, КЦСМ

9. Семенюк Тимофій, 28.04.1993 р., лікар-травматолог, КМКЛ6

10. Жильчук Дмитро, лікар-стоматолог, НМУ

11. Таранов Костянтин, 25.10.1995 р., лікар-нейрохірург (інтерн), КМЛШД

12. Коропецький Василь, 24.09.1986 р, лікар-стоматолог

13. Дрозд Павло, 02.10.1994 р, лікар ЛФК, УСЦСМ

14. Цапук Павло, 12.07.1994 р, лікар-стоматолог, приватна клініка

15. Шматалюк Володимир, 29.07.1994 р, лікар-стоматолог (інтерн)

16. Кривошея Юрій, 18.01.1993 р, лікар-фармацевт

17. Марцинюк Ілля 1977 р.н, 


Збірна лікарів Київщини:

  1. Степура Антон 35+, кардіолог, Інститут кардіології
  2. Іщук Микола, нарколог, психіатр
  3. Хомяков Дмитро, 
  4. Лугіна Сергій, лікар-стоматолог, приватна клініка
  5. Борисенко Андрій 35+, лікар з гігієни, НМУ ім.Богомольця
  6. Горбунов Андрій, 
  7. Палічук Михайло, анестезіолог, ДУ ІПАГ АМН України.
  8. Константінов Олексій, 
  9. Гурін Павло, анестезіолог, Інститут хірургії та трансплантології
  10. Прітула Михайло, 
  11. Слєпов Євген, 13.07.1980 р., дитячий хірург, КЗ КОР КОДЛ.
  12. Кобища Дмитро 35+, 
  13. Білоконський Дмитро, військовий лікар
  14. Смірнов Дмитро, лікар-стоматолог
  15. Коропецкий Володимир 35+, лікар-стоматолог
  16. Клімов Євген, 

Збірна лікарів Житомира:

1.   Безпрозванний Сергій – капітан
2.   Наконечний Юрій 
3.   Когут Ігор 
4.   Савчин Олег 
5.   Ковальчук Сергій 
6.   Романенко Максим 
7.   Цапук Марко
8.   Костюченко Віктор 
9.   Вознюк Сергій 
10. Козловець Ігор 
11. Коваленко Ігор
12. Лисенко Петро
13. Єщенко Руслан
14. Когут Олександр   – тренер
15. Поліщук Анатолій – помічник тренера


Збірна лікарів Дніпра

1

Кравченко Константин Сергеевич

07.10.1989

2

Жмаков Анатолий Олегович

16.04.1989

3

Чарун Дмитрий Игоревич

13.07.1991

4

Бачинский Денис Васильевич

29.06.1988

5

Воловецкий Антон Андреевич

05.11.1993

6

Стребуль Артем Викторович

03.06.1987

7

Литвиченко Богдан Владимирович

20.09.1990

8

Туканов Дмитрий Сергеевич

14.07.1975

9

Павлыш Александр Сергеевич

28.11.1985

10

Яременко Сергей Алексеевич

20.06.1984

11

Паламарчук Кирилл Петрович

08.03.1984

12

Березень Александр Вячеславович

05.01.1994

13

Попов Кирилл Сергеевич

22.10.1989

14

Таран Алексей Сергеевич

15.07.1982

15

Абрамов Сергей Викторович

04.12.1970

16

Шостак Владислав Васильевич

02.01.1977

17

Мусин Мирослав Викторович

15.10.1982

18

Давыдов Юрий Вадимович

29.06.1996

19

Клименко Константин Анатольевич

14.04.1984

20

Кушнирык Виктор Васильевич

29.04.1977

21

Пасечник Андрей Петрович

12.02.1981

22

   
     
     

Івано-Франківськ

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

Число, місяць, рік народження

 

 

Заклад ОЗ

1

Козелківський Роман Андрійович

18.11.1993

ІФОККЦ

2

Тягур Богдан Анатолійович

11.10.1995

ІФОКЛ

3

Кузенко Роман Тарасович

17.10.1981

ІФНМУ

4

Гурик Віталій Степанович

01.01.1982

ІФОКЛ

5

Никифорук Роман Ігорович

12.08.1979

ІФОДКЛ

6

Матейко Олег Миронович

13.05.1987

ІФМСП

7

Береговський Юрій Сергійович

21.05.1995

ІФМКЛ №1

8

Василів Тарас Михайлович

04.06.1994

Ярмолинецька ЦРЛ

9

Височанський Іван Володимирович

27.06.1993

ІФОКЛ

10

Вережак Дмитро Васильович

04.11.1958

Городенківська ЦРЛ

11

Пиндиківський Борис Володимирович

26.10.1994

ІФОКЛ

12

Стецько Віталій Федорович

14.03.1993

Приватний

13

Филипів Андрій Васильович

30.09.1989

Приватний


Івано-Франківськ 1

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Число, місяць, рік народження

 

Заклад ОЗ

1

Ванченко Назар В’ячеславович

14.04.1990

ІФОКЛ

2

Томащук Юрій Васильович

09.06.1984

ІФДОКЛ

3

Федорюк Володимир Володимирович

10.02.1994

Центр стоматології

4

Мироняк Володимир Іванович

01.01.1964

Заболотів СІММИР

5

Бакалярчик Ігор Володимирович

17.02.1983

Більшівецька РЛ

6

Мироняк Роман Володимирович

01.11.1987

КЗ “ІФОЦЕМД та МК”

7

Дяк Анатолій Васильович

03.04.1960

Косівська ЦРЛ

8

Чужак Андрій Васильович

11.12.1992

ІФНМУ

9

Козловський Назар Ігорович

25.01.1990

Приватний

10

Сморжанюк Роман Дмитрович

19.02.1994

КР ЦПМСД

11

Ткачук Олег Степанович

08.09.1981

ІФНМУ

12

 

 

 


Кропивницький

П.І.Б. гравця

Місце роботи

Посада

1.Кравчук Максим Павлович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Ортопед-травматолог

2.Фендак Іван Володимирович

КНП «КОЛ КОР»

Завідуючий оргметодвідділу

3.Марченко Юрій Валерійович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Судинний хірург

4.Дімітров Станіслав Костянтинович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Комбустіолог

5.Тесленко Ігор Вадимович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Хірург стоматолог

6.Іващенко Євген Борисович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Судинний хірург

7.Зінов̓єв Леонід Васильович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Педіатр-неонатолог

8. Заболотній Олександр Іванович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Анестезіолог-реаніматолог(дитячий)

9.Думен Микола Миколайович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Проктолог

10..Кухарєв Олег Олександрович

КНП «ОКОЦ КОР»

Лікар Анестезіолог-реаніматолог

11.Гутарєв Олексій Андрійович

Дитяча стомат.поліклініка

Лікар Хірург стоматолог

12.Савощук Павло Ростиславович

Приватний стомат.кабінет

Лікар Стоматолог

13.Каспрішин Сергій Андрійович

КЗ «КЛШМД»

Лікар-інтерн Ортопед-травматолог

14.Кузнєцов Єгор Юрійович

КНП «ОККЦ КОР»

Лікар Кардіолог

15.Ткачов Олексій Юрійович

КНП»ОКПЛ КОР»

Лікар-інтерн Психіатр

16.Грималюк Євген Панасович

КНП «КОЛ КОР»

Лікар Анестезіолог-реаніматолог

17. Хоменко Іван Васильович

ТОВ «ПЕРРІГО УКРАЇНА»

Провізор. Терироторіальний фахівець із збуту у м.Черкаси

18.Джиоєв Алан Володимирович

«Берлін-Хемі/А.Менаріні Україна ГмбХ»

Провізор. Спеціаліст по зв’язках з медичною громадськістю


сборная команды Николаев – Херсон

  1. Чебан
  2. Богданов
  3. Здражевский
  4. Гончаров
  5. Тонченко
  6. Федоренко
  7. Ковалев
  8. Ступницкий
  9. Нетков
  10. Галатенко
  11. Федотов
  12. Фоменко
  13. Кравчик

Одесса 1

Овсянников

Диордиев

Гарбут

Романчук

Красуцкий

Шерстюк Виктор

Янюк

Лихачев

Шестопалюк

Мазок

Козаченко

Руденко

Иванов

Володкевич


Одесса

Волошин

Лелека

Рябич

Добровольский

Караконстантин

Швец

Байрак

Москаленко

Кочерган

Шерстюк Сергей

Сухий

Мороз

Волков

Сухомейло


Заявка Полтавы

  1. Козак
  2. Федоренко
  3. Дорошенко
  4. Волошин
  5. Шаповалов
  6. Полянский
  7. Черкун Е.
  8. Котов
  9. Баганец
  10. Атамась
  11. Литовка
  12. Черкун А.

Список гравців Рівне ФАМ

  1. Шостак Богдан
  2. Дейнеко Олександр
  3. Васковець Олександр
  4. Малеш Сергій
  5. Гудима Богдан
  6. Куба Максим
  7. Возняк Олександр
  8. Монастирський Віктор
  9. Антонюк Юрій

ХарьковФАМ

 

ФИО

Дата рождения

Паспорт

диплом

Специальность

Место работы

 

Лавлинский Александр Дмитриевич

08/04-1995

000624920

С17 №022865

Стоматолог

Частная практика, г. Харьков

1.

Безносков Ярослав Олегович

08/02-1983

ММ 131498

ХА №27760618

Стоматолог

КНП Городская стоматологическая поликлиника №7,

г. Харьков

3.

Луговский Павел Николаевич

19/08-1981

МН 853843

ХА №22967714

Провизор

Частная практика, г. Харьков

4.

Барановский Владислав Васильевич

02/06-1992

НВ 503623

С15 №026244

Травматолог

КНП Городская поликлиника №25,

г. Харьков

5.

Печененко Антон Русланович

19/12-1995

АО 038831

С19 №017650

Хирург (интерн)

КНП Центральная районная больница,

г. Новая Водолага

8.

Федоренко Андрей Владимирович

16/09-1984

НК 920046

ХА №29939070

Провизор

ТОВ БАДМ

10.

Нечай Артём Андреевич

17/10-1985

АМ 645242

ХА №41158307

Стоматолог

Частная практика, г. Харьков

11.

Цыбульский Александр Сергеевич

19/11-1994

ЕН 789730

С18 №027151

Хирург

(интерн)

КНП Городская клиническая больница №17,

г. Харьков

13.

Шевченко Андрей Александрович

30/10-1993

002733719

С16 №057468

Терапевт

Национальный институт терапии им. Л.Т. Малой

НАМН Украины

14.

Настенко Алексей Владимирович

11/03-1989

МН 726366

ХА №43465643

Травматолог

КНП Городская клиническая больница №17,

г. Харьков

17.

Синявский Артем Григорьевич

03/03-1988

СВ 876689

С15 №026058

Стоматолог

Частная практика, г. Харьков

19.

Синицкий Валентин Евгеньевич

19/09-1972

МК 097416

КМ №015222

Провизор

ООО «Эвитас»

21.

Ковшарь Николай Николаевич

04/12-1988

МН 746217

ХА №41136900

Офтальмолог

OK-ЦЕНТР, г. Харьков

22.

Власенко Александр Павлович

06/12-1984

МН 331480

ХА №32469926

Стоматолог

Частная практика, г. Харьков

23.

Ильин Евгений Романович

15/08-1988

МН 736169

ХА №39259528

Стоматолог

Частная практика, г. Харьков

25.

Рева Игорь Игоревич

03/08-1990

МТ 432700

АН №47117899

Терапевт

КНП Городская поликлиника №24,

г. Харьков


Команда ЧЕРНІВЦІ:

1)Буздуган В 40+

2) Мойсюк С

3) Кушнір Степан

4) Пахольчук О

5) Вышкварко В.Ю. 40+

6) Кушнір СЛ 40+

7) Кушнір ОП 40+

8) Волянюк Л

9) Левін В Л 35+

10)Чижо В М

11)Кухто А

12)Гараздюк В

13)Кейван П 40+

 14) Паушак С.40+


ВИННИЦА

1.Тимощук Максим

2.Мариновський Олександр

3.Квік Андрій

4.Брич Володимир

5.Савков Владислав

  1. Перепелиця Дмитро
  2. Міщенко Олександр

 8.Павлюк Сергій

  1. Богачук Віталій

10.Луай Бдаа

  1. Юхніч Олег
  2. Ільічов Євгеній
  3. Сулімов Володимир
  4. Ларін Владислав
  5. Бомбела Віталій

16.Щеглов Олег

17.Гресько Михайло

18.Савчук Олександр


Волинь

1 Абрамчук Микола

2 Боднар михайло

3 Брус Роман

4 Гречковський Олег

5 Загорський Віктор

6 Зімич Олег

7 Лобанов Андрій

8 Луць Леонід

9 Матвіїв Ігор

10 Овечко Віталій

11 Орел Назар

12 Остапук Віталій

13 Скринчук Олександр

Хмелярський Володимир


Заявка  команди Львів:

  1. Павлів
  2. Мальований
  3. Комнацький
  4. Ключак
  5. Клипко
  6. Загоруйко
  7. Терлецький
  8. Сабадаш
  9. Трутяк

Заявка  команди Львів-1:

  1. Ляшук
  2. Крук
  3. Курило
  4. Борис
  5. Мороз
  6. Казьо
  7. Пельц
  8. Рокита
  9. Весна
  10. Горішний

СічФАМ

  1. Рясной 35+
  2. Ахтырский 35+
  3. Семенюк 35+
  4. Колесник 35+
  5. Подпружников 35+
  6. Занимонцев
  7. Прянников
  8. Кадыров
  9. Кононыхин
  10. Настасяк
  11. Брик
  12. Гапоненко
  13. Данильченко
  14. Чучка вр
  15. Литвиненко
  16. Карнаух