Склад збірної команди лікарів Києва:
1. Войтович Олег, 24.07.1993 р, сімейний лікар, НМАПО.
2. Строкоус Віктор, 11.05.1979 р., лікар-анестезіолог КМКЛ 6.
3. Балицький Олександр, 18.10.1977 р., лікар-невропатолог КМКЛ 6.
4. Данчук Сергій, 27.07.1974 р., лікар-нейрохірург КМЛШД.
5. Данчук Валерій, 27.07.1974 р., лікар-стоматолог, приватна клініка.
6.Черненко Віктор, 1979 р., судмедексперт, КОБСМЕ.
7. Кретов Кирило, 19.07.1981 р,, головний лікар, приватна клініка.
8. Олексюк Володимир, 07.03.1993 р., лікар-травматолог, КЦСМ
9. Семенюк Тимофій, 28.04.1993 р., лікар-травматолог, КМКЛ6
10. Жильчук Дмитро, лікар-стоматолог, НМУ
11. Таранов Костянтин, 25.10.1995 р., лікар-нейрохірург (інтерн), КМЛШД
12. Коропецький Василь, 24.09.1986 р, лікар-стоматолог
13. Дрозд Павло, 02.10.1994 р, лікар ЛФК, УСЦСМ
14. Цапук Павло, 12.07.1994 р, лікар-стоматолог, приватна клініка
15. Шматалюк Володимир, 29.07.1994 р, лікар-стоматолог (інтерн)
16. Кривошея Юрій, 18.01.1993 р, лікар-фармацевт
17. Марцинюк Ілля 1977 р.н,
Збірна лікарів Київщини:
- Степура Антон 35+, кардіолог, Інститут кардіології
- Іщук Микола, нарколог, психіатр
- Хомяков Дмитро,
- Лугіна Сергій, лікар-стоматолог, приватна клініка
- Борисенко Андрій 35+, лікар з гігієни, НМУ ім.Богомольця
- Горбунов Андрій,
- Палічук Михайло, анестезіолог, ДУ ІПАГ АМН України.
- Константінов Олексій,
- Гурін Павло, анестезіолог, Інститут хірургії та трансплантології
- Прітула Михайло,
- Слєпов Євген, 13.07.1980 р., дитячий хірург, КЗ КОР КОДЛ.
- Кобища Дмитро 35+,
- Білоконський Дмитро, військовий лікар
- Смірнов Дмитро, лікар-стоматолог
- Коропецкий Володимир 35+, лікар-стоматолог
- Клімов Євген,
Збірна лікарів Житомира:
Збірна лікарів Дніпра
1 |
Кравченко Константин Сергеевич |
07.10.1989 |
2 |
Жмаков Анатолий Олегович |
16.04.1989 |
3 |
Чарун Дмитрий Игоревич |
13.07.1991 |
4 |
Бачинский Денис Васильевич |
29.06.1988 |
5 |
Воловецкий Антон Андреевич |
05.11.1993 |
6 |
Стребуль Артем Викторович |
03.06.1987 |
7 |
Литвиченко Богдан Владимирович |
20.09.1990 |
8 |
Туканов Дмитрий Сергеевич |
14.07.1975 |
9 |
Павлыш Александр Сергеевич |
28.11.1985 |
10 |
Яременко Сергей Алексеевич |
20.06.1984 |
11 |
Паламарчук Кирилл Петрович |
08.03.1984 |
12 |
Березень Александр Вячеславович |
05.01.1994 |
13 |
Попов Кирилл Сергеевич |
22.10.1989 |
14 |
Таран Алексей Сергеевич |
15.07.1982 |
15 |
Абрамов Сергей Викторович |
04.12.1970 |
16 |
Шостак Владислав Васильевич |
02.01.1977 |
17 |
Мусин Мирослав Викторович |
15.10.1982 |
18 |
Давыдов Юрий Вадимович |
29.06.1996 |
19 |
Клименко Константин Анатольевич |
14.04.1984 |
20 |
Кушнирык Виктор Васильевич |
29.04.1977 |
21 |
Пасечник Андрей Петрович |
12.02.1981 |
22 |
||
Івано-Франківськ
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові |
Число, місяць, рік народження |
Заклад ОЗ |
1 |
Козелківський Роман Андрійович |
18.11.1993 |
ІФОККЦ |
2 |
Тягур Богдан Анатолійович |
11.10.1995 |
ІФОКЛ |
3 |
Кузенко Роман Тарасович |
17.10.1981 |
ІФНМУ |
4 |
Гурик Віталій Степанович |
01.01.1982 |
ІФОКЛ |
5 |
Никифорук Роман Ігорович |
12.08.1979 |
ІФОДКЛ |
6 |
Матейко Олег Миронович |
13.05.1987 |
ІФМСП |
7 |
Береговський Юрій Сергійович |
21.05.1995 |
ІФМКЛ №1 |
8 |
Василів Тарас Михайлович |
04.06.1994 |
Ярмолинецька ЦРЛ |
9 |
Височанський Іван Володимирович |
27.06.1993 |
ІФОКЛ |
10 |
Вережак Дмитро Васильович |
04.11.1958 |
Городенківська ЦРЛ |
11 |
Пиндиківський Борис Володимирович |
26.10.1994 |
ІФОКЛ |
12 |
Стецько Віталій Федорович |
14.03.1993 |
Приватний |
13 |
Филипів Андрій Васильович |
30.09.1989 |
Приватний |
Івано-Франківськ 1
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові |
Число, місяць, рік народження |
Заклад ОЗ |
1 |
Ванченко Назар В’ячеславович |
14.04.1990 |
ІФОКЛ |
2 |
Томащук Юрій Васильович |
09.06.1984 |
ІФДОКЛ |
3 |
Федорюк Володимир Володимирович |
10.02.1994 |
Центр стоматології |
4 |
Мироняк Володимир Іванович |
01.01.1964 |
Заболотів СІММИР |
5 |
Бакалярчик Ігор Володимирович |
17.02.1983 |
Більшівецька РЛ |
6 |
Мироняк Роман Володимирович |
01.11.1987 |
КЗ “ІФОЦЕМД та МК” |
7 |
Дяк Анатолій Васильович |
03.04.1960 |
Косівська ЦРЛ |
8 |
Чужак Андрій Васильович |
11.12.1992 |
ІФНМУ |
9 |
Козловський Назар Ігорович |
25.01.1990 |
Приватний |
10 |
Сморжанюк Роман Дмитрович |
19.02.1994 |
КР ЦПМСД |
11 |
Ткачук Олег Степанович |
08.09.1981 |
ІФНМУ |
12 |
|
|
|
Кропивницький
П.І.Б. гравця |
Місце роботи |
Посада |
1.Кравчук Максим Павлович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Ортопед-травматолог |
2.Фендак Іван Володимирович |
КНП «КОЛ КОР» |
Завідуючий оргметодвідділу |
3.Марченко Юрій Валерійович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Судинний хірург |
4.Дімітров Станіслав Костянтинович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Комбустіолог |
5.Тесленко Ігор Вадимович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Хірург стоматолог |
6.Іващенко Євген Борисович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Судинний хірург |
7.Зінов̓єв Леонід Васильович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Педіатр-неонатолог |
8. Заболотній Олександр Іванович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Анестезіолог-реаніматолог(дитячий) |
9.Думен Микола Миколайович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Проктолог |
10..Кухарєв Олег Олександрович |
КНП «ОКОЦ КОР» |
Лікар Анестезіолог-реаніматолог |
11.Гутарєв Олексій Андрійович |
Дитяча стомат.поліклініка |
Лікар Хірург стоматолог |
12.Савощук Павло Ростиславович |
Приватний стомат.кабінет |
Лікар Стоматолог |
13.Каспрішин Сергій Андрійович |
КЗ «КЛШМД» |
Лікар-інтерн Ортопед-травматолог |
14.Кузнєцов Єгор Юрійович |
КНП «ОККЦ КОР» |
Лікар Кардіолог |
15.Ткачов Олексій Юрійович |
КНП»ОКПЛ КОР» |
Лікар-інтерн Психіатр |
16.Грималюк Євген Панасович |
КНП «КОЛ КОР» |
Лікар Анестезіолог-реаніматолог |
17. Хоменко Іван Васильович |
ТОВ «ПЕРРІГО УКРАЇНА» |
Провізор. Терироторіальний фахівець із збуту у м.Черкаси |
18.Джиоєв Алан Володимирович |
«Берлін-Хемі/А.Менаріні Україна ГмбХ» |
Провізор. Спеціаліст по зв’язках з медичною громадськістю |
сборная команды Николаев – Херсон
- Чебан
- Богданов
- Здражевский
- Гончаров
- Тонченко
- Федоренко
- Ковалев
- Ступницкий
- Нетков
- Галатенко
- Федотов
- Фоменко
- Кравчик
Одесса 1
Овсянников
Диордиев
Гарбут
Романчук
Красуцкий
Шерстюк Виктор
Янюк
Лихачев
Шестопалюк
Мазок
Козаченко
Руденко
Иванов
Володкевич
Одесса
Волошин
Лелека
Рябич
Добровольский
Караконстантин
Швец
Байрак
Москаленко
Кочерган
Шерстюк Сергей
Сухий
Мороз
Волков
Сухомейло
Заявка Полтавы
- Козак
- Федоренко
- Дорошенко
- Волошин
- Шаповалов
- Полянский
- Черкун Е.
- Котов
- Баганец
- Атамась
- Литовка
- Черкун А.
Список гравців Рівне ФАМ
- Шостак Богдан
- Дейнеко Олександр
- Васковець Олександр
- Малеш Сергій
- Гудима Богдан
- Куба Максим
- Возняк Олександр
- Монастирський Віктор
- Антонюк Юрій
ХарьковФАМ
№ |
ФИО |
Дата рождения |
|
Специальность |
Место работы |
|
Лавлинский Александр Дмитриевич |
08/04-1995 |
|
Стоматолог |
Частная практика, г. Харьков |
1. |
Безносков Ярослав Олегович |
08/02-198 |
|
Стоматолог |
КНП Городская стоматологическая поликлиника №7, г. Харьков |
3. |
Луговский Павел Николаевич |
19/08-1981 |
|
Провизор |
Частная практика, г. Харьков |
4. |
Барановский Владислав Васильевич |
02/06-19 |
|
Травматолог |
КНП Городская поликлиника №25, г. Харьков |
5. |
Печененко Антон Русланович |
19/12-199 |
|
Хирург (интерн) |
КНП Центральная районная больница, г. Новая Водолага |
8. |
Федоренко Андрей Владимирович |
16/09-19 |
|
Провизор |
ТОВ БАДМ |
10. |
Нечай Артём Андреевич |
17/10-198 |
|
Стоматолог |
Частная практика, г. Харьков |
11. |
Цыбульский Александр Сергеевич |
19/11-1994 |
|
Хирург (интерн) |
КНП Городская клиническая больница №17, г. Харьков |
13. |
Шевченко Андрей Александрович |
30/10-199 |
|
Терапевт |
Национальный институт терапии им. Л.Т. Малой НАМН Украины |
14. |
Настенко Алексей Владимирович |
11/03-198 |
|
Травматолог |
КНП Городская клиническая больница №17, г. Харьков |
17. |
Синявский Артем Григорьевич |
03/03-1988 |
|
Стоматолог |
Частная практика, г. Харьков |
19. |
Синицкий Валентин Евгеньевич |
19/09-197 |
|
Провизор |
ООО «Эвитас» |
21. |
Ковшарь Николай Николаевич |
04/12-198 |
|
Офтальмолог |
OK-ЦЕНТР, г. Харьков |
22. |
Власенко Александр Павлович |
06/12-1984 |
|
Стоматолог |
Частная практика, г. Харьков |
23. |
Ильин Евгений Романович |
15/08-19 |
|
Стоматолог |
Частная практика, г. Харьков |
25. |
Рева Игорь Игоревич |
03/08-19 |
|
Терапевт |
КНП Городская поликлиника №24, г. Харьков |
Команда ЧЕРНІВЦІ:
1)Буздуган В 40+
2) Мойсюк С
3) Кушнір Степан
4) Пахольчук О
5) Вышкварко В.Ю. 40+
6) Кушнір СЛ 40+
7) Кушнір ОП 40+
8) Волянюк Л
9) Левін В Л 35+
10)Чижо В М
11)Кухто А
12)Гараздюк В
13)Кейван П 40+
14) Паушак С.40+
ВИННИЦА
1.Тимощук Максим
2.Мариновський Олександр
3.Квік Андрій
4.Брич Володимир
5.Савков Владислав
- Перепелиця Дмитро
- Міщенко Олександр
8.Павлюк Сергій
- Богачук Віталій
10.Луай Бдаа
- Юхніч Олег
- Ільічов Євгеній
- Сулімов Володимир
- Ларін Владислав
- Бомбела Віталій
16.Щеглов Олег
17.Гресько Михайло
18.Савчук Олександр
Волинь
1 Абрамчук Микола
2 Боднар михайло
3 Брус Роман
4 Гречковський Олег
5 Загорський Віктор
6 Зімич Олег
7 Лобанов Андрій
8 Луць Леонід
9 Матвіїв Ігор
10 Овечко Віталій
11 Орел Назар
12 Остапук Віталій
13 Скринчук Олександр
Хмелярський Володимир
Заявка команди Львів:
- Павлів
- Мальований
- Комнацький
- Ключак
- Клипко
- Загоруйко
- Терлецький
- Сабадаш
- Трутяк
Заявка команди Львів-1:
- Ляшук
- Крук
- Курило
- Борис
- Мороз
- Казьо
- Пельц
- Рокита
- Весна
- Горішний
СічФАМ
- Рясной 35+
- Ахтырский 35+
- Семенюк 35+
- Колесник 35+
- Подпружников 35+
- Занимонцев
- Прянников
- Кадыров
- Кононыхин
- Настасяк
- Брик
- Гапоненко
- Данильченко
- Чучка вр
- Литвиненко
- Карнаух