Склади команд

Команда Національного Інституту Раку

1

Копецький В’ячеслав Ігорович (капітан)

1986

м. Київ

Національний інститут раку, онкохірург

2

Безносенко Андрій Петрович

 

1982

м. Київ

Національний інститут раку, онкохірург

3

Стаховський Олександр Едуардович

 

1982

м. Київ

Національний інститут раку, онкоуролог

4

Корабльов Костянтин Павлович

 

1982

м. Київ

Дельта медікал, госпітальний відділ

5

Міхньов Олександр Володимирович

 

1966

м. Київ

ТОВ «Діаліз Інновація Україна», директор

6

Задоріжний Богдан Ігорович

1995

м. Київ

Національний інститут раку, інтерн

7

Крижевський Віталій Васильович

1993

м. Київ

Національний інститут раку, інтерн

8

Авофаа Гого-Абіте

1992

м. Київ

Національний інститут раку, ординатор

9

Качарян Арман Володимирович

1992

м. Київ

Національний інститут раку, інтерн

10

Смоланка Іван Іванович

1993

м. Київ

Національний інститут раку, онкохірург

11

Мариниченко Михайло Вікторович

1988

м. Київ

Національний інститут раку, онкоуролог

12

Лозенко Сергій Володимирович

1995

м. Київ

КМКЛ №6,

Інтерн

13

Загоруйко Федір Петрович

1984

м. Київ

Національний інститут раку, анестезіолог

 

Команда Київської обласної клінічної лікарні

1 Боровик Ігор Миколайович

17.06.1966

м. Боярка

Дитячий хірург, Київ. обл. лікарня

2 Букрєєв Андрій Олегович

23.02.1985

с.м.т. Бородянка

Нейрохірург,            Київ. обл. лікарня

3 Герасименко Сергій Іванович

15.04.1966

м. Київ

ЛОР,

Медіком

4 Капко Богдан Тарасович

02.09.1994

м. Богуслав

Анестезіолог,

Київ. обл. лікарня

5 Карнута Андрій Миколайович

11.03.1983

м. Київ

Торакальний хірург,

Київ. обл. лікарня

6 Кебкало Андрій Борисович

13.12.1972

м. Київ

Хірург,

Київ. обл. лікарня

7 Климов Євген Олександрович

21.02.1995

м. Київ

Онколог

НІР

8 Корицький Андрій Вікторович

29.11.1981

м. Київ

Уролог,

Київ. обл. лікарня

9 Масловський Олександр Вікторович

16.08.1980

м. Київ

Дерматовенеролог, спорт. лікар,                ФК Колос Ковалівка

10 Малеш Сергій Володимирович

05.02.1974

м. Рівне

Дерматовенеролог,

Євразійська асоціація трихологів

11 Наконечний Юрій Григорович

12.04.1979

м. Житомир

Хірург,

Біоноріка

12 Падалко Андрій Анатолійович

09.07.1985

м. Київ

Анестезіолог,

Київ. обл. родом

13 Потієвський Дмитро Олександрович

14.12.1992

          м. Київ

ЛОР,

Київ. обл. лікарня

14 Слєпов Євген Олексійович

13.07.1980

м. Боярка

Дитячий хірург, Київ. обл. лікарня

15 Третьяченко Сергій Олександрович

27.01.1988

м. Київ

Анестезіолог,

Київ. обл. лікарня

16 Черненко Віктор Юрійович

26.08.1979

м. Київ

Судмедексперт,

Київ. обл. бюро

 

 

Команда збірна нейрохірургів

1. Данчук Сергій Вікторович, 27.07.1974 р.н., КМКЛШМД, лікар- нейрохірург;  м. Київ

2. Данчук Валерій Вікторович, 27.07.1974 р.н., приватна стоматологічна клініка, стоматолог; м. Кам’янець – Подільський

3. Камінський Андрій Анатолійович, 25.09.1991 р.н., КМКЛШМД, лікар- нейрохірург; м. Київ

4. Миц Костянтин Богданович, 05.06.1992 р.н., КМКЛШМД, інтерн- нейрохірург; м. Боярка

5. Руденко Сергій Миколайович 13.03.1983 р.н., Нац. інститут фтизіатрії і пульмонології ім Ф.Г. Яновського -науковий співробітник, дит алерголог; м. Київ

6. Шамраєв Сергій Миколайович,15.05.1970, уролог, ДУ Інстітут урології, м.Київ

7. Шевченко Віталій Миколайович, 26.06 1985 р.н., КНП ЦПМСД 3 -лікар; м. Київ

8. Пастушин Олександр, 20.03.1988 р.н., ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України- лікар- нейрохірург; м. Київ

9. Гудим Максим Степанович, 31.10.1977 р.н., ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України- лікар- нейрохірург; м. Київ

10. Бабушкін Олександр Олександрович, 14.01.1980 р.н., Васильківська ЦРЛ- анестезіолог; смт. Глеваха

11.Мельник Олег Васильович, 15.12.1992 р.н.,анестезіолог,Васильківська ЦРЛ

12.Запорожець Олександр Вікторович, 20.11.1984 р.н., нейрохірург,КОКЛ

13. Корнієнко Віктор Валентинович, 22.06.1966 р.н., дерматолог, ТМО Дерматовенерологія, м.Київ

 Команда “Інститут кардіології”

1 Степура Антон – ін-т Стражеско

24/09/83

кардіолог

2 Білий Дмитро – ін-т Стражеско

04.03.84

Кардіолог

3 Гумений Михайло Васильович

1979

Кардіолог

4 Кискин Александр Викторович

22.05.76

Кардіолог

5 Данілко Леша 

1982

КСП

6 Гладир Сергій 

 1979

стоматолог

7 Косюхно Роман

1981 

Сангіг

8 Мельник Володимир

30.05.1981

Терапевт

9 Лисица Александр

1985

Гематолог

10 Авраменко Женя

1991

Стоматолог

11 Ищук Коля

06.08.1985

Психіатр

12 Нескромнюк Артем

09.07.1991

Стоматолог

13 Костогриз Юрий

Травматолог

14 Палічук Михайло

1990

Терапевт

15 Смирнов Дмитрий

1986

стоматолог

16 Загородній Богдан

Травматолог

17 Смоляр Євген

10.07.1990

Судмедексперт

18 Гурін Павло

анестезіолог

 

 Команда Сона-Фарм

1 Якубовський Руслан Аркадійович

09.02.2018

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

2 Самсонюк Сергій Едуардович

30.06.1988

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

3 Бутов Едуард Павлович

08.10.1983

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

4 Нивчик Андрій Святославович

01.04.1979

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

5 Ополонець Роман Петрович

18.08.1983

м. Київ

Компанія Сона-Фармексім

6 Гапонов Роман Анатолійович

06.08.1983

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

7 Трещейко Владислав Михайлович

03.03.1997

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

8 Ільченко Богдан Іванович

02.12.1987

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

9 Яремчук Ігор Васильович

08.07.1986

м.Київ

Компанія Сона-Фарм

10 Липовой Игорь Владимирович

13.11.1990

м. Київ

Компанія Сона-Фарм

 

Команда Української Військово-медичної Академії

1 Філіпішин Валентин Павлович

15.01.1965р.

Київ

УВМА, начальник ФПВЛ

2 Козачок Володимир Юліанович

05.08.1964р.

Київ

УВМА, заст. нач. кафедри ОМЗВ

3 Кравчук Віктор Володимирович

16.09.1972р.

Київ

УВМА, доцент кафедри АММ і ПСФ

4 Колесник Олег Сергійович

16.09.1974р.

Київ

НВМКЦ, нач. клініки нефрології

5 Остапенко Сергій Петрович

07.11.1960р.

Київ

НВМКЦ, нач. клініки дерматовенерології

6 Шкляревич Павло Олександрович

16.07.1982р.

Київ

НВМКЦ, ст.ординатор хір. відділення

7 Карплюк Сергій Васильович

04.01.1992р.

Київ

УВМА, слухач

8 Дмитренко Артем Богданович

25.07.1994р.

Київ

УВМА, слухач

9 Давидюк Микола Миколайович

01.09.1993р.

Київ

УВМА, слухач

10 Грибук Богдан Вікторович

26.01.1995р.

Київ

УВМА, слухач

11 Чернищук Євгеній Євгенійович

30.07.1994р.

Київ

УВМА, слухач

12 Матвійчук Богдан Владиславович

16.09.1993р.

Київ

УВМА, слухач

13 Раковський Олег Ігорович

06.07.1991р.

Київ

УВМА, слухач

14 Тетянчук Анатолій Сергійович

08.12.1992р.

Київ

УВМА, слухач

15 Салогуб Ян Валерійович

29.11.1991р.

Київ

УВМА, слухач

16 Сорока Іван Миколайович

29.07.1967р.

Київ

УВМА, ст. викладач кафедри ОМЗВ; Український медичний клуб, президент

17 Приступа Андрій Ігорович

19.11.1994р.

Київ

УВМА, слухач

18 Циц  Олександр Віталійович

22.07.1974р.

Київ

НВМКЦ, заступник начальника з медичної частини

19 Свердан Петро Федорович

26.07.1993р.

Київ

УВМА, слухач

20 Вовк Михайло Сергійович

22.11.1983р.

Київ

УВМА, ад’юнкт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Команда КМКЛ №6

1. Строкоус Віктор, анестезіолог, КМКЛ 6

2. Балицький Олександр, невролог, КМКЛ 6

3. Семенюк Тимофій, травматолог, КМКЛ 6.

4. Бахмат Дмитро, травматолог, КМКЛ 6.

5. Олексюк Володимир, травматолог, КМКЛ 6.

6. Мороз Олег, уролог, КМКЛ 6.

7. Остапчук Роман, травматолог, КМКЛ 6.

8.  Цапук Павло, стоматолог.

9. Дрозд Павло, лікар ЛФК, Допомога+.

10. Кретов Кирило, терапевт, Допомога+.

11. Войтович Олег, сімейний лікар, нМАПО.

12. Жильчук Дмитро, інтерн-стоматолог.

13. Безпрозванний Сергій, хірург, м.Житомир.

14. Савчук Олександр, фармацевт, м.Хмільник.

15. Кривошея Юрій, фармацевт.

16. Буздуган Віталій, офтальмолог, м.Чернівці.

17. Кандоба Андрій, сімейний лікар.

18. Булах Олександр, хірург, м.Золотоноша.

19. Жмаков Анатолій, судмедексперт, м.Дніпро.

20. Чернишов Віталій, дерматолог, м.Харків.

 Команда клінічної лікарні “Феофанія”

1 Матейко Андрій Миронович

13.05.1987

КЛ,,Феофанія’’ ЛОР-лікар

2 Юнгер Віталій Іванович

27.06.1980

КЛ,,Феофанія’’ Лікар-гінеколог,лікар – методист з питань Організації

Охорони Здоров’я

3 Голяка Андрій Григорович

13.04.1985

КЛ,,Феофанія’’ Лікар-нейрохірург

4 Панасюк Віталій Анатолійович

07.09.1980

КЛ,,Феофанія’’

Лікар-анестезіолог

5 Петренко Антон Андрійович

16.06.1993

КЛ,,Феофанія’’

Лікар-анестезіолог

6 Орел  Володимир Миколайович

05.04.1985

КЛ,,Феофанія’’

Лікар-анестезіолог

7 Зінкевич Ярослав Павлович

05.06.1980

КЛ,,Феофанія’’ Лікар-нейрохірург

8 Криворук Орест Мирославович

17.12.1979

КЛ,,Феофанія’’

Лікар-ендоскопіст

9 Пасічник Юрій Геннадійович

09.05.1988

Поліклініка ДУС

Лікар -стоматолог

10 Дорошенко Артем  Михайлович

16.11.1981

КЛ,,Феофанія’’

Судинний хірург

11 Матейко Олег Миронович

13.05.1987

Галицька ЦРЛ

Лікар-стоматолог

12 Мироняк Роман Володимирович

01.10.1987

Коломийська ЦРЛ

Лікар ШМД

13 Куцин Антон Миколайович

15.06.1985

КЛ,,Феофанія’’

Судинний хірург

14 Покропивний Олександр Михайлович

26.06.1967

КЛ,,Феофанія’’

Фельшер ШМД, лікар -фізіотерапевт

15 Великанович Ростислав Юрійович

17.05.1984

КЛ,,Феофанія’’

Лікар променевої діагностики

16 Василів Тарас Михайлович

04.06.1994

Ярмоленецька ЦРЛ

анестезіолог

17 Федорюк Володимир Володимирович

10.02.1994

Лікар –стоматолог

18 Береговський  Юрій Сергійович

21.05.1995

ІФМКЛ №1

травматолог

19 Кравчик Андрій Васильович

11.09.18р

ІФОКЛ

Уролог

20 Кузенко  Роман Тарасович

17.10.1981

ІФНМУ,

Кафедра хірургії №2

Збірна стоматологів

1.Гуменюк Богдан Ярославович 35+.  1972 Стоматолог. Клініка Меді центр
2.Овсянніков Юрій Вікторович 35+ 19.05.1983 стоматолог-хірург. Стоматологія «Де люкс»
3.Білоконський Дмитро 28.09.1989 військовий лікар, НГУ
4.Щеглов Олег Анатолійович, “35+” 07.05.1974 р.н., Начальник Вінницького облбюро суд-мед.експертизи.
5. Лугіна Сергій Костянтинович 1985, стоматолог-ортопед, Стом.клініка Тетяни Конової
6.Ковальчук 12.04.1995 Інтерн-хірург НІХТ ім О. О. Шалімова
7.Филипів Андрій Васильович. 30.09.1989. Стоматолог. Клініка «Вітадент»м.Коломия.
8.Бачинський Денис Васильович стоматолог КЗ ДСП ДМР 29.06.88
9.Качаленко Володимир травматолог
10.Горбунов Андрій Андрійович. 1995 Стоматолог-інтерн.
11.Коропецький Володимир35+
12.Гоменюк Микола  КМКЛ 18 лікар -інтерн рентгенолог
13.Стеценко Тарас стоматолог-інтерн Нмапо, 16.04.1996
14.Богданов Максим 1986.стоматолог.КНП”Ірпінська стоматологія”
15.Коваль Віталій 03.09.1974 хірург-стоматолог м. Радивилів
16.Загоруйко Остап Ростиславович. 25.05.1994  стоматолог-інтерн
17.Цапук Марк 03.02.1995 ЗПСМ ЦПМСД 2 Соломянського району
18.Романчук Віталій Володимирович 18.02.1994 лікар-інтерн
19.Томащук Юрій Степанович 09.06.1984 дитячий онкогематолог
20.Васильченко Єгор 16.02.1987 Травматолог-ортопед ДМА

ЗАЯВКА НМУ 2018-2019

Заявка Добробут 2018-2019

Заявка ФАРМАК 2018-2019

 


Thanx: Kataev